Gravidute si mamici de Cluj - 81

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

si in fiec zi ne ofera cate ceva nou...puiutii nostri.avem pt ce trai...asta ma vrut sa scriu mai sus dar a intrat reclama de la pampers si nu m-a mai lasat.urat cu reclamele astea.....ma dispera

merg la matusa-mea in scara cealata sa facem budinca lui alex pt cand apare sara.macar nu stau singura....ne auizm mia incolo...v-am pupat

ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

Salutare
TARG DE IMBRACAMINTE SI INCALTAMINTE PENTRU BARBATI,FEMEI SI COPII LA EXPO TRANSILVANIA 5-8 IUNIE ORELE 10-18

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

SAlut
Adriana nu cunosc, din pacate... nici P nu a stat cu nimeni in afara de noi si sora mea... rar, cind vine in Cluj.

Nu stiti de la ce ora incepe baby expo? ca abia asteptam... si simbata plecam, asa ca vineri la deschidere ne gasiti acolo

Asa cuminte e P de cind a implinit un an!!!

Azi am fost la dentist, sa vedem ce ravagii a facut sarcina si am avut placuta surpriza sa nu am nici o carie.

Am gasit pasta de dinti pt bebe intre 6 luni si 2 ani. Nenedent-baby se numeste, la farmacie, e nemteasca. II place lui P de numa, din prima a acceptat-o. E dotata si cu o periuta din silicon, ce se pune pe deget.

VA doresc o seara minunata!!!

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iko spune:

buna

poate se vad acum

http://community.webshots.com/user/ildiko770901

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

cioa fetelor

grea zi, suntem tare maraiti de ieri si se pare ca ne-am ales cu o raceala, am fost la dr azi si ii inceput de gripa nu grav dar ii curge nasucu, putin nrosu in gat,dupamasa putina febra si cam atat. cand i-a vazut gurita a zis precis ii ies ceva dintisori sus dar de la 4 luni ne tot zice in cateva zile ii ies dintisorii iar primi i-au iesit de 1 aprilie la ziua lui sara.

de cand l-am intarcat s-a terminat cu binele pana atunci nu a racit cu toata k eu am fost de multe ori racita iar acum intr-o luna de 2 ori

nu am venit in park azi deoarece ii asa de amarat saracutu si nu am fost decat 30 minute afar k nu a vrut sa stea


party

varsta lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

eric felicitari pt reusita

iko acuma da se vad, superbe pozele cum zambeste ea parca stie k ii faci poze, dar ce ochisori frumosi are

baby expo incepe de la ora 10 vineri si tine pana la 17 sau 19 duminika

ELADEEA uite numarul de telefon al Sandrei 0743497373 si al sotuli ei adi k si eu se ocupa cu asa ceva 0745628119,

va pupik si va doresc o noapte linistita

party

varsta lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenuta23 spune:

apropo am mai scris dar nimeni nu m-a ajutat
cine stie sa imi schimbe la semnatura adresa cu poze????
as vrea sa o puneti pe aceasta

http://community.webshots.com/user/23elenuta

multumesc mult

party

varsta lui Dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALEX29 spune:

IOANA13 sigur o sa ne intalnim la deschidere si eu pot veni doar vineri ,bravo pt PATRIK ca e asa cuminte ,ai baietel mare ce mai
IOANA (SARA)cum a iesit budinca ?
ELENA imi pare rau pt puiutz ca i racit:((multe pupicuri


va pup ,noapte buna

INGERASHU MEU TIADRIS-3oct2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutza24 spune:

Elena ti am schimbat situl de poze de pe prima pagina si sper sa se faca repede bine puiutul tau
NOAPTE BUNA SI SA FIE PUIUTII CUMINTI

magda si victoras ( 31.03.2008)http://community.webshots.com/user/magdutza24

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sara2007 spune:

buna seara fetelor....

elena imi pare tare rau pt dragos,si la sara am crezut ca e cat pe-aici,dar m-am inselat.........ce bine.pai cu timpul asta..e f cald,ei transpira mai bate cate-un pic vantul si is gata.tare frica imi e si mie.nici nu stiu cam cum s-o imbrac.

alex a iesit cat de cat.dar sara arefuzat-o...cred ca nu ii era foame....cu asta ma consolez eu,ca pe urma am mai incercta cu latele si n-a vrut.a buat numa laptic si a papat putina para.seara de obicei nu prea papa bine.o sa incerc dim.dar oul trebuia batut asai?dilaia de mine l-am pus numa asa acolo si s-a transformat intr-un ochi...ca sa vezi ce ma pricep la mancare.apoi mi-am dat seama ce-am facut.poate cu oul batut iesea mai bine.tu cam cat o lasi la cuptor?data viitoare usnt sigura ca voi sti mai bine...dar e comestibila.

elene ..deci numai mergeti in babes zilele care vin?maine nu putem,dar vineri 80 la suta ca venim.maine a zis fostul ca nu i-o dau si maine...deja dupa 3 zile de cand o tot i-a ca poimaine pleac ain it si nu stie cand v-a mai veni.i-o dau normal.macar pleaca si nu ne mai atata.....glumesc.

va doresc o noapte frumoasa..merg putin si la

ioana

Mergi la inceput