Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Guestus uie si niste picioare


Chiquitita, mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Turcu e in poza cu picioarele?

okay...acum am aflat cine sint. mai cunoscuta e fata de la vremea din libertatea...si vad ca nimeni nu-i face subiect aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ti se parea ca ar fi Brancu in poza cu picioarele?

Chiquitita, mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jenn spune:

Reclama ieftina!Daca era cuplat cu cineva de la metrou tot asa facea?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denii mic spune:

Ma si miram ca nu a aparut un topic despre astia doi, la cata reclama isi fac! So... cine erau astia doi acum un an? Nimeni nu auzise de ei... ei ce se intampla... fata cu relatii cu personaje el un nene care mai prezenta un spectacol de revista in nu's ce bar.... So, el are o emisiune, cica e Agentul VIP... ea are cosmetice, de care cu siguranta nu auzise nimeni (sau aproape nimeni) cum spuneam, acum un an... el are emisiune, ea produse carora trebe sa le fie facuta reclama. Dar nu oricum... ca linia de cosmetice e a unor italieni, iar ea are doar o linie proprie cu cateva produse, asa ca trebuie ca ea sa devina cunoscuta ca propria ei linie sa devina comerciala... In afara ca ar trebui pus semnul de P de la publicitate in emisiune, nu vad nici o problema ca vai ce se mai iubesc ei... ca de altfel am tot vazut la TV mari iubiri care durau o viata si s-au terminat in cateva sezoane de audienta
PS Intr-adevar ea e urata si nu pricep o iota cum de e manechin.... macar Columbeanca e comerciala....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

E manechin de ocazie ca deh, acu' e cunoscuta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

O fi mnanechin d-ala de sta in vitrina sa arate hainele din magazin!!!Ca parca n-as vrea sa ma dau cu prostiile alea inventate de ea-care nu stiu ce studii o avea in domeniu, da' ma intereseaza din moment ce mi le pun pa corp...Si parca n-as vrea sa arat ca ea dupa ce ma dau cu alea...ea o folosi produsele ei?

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Cica le foloseste si el...
www.prezentonline.ro/article_detail.php?idarticle=3710" target="_blank">Femeie de succes, cum de nu o stiam?!, De fapt citisem undeva ca a facut ASE si are un doctorat in istoria economiei. A, si chiar a facut o scoala de manechine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

eu cred ca e indragostit pana peste cap!!!sunt curioasa cand so trezi la realitate!!!

poze cu www.jossip.ro/oana-turcu-a-fost-mireasa.html" target="_blank">OANA TURCU

SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Pai o sa se trezeasca atunci cand o vedea-o pe EA fara cosmeticale pe fata, adica atunci cand s-or lua, si o vede dimineata, in fiecare dimineata, fara rahaturile alea care cica o fac mai "comerciala". Si atunci s-o trezi: Va dorim o viata buna!!!

"sky is the limit!"

Mergi la inceput