Impresii despre insula Thassos (2)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Mihaela, f bine ca ne-ai spus cum e in Skala Rachoni, dupa cum iti spuneam eu nu am ajuns acolo niciodata. Cred ca Potos ramane o varianta f buna pt familii cu copii, plaja e ok, intrarea in mare lina, taverne f multe, magazine la fel...

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

http://community.webshots.com/user/Crinutz - Grecia 2006/2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

In Potos este un hotelas mai spre capatul catre Limenaria (din pacate nu i-am retinut numele) care are in curte loc de joaca pentru copii si restaurant. Poti sa mananci acolo si sa se joace copiii dar mancarea nu ne-a incantat. Are si piscina hotelul.

Cred insa ca e OK sa te cazezi acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Nu raspunde nimeni la mailuri.
Nici ELSA Haus, nici theramnovas...nu stiu, mai aveti recomandari?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Pe insula netul merge mai greu, uneori nu merge deloc de asta se intarzie atat cu mailurle. Pt Elsa scrie-i aici info@astirnotos.gr. Mie mi-a raspuns repede chiar in ziua in care i_am scris. Adresa de la elsa are o pb asa ne-a spus proprietarul de aceea ma roaga sa ii scriu la adresa de mai sus.

Bafta !

"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

http://community.webshots.com/user/Crinutz - Grecia 2006/2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Citat:
citat din mesajul lui ileana

Servus,

Nu raspunde nimeni la mailuri.
Nici ELSA Haus, nici theramnovas...nu stiu, mai aveti recomandari?

ileana


Cel mai bine ar fi sa dai linkuri cu hoteluri. Eu nu le stiu dupa nume, ci dupa cum arata.
In plimbarile noastre am dat de un golfulet si pe soseaua care ducea la el era o vila cu camere si apartamente de vis: pat cu baldachin, vedere ff frumoasa si era si vreo 40-50 de euro camera pe noapte.
O sa pun diseara poze din zona ca nu mai stiu cum se numea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MihaelaV

Citat:
citat din mesajul lui

Servus,

Nu raspunde nimeni la mailuri.
Nici ELSA Haus, nici theramnovas...nu stiu, mai aveti recomandari?




Cel mai bine ar fi sa dai linkuri cu hoteluri. Eu nu le stiu dupa nume, ci dupa cum arata.
In plimbarile noastre am dat de un golfulet si pe soseaua care ducea la el era o vila cu camere si apartamente de vis: pat cu baldachin, vedere ff frumoasa si era si vreo 40-50 de euro camera pe noapte.
O sa pun diseara poze din zona ca nu mai stiu cum se numea.

Mihaela



Servus,

Merci. Eu ma refeream ca nu raspund cei recomandati pana acum.
( Elsa Haus, acel theromov...( nici pe .net nici pe .com), etc.)

Ce-mi spui tu, cu vila suna super incantator! Poate gasesti un contact, un nume..
Ce-a zis anya, n-am gasit nici cum sa contactam...si ea a fost multumita...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaelaV spune:

Caut acum printre poze sa vad macar daca gasesc o poza. Nu ne-am gandit sa luam un nr de telefon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Citat:
citat din mesajul lui MihaelaV

Caut acum printre poze sa vad macar daca gasesc o poza. Nu ne-am gandit sa luam un nr de telefon.

Mihaela


Merci!
Asa am facut si noi pana acum...niciodata nu ne-a interesat si acum NE ARDE!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccelena spune:

Tocmai ce am revenit dintr-o vacanta in Potos, hotel Alexandra beah&spa. Superba insula.Vremea a tinut cu noi. Recomand tuturor locatia.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daiana_raluk spune:

Elena,e scump acel hotel?Ce conditii de cazare sunt?Exista locuri de joaca pentru copii?

Mergi la inceput