Puiuti de Randunici 2008!! (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

clemeeeeeeeeee....accepta ofertaaaaaaa.....cu siguranta iti vei gasi ceva de facut...par example...un filmmmmmmmm....un teatruuuuuuuuuu....o operaaaaaaaa.....un baletttttttt.....shoooooooppppingggggggg........o baie extreeemmmmde lungaaaaaaaaaaaaa.....coafor...manichiura...pedichiura...epilat....masaj....sauuuuuuuuuuu doar statttttttttttttttttttt.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gecko spune:

si musai sa iti inchizi mobilul...ca sigur vor capia cu bb in preajma si vor avea tentatia de a te suna sa te tot intrebe diverse lucruri...cum se pune scutecul?...cat mananca?...cat sa doarma?...cat sa eructeze...bla, bla, bla

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns underqueen spune:

neatza cuscra! si eu am hranit strumful si a adormit...cand sa-l pun in patut insa: surprise! s-a trezit acum motaie in brate la mine...

nora-mea ce face?

pies: ia oferta si fugi!


-------------------------
inteligenta ma urmareste dar sunt prea rapida

Maria cea mai fericita mamica de bebe Tudor Stefan (26.02.2008)

POZE

POZE BOTEZ

minunea mea

asa creste strumful mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Vad ca m-ati cam certat asearamai,ii dau eu prea des sa pape????da,nu stiu cat mananca....tb sa il cantaresc inainte si dupa masa!si nu mananc grasimi!doar dulciuri,cateodata!si..sunt suparici acum

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Aha am inteles iau oferta si fug, adevarul e ca e bine sa ai o zi numai a ta. Cred ca pe urma mi se pare ciudat ca vine bb acasa. Cuscra nora doarme de 2 ore, nu stiu ce-a patit ca de obicei e setata doar pe o ora, chiar si mai putin. Am vazut pozele de la botez (am binevoit sa le descarc) acum tb sa apara si cheful sa selectez din ele sa pun pe net. Sper sa se intimple azi lucrul acesta

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cleme spune:

Simo de ce esti suparata?

http://community.webshots.com/album/563346200dAJmqg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Cleme,sunt suparata ca din vina mea vomita Barosanelul..ca ii dau eu prea des sa pape si am laptele gras...si uite asa,ma invart in cerc!si mi-e mila de el sa-i dau mai rar...........si Ariel,vorbesc cu dr sa vedem daca sa il trec pe formula-cred ca ai dreptate-

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Simona,ce vrei sa vorbim???ca desi is suparici ,nu ma dau in laturi de la vorbit

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

vedeti ca am trimis un pps despre Ciocolatasi ceva despre Gardasil pe mailul nostru!
edit:::sunt singura cuc!!!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Mamaaa, e deja super cald afara! La 10 cand am iesit mai era cum era,dar acum la intoarcere , cuptor nene!

Luny, ce rau imi pare ca n-am vazut mesajul inainte sa ies in parc, cu siguranta ne-am fi vazut! Eu am fost tot acolo, dar pe aleile mai din spate unde e mai liniste si nu este atat de aglomerat. Desi am trecut si pe la flori in plimbare pana s-o ia somnul pe Rebe. Data viitoare nu ne mai ratam...

Mimonix, de ce n-ai venit si tu in parc? M-ai schimbam si noi o vorba live! Hai ca acum sigur e cuminte puiul la plimbare.

Simo, nu mai fi suparici, nimeni nu te-a certat. Tu ii dai ceiut intre mese puiutului? Nu cred ca trebuie sa treci pe formula...

Gecko, felicitari pentru casa noua, cred ca esti tare fericita si ai si de ce!

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput