Timisoara, Impreuna! (107)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

si 'neatza...si iar
silvana anytime nu pot decat pentru ca sa zic, inca odata, ca-mi pare rau ca nu ne-am cunoscut face to face..am asa un feeling ca ne-am fi iubit rau de tot cat despre masina, da-o incolo...4 roti sa aiba si sa benzineasca, scanteiasca si sa te duca unde vrei! in rest toate se rezolva!
a, si sa se cheme Toyo!
dorisake avelo grija cu condusu' noaptea si mai ales la ingemanarea dintre zi/noapte, mai ales cu probleme la vazut e tare inselator in orele alea ('or fi ore?! nu cred..da nu mai conteaza)
dana ok, mi-ai dat raspunsul la intrebarea cat mai traiesc daca vine foamete, io dau coltu' prima, stati linistite.
ela eu am renuntat la sportul asta cu predatul de mult. am considerat ca stimabilul nostru stat roman nu merita o astfel de investitie de nervi, energie, consum pe toate planurile din partea mea, sa nu mai vorbim de compensatiile financiare care nu acopera nici pe sfert din investitia ta ca om in altii.
da, e drept ca lasi ceva in urma ta. insa daca esti cu adevarat bun, orice ai face lasi ceva bun in urma ta. eu am schimbat domeniu dar tot cu oameni lucrez insa in postura asta eu tin fraiele, eu conduc jocul nu invers, ca in invatamant :) si in plus se si merita ca liniste, program, ca ce vrei tu...
nu vreau sa te descurajez, am vrut sa-ti zic ca te inteleg ce frustrare mare ai acum. cu probleme de respect si civilizatie te vei lovi peste tot. nu toate specimenele sunt elevate si educate, asta e societatea in care traim din pacate. incearca sa limitezi implicarea ta, trage o linie dincolo de care sa nu permiti oricui sa treaca. o sa-ti fie mai bine.
Katik pacat dar nu-i capat de lume, cum ziceam cu o experienta in plus o sa-i dai gata pe aia data viitoare
Lore unde esti? baga nasu ca-mi fac griji deja...sunteti ok?!
Aida luv iu ma'
hai, absentele, dati cu batu' pe aici cu o semnatura...repejor...
ma duc sa mai prizez niste puff, sa aveti o zi faina



pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Buna dimineata, merci de cafea!

Dorisake, n-am stiut ca mai sunt si altii de bantuie in miez de noapte, poate mai atrnam si eu pe net ...da, e fain noaptea prin oras, ar fi misto sa fie si ziua la fel de lejer iar politie full poate din cauza alegerilor. Razi tu, razi ... da nu-i de gluma cu foametea, acu pe buna ca nici nu ma gandesc la mine da cupilu?


Katik imi pare tare rau de rateu, da ai avut si ghinion de perioada naspa innainte, cu bolnaviorii si noptile nedormite. Ma bucur ca esti optimista si tin de pe-acum pumnii pe data viitoare.

Ana, incerc si eu ce si cum pot - la incurajat - dar verva si convingerea ta sunt unice...

Ela te-ai mai linistit? Zau ca nu merita fiintele alea sa te consumi tu atat, auzi, o noapte nedormita. Nenea probabil ca are tendinta sa se traga de sireturi cu toati, asa crede el ca e mai important, pb ascunde ceva frustrari - dar asta trebuie sa-ti spun eu tine, tu esti cu psihologia.

Laurelu, sper sa revii in fortza, ca tare au mai lipsit de pe aici meniu-rile tale


Duamna Maria, cum mai stai cu alergia? Sau esti asa prinsa in renovari ca nu mai ai timp de calc...

Bey, azi e prima zi dupa foarte multe mai linistita la serviciu, si cum amm doar niste acte de facut mi-am luat de lucru acasa, da vad ca am gresit ca toata lumea are ceva sa-mi spuna si nu ma pot concentra...

Si mai vad ca voi ori nu va ganditi ori luati in gluma chestia cu foametea. Io nu pot sa sper decat ca nu ajungem ca-n Mad Max, cel putin nu pe parcursul existentei mele, a lui Lori si vb lu Stefan cel Mare a copiilor copiilor nostrii. Vai ce egoism pe capul meu, adica stranepotii sa se descurce ... pana atunci sa fie bine!

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ce faceti in we, dragelor?

Io tot dau cu banu,sa mergem maine? sau duminica la iarba verde...
Prognoza asta, domle...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

doris, la noi e simplu in we: vedem daca avem febra careva, nu plecam oricum pe niciunde, doar pe aici prin oras.
io zic sa stati voi stand-by cu toate cele, si vedeti dimineata cum este. dupa prognoze nu te mai poti lua. io va doresc vreme faina si distractie placuta, oricind s-ar intimpla iesirea!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Un Eiss kaffe vrea cineva ,sau profiterol sau parfee cu inghe whatever numai racoritor sa fie????


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

claudia, orice, orice, e tare bine venit! sar'na!dar fara chestii reci ca ma doare deja gitul si pe mine, ma aliniez familionului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Katik din cate mai stiu eu sala era importanta,ti-o recunoaste nu? traseu poti da oricand inca nu?


www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia
Timisoara Impreuna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

nu, treb sa dau si sala inca o data!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

io vreau cremes intre doo puff-uri (mah, sa nu va ganditi la prostii, da?!)

pentru Emma

Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

prizezi din greu, ai?


Mergi la inceput