Cristi Brancu si Oana Turcu

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Da o poza nu ai...ca asa dupa nume nu-mi spune mie nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rory76 spune:

Guestus, vrei sa te sperii si nu ai de ce ? Ea-i urata tare, are fata in colturi, asa nu stiu cum, e stramba, nene! el mai merge, dar ea...

"sky is the limit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

O noua www.click.ro/Vedete/brancu-mesaj-siropos-pentru-oana-pe-asfalt" target="_blank">isprava, gest romantic dar iar cu tenta "publica!"

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ellinia, asa e, e e cel indragostit, ea este o "femeie puternica!" Poate nu ii va trece, cine stie. Intr-o emisiune fusese invitata Mihaela Radulescu care l-a tachinat ca dupa ce a criticat atatea vedete ca au cate 2 iubiti si el a stat cu fundul in 2 luntrii si nu i-a cazut bine deloc.
Guestus, in link-ul de mai sus e si o poza cu ea.

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

quote:
Originally posted by chiquitita

O noua www.click.ro/Vedete/brancu-mesaj-siropos-pentru-oana-pe-asfalt" target="_blank">isprava, gest romantic dar iar cu tenta "publica!"

Mami de Livia (08.06.2007)



Intr-adevar, eveniment important: 4 luni (4 LUNI!!!) chiar trebuiau sarbatorite! e penibil!

Zilele trecute a avut-o invitata in emisiune pe Rita Muresan si a intrebat-o la un moment dat (chiar asteptam cu "sufletul la gura" cand o sa o aduca in discutie pe Oana iar): "in afara de Oana, ce alte vedete ai mai avut pe podium la parada...?" (asta in conditiile in care daca nu ma insel fix la parada aia a cerut-o de nevasta pe oana, deci a fost acolo si stia cine a mai fost ).

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Guestus spune:

Credeam ca ai si tu o poza mai deocheata..ca asa capete de femei am vazut yo multe.
deci nimic interesant...el cine e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Guestus
Ana, si eu mai vazusem o emisiune inainte ca ei sa devina "oficiali" in care desi se banuia ca sunt imrpreuna ei se ascundeau. Si erau intrebari gen: melodia preferata, el a zis Tu-Proconsul, iar ea a zis: a inceput sa-mi placa TU-Proconsul. Era ca un joc caraghios intre doi oameni maturi.

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Nu merge edit, asa ca scriu alt mesaj: am vazut-o azi pe oana invitata la vdtv la anca florea si era supranumita pe ecran "Regina cremelor"

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emicris spune:

El e seful de la revista vip,iar mai nou are o emisiune la antena 2 unde critica sau lauda pe cine vrea.Mie mi se pare un barbat cam insipid si care de multe ori critica fara rost.

mama zmeilor emi si adi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

In atac-online scria ca "Din 2008, imaginea cosmeticelor destinate barbatilor, din linia Oana Turcu, este Cristi Brancu, ziarist si realizator al emisiunii „Agentul VIP” de pe Antena 2."

Chiquitita, mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput