Gravidute si mamici de Cluj - 81

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns oannna spune:

Servus mamici si burtici!
Sa va traiasca puiutzii, sa fie sanatosi si sa va bucure viata!
Pe forumul DC sunt membru fidel de vreo 4-5 luni incoace, pe la voi sunt nou-nouta. Am inceput sa intru pe DC de cand iar acum sunt 18+. Voi avea un baietel (asta daca pana la DPN 14.11.2008 nu-i "cade" putzica :P)De cand intru pe DC tot ma uit lung dupa ceva "consatence" si tare ma bucur ca v-am gasit. Doar ca voi deja va tineti puiutzii in brate...offff...ca nu mai am rabdare...asa va invidiez...
Voi naste la clinica dr. Nanu, pe Decebal. Daca aveti vreo informatie utila in legatura cu clinica, m-as bucura sa aud. Si m-as bucura si sa cunosc o alta care isi asteapta cu nerabdare bbul.
Va pe toate! Multa sanatate si rabdare!

Oannna18+ in asteptare de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Buna dimineata!
Oannna, bine ai venit!

Iko, super pozele. da' tot mai frumoasa e papusica ta live...poate ne mai vedem prin piata marasti

Ioana, bine ca a scapat Sara de raceala

Elena, imi pare rau de mucisorii lui Dragos. sper sa treaca repede sa se poata bucura de baby expo!!!!

noi venim miine in babes. am programare la dentist la 12.30. pina "ma rezolva" pe mine o sa se plimbe ovidiu cu bebe prin parc. dupa care vin si eu. si mergem si la baby expo.
la tirgul de la expo transilvania probabil ca voi merge azi, mai ales daca ploua, ca nu am unde altundeva sa ma plimb cu bebe.


Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

NEATZA
IOANA trebuia batut oul :)) dar lasa ca data viitoare stii sa faci budinca mai bine ,cred ca o sa fac si eu curand ,ca tare ne place
la cuptor o lasi pana se rumeneste un picutz ,cam 20 min aprox

OANNA bine ai venit

tu fetelor hai sa va spun ceva :ASTAZI eu si sotzul meu implinim 10 ani de cand suntem impreuna ,ce repede a trecut timpul

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iko spune:

Buna dimineata

multumim fetelor da Anca poate ne mai intilnim

ieri sa ridicat singura in picoare,spalam frigideru si am lasato in patut,la un momendat era foarte liniste m-am dus sa vad ce face ia statea in picoare si se tinea de pat cind ma vazut a inceput sa rida e o scumpete numai ca acum trebe sa lasam salteaua cu un nivel mai in jossa nu cada din pat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

buna fetelor
Oana bine ai venit printre noi.
Alex felicitari pentru cei 10 ani si foarte multi inainte
ce vreme naspa si e destul de racoare.cred ca astazi stam acasuca sau iesim mai tarziu

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

MAGDA mersi mult
IKO felicitari pt puiutz

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Alex, feliciatri pentru aniversare!

Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns velenamaria spune:

buna mamici

noi suntem tare plangaciosi ..ne iese un alt dintisor sus. nu stiu cum sa mai fac cu papica. cand e suparat numai san ii trebuie si nimic altceva. am inceput sa-i dau si iaurt simplu si se pare ca-i place.
oare pana la ce varsta ne ferim de gluten? edi are aproape 8 luni ..oare sa-i dau biscuiti?

ALEX.felicitari ptr aniversare.

Iko...fetita mare are mama. bravo. ai mare grija cu patul ca un doi is in cap bebei.

OANA..bun venit la noi. eu am nascut cu nanu anul trecut in octombrie si mi-a fost bine. nu am avut nici un fel de problema nici eu nici bebe. mult succes.

pupici
mami si edi


www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.c5qxmnvj&x=0&y=-v3oux6" target="_blank">poze Eduard 0-3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.70cfcnbb&x=0&y=5th0zj" target="_blank"> poze Eduard la 3 luni
www.kodakgallery.com/I.jsp?c=6w4zuyz.3re2sve7&x=0&y=sh43dl&localeid=en_US" target="_blank">poze Eduard la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

ciao fetele

ALEX , felicitari pt aniversare

OANNNA bine ai venit, felicitari pt burtica si iti doresc mult norok in ce priveste nasterea la nanu,

da suntem raciti adica ii curge nasu si stranuta mereu, atat tot dar asa il mananca nasucu in interior k atata se scarpina, nu ii grav dar oricum ii bolnavior,in schim papa la fel de bine, se joaka si povesteste cu jukariile mor de ras k nu inteleg nimik

fetelor am apartament de inchiriat cu 3 camere utilat finisat cu 700 euro , daca cunoasteti pe cineva va rog sa ma informati, fara studenti

maine mergem si noi la baby expo dar ns la ce ora , depinde cum e timpul afara si daca lucreaza clau

ioana ce bine k scapi de un stres si asa poti sa te mai relaxezi si tu , sa il uiti sau cel putin sa iti faci ordine in viata ta.

iko felicitari pt reusita mai e putin si icepe sa umble singurica

party

varsta lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_alexia spune:

Salut! M-am intors de la examen, a fost bine! (adica eu cel putin asa sper). Printesa mea a adormit la intrarea in casa asa ca doarme in carucior. Eu sunt extenuata,nedormita, cu casa vraiste, fara mancare si bate vantul prin frigider. Asa ca azi, program adiminstrativ si de shoping.

Alex, felicitari!

Iko, ce mare a crescut Szende! Si e frumoasa foc!

Oana, bine ai venit printre noi!



MAMI(Adriana) & ALEXIA(28 aprilie 2007)

ALEXIA- 1 AN

Ne nastem uzi, goi si flamanzi..dar greul de-abia dupa aceea incepe...

Mergi la inceput