Bucurii de sept-oct 2006 (129)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimi!

Alexandrina 23+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Cristina, felicitari pentru canin!! Avem si noi doi care au spart gingia, plus inca unul care se vede putin.
Gety, se pare ca vor mai fi cateva zile de ploaie...
Lilina, Itzy, spor la impachetat, drum bun, distractie placuta!!
Andreea, tot nu ai facut poza la tortulet Lasa ca fac si eu unul maine


Alexandrina 23+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Am hranit si eu copilul, acum eu savurez un Nescafe Frappe si Maria sta pe oala. Sper sa faca ceva.


Asa creste Maria Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana01 spune:

Buna fetelor!

am si eu o rugaminte la cele care locuiesc in Bucuresti: cunoasteti vreo doamna care sa ma ajute vreo 2 zile la curatenie? nu mai fac fata si vreau pe cineva sa ma ajute la geamuri si genul de curatenie mai amanuntita. am rugat-o pe femeia de serviciu din bloc, mi-a promis ca vine azi la 9 si uite ca e 11 si nu a aparut. am cautat-o pe afara si n-am gasit-o, asa ca renunt sa mai sper ca ma va ajuta.

asa incat, daca cunoasteti pe cineva care face genul asta de treaba, va rog dati-mi un pm.

sa va mai spun ca ieri am fost cu dosarul completat la cresa. asistenta sefa era plecata, iar copiii erau afara, in curte, se jucau. m-am dus si eu cu daria la ei, sa vad cum interactioneaza daria. s-a bagat printre ei, dar clar nu ma scapa din ochi. problema pe care am remarcat-o este ca am vazut 2 copii muciosi, cu mucisorii pana la gura. le-a sters ingrijitoarea mucisorii, dar eu nu inteleg ce cautau in colectivitate. cu siguranta daria ar fi venit bolnava acasa din cauza lor... asa incat am ramas cu un gust amar. om vedea cum o sa fie, dar mi-e cam frica.

dupa cresa am fost in parc la IOR si, surpriza, mare petrecere, cu Liviu Negoita, Blaga, Sulfina Barbu. de ziua mediului cica, eu as zice de campanie electorala.stiu, sect 3 este cel mai bine administrat din bucuresti. dar, in acelasi timp, stiu si ca exista atatea afaceri incredibil de mari, bani cum nu viseaza oricine, veniti de la primarie. asa incat sunt cam scarbita de toata campania asta...

asteptam raspunsul vostru, daca ma puteti ajuta cu femeia la curatenie.

Roxana, +37 sapt cu bb Victor Andrei & cocutzel Daria Elena(06.09.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna tuturor.
La multi ani cu intarziere Ignaticai, sotului de ramomar si lui Iustin de mephala!
Nu am apucat sa citesc nimic din urma, ieri nu am intrat deloc pe net, azi abia am timp printre picaturi dar totusi vreau sa merg in urma ca am inteles ca exista ceva pozici
Xandrutza, de cand tot vreau sa te intreb si uit: v-ati gandit la un nume pentru bebe?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

quote:
Originally posted by anangel_lexi

Xandrutza, de cand tot vreau sa te intreb si uit: v-ati gandit la un nume pentru bebe?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)



Daca va fi baiat e simplu, stim, eu am nume preferat inca de la varsta de 15-16 ani; dar daca va fi fata am intrat in ceata rau


Roxana, sper ca va fi ok cu Daria la cresa, din toate punctele de vedere.
Gety, sa-ti fie de bine cafeaua


Alexandrina 23+ si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alipiticot spune:

Va rog mult daca ma poate ajuta cineva ,de unde pot face rost de vit D2 injectabila...Baietelul meu (cosmin)a fost diagnosticat cu rahitism tardiv si mi trebuie 6 fiole de vit D2 pt a putea incepe schema de tratament.Stiu ca la noi nu se gasesc,dar nu stiu unde sa caut...As vrea sa stiu daca in Rep Moldova se gasesc ,eu fiind din Iasi ar fi f usor sa ajung acolo sa cumpar fata de Austria sau alta tara...rog daca sunt fete din Moldova sa mi spuna daca se gasesc si daca in orice localitate,daca se cumpara la liber...etc.
Va rog mult , ma poate ajuta cineva cu detalii,sunt deschisa la orice varianta,trebuie sa fac rost de ele,indiferent de pret.
va multumesc mult,mult.

Acesta este subiectul deschis de mine.am postat si aici poate ma ajuta cineva cu o informatie.

Stiu ca nu am mai scris de mult,pt unii este deranjant sa apari numai asa cand ai nevoie ,dar din pacate nu am net acasa ,eu sper sa rezolv cat mai repede cu netul...

va multumesc mult ca mi ati citit msj!
Va pup si o zi buna!

http://pg.photos.yahoo.com/ph/paula_paduraru/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramomar spune:

Salutare fetele,

Sunteti niste dragute , sotul va transmite multumiri!

Am vazut niste poze minunate cu frumoasa "molecula" si felicitari sotului, Roxana!
Cristina sper sa scapati repede de chinul caninilor si maselutelor, dar si de colici. Si a mea are gingiutele imflamate rau, dar numai nu se ivesc

Roxana tinem pumnii sa fie totul bine la cresa si sa se acomodeze repede Daria!

Sandra pupici multi; esti mereu harnicuta, deschizi capitole, modifici listute ...






***************************************************
Ramo si PATRICIA MARIA (06.09.2006)
***************************************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Lilina, Itzy, vacanta palcuta, sa va distrati maxim!

Ramo, cand ai examenul, te-a programat?
Sambata mergem la Oradea, are frate-meu nunta.



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Xandrutza, pai si care e numele de baietel? Ma tii in suspans?
Alipiticot, imi pare rau ca ai probleme cu Cosmin. Sper sa-ti poata da fetele informatiile de care ai nevoie, eu din pacate nu stiu unde poti gasi vit. D2 injectabila. Multa sanatate puilor.

Editez ca am uitat: Rox, am vazut pozicile cu Eric, e un dulce si ne e tare dor de el! Cand mai veniti pe la noi?

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput