Cristi Brancu si Oana Turcu

Cristi Brancu si Oana Turcu | Autor: chiquitita

Link direct la acest mesaj

Am inteles ca s-au casatorit. Foarte bine ca vezi oameni care se casatoresc din dragoste! Insa nu e el prea caraghios ca o tot pomenteste in fiecare emisiune a sa? Nu ca ar fi ceva rau sa vb de sotie, dar parca prea o pomenste pana la refuz!

Mami de Livia (08.06.2007)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Stiam doar ca-s logoditi.
Si el nu e caraghios ca o tot pomeneste, e doar ultra indragostit, asa ca e scuzabil!
Si mie imi par putin aiurea referirile astea la viata personala a realizatorului, insa de multe ori am vazut ca invitatii aduc vorba, in cazul lui Brancu fiecare tine sa-l felicite si sa-i zica ce alegere buna a facut si ce bine se potrivesc!
Am vazut aceeasi chestie si la Marutza la Happy Hour, aproape in fiecare emisiune cineva o pomeneste pe Andra. Chiar si ieri, cand pictorita Carmen Olteanu a facut referire la Andra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

s-au casatorit?
pai nu de mult timp i-am vazut pe la tv declarand ca nu s-au casatorit...
si nu mi se pare iesit din comun sa zica despre ea. Multa vreme chiar, Cristi ocolea subiectul si nu zicea nimic despre relatia lor. Abia de la un timp incoace, cand, de cele mai mult ori invitatii aduc vorba despre Oana si relatia lor, mai zice si el cate ceva.
In definitiv e emisiunea lui. Telespecatorii carora nu le place, pot schimba, foarte simplu, canalul. Si problema e rezolvata, nu?

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliac1 spune:

Eu sunt nedocumentata in domeniu...
Cristi Brancu stiu ca face o emisiune pe Antena 2 dar...Oana Turcu cine-i??


Liliana& Andra-Maria

Fii asa cum simti si se va vedea in tot ce faci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Si eu la fel: cine e Oana Turcu?

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Oana Turcu are o linie de cosmetica Ardes Cosmetici. Despre ea nu vb inainte pt faptul ca era cu altcineva, s-au casatorit la putin timp dupa ce s-au cunoscut. Nu e nimic rau sa iti pomenesti iubitul insa el e cam exagerat, in fine eu vad fiecare editie si pot sa spun ca exagereaza desi cred ca e super sa gasesti jumatatea insa las-o mai moale cu prezentatul la tv.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

si totusi... unde s-a scris sau unde s-a spus ca s-au casatorit???

--------------------------------------------------------------------------------
www.trilulilu.ro/StudioCMC/126425c7dab711" target="_blank">Flori de mai
Goran Bregovic - Iasi - 9 mai 2008
28 aprilie 2008 - Cheile Bicazului-Lacul Rosu
www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Foto diverse 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

A spus el in emisiune cand unul din invitati i-a observat verigheta pe mana si l-a felicitat.

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns An@ spune:

Bei, chiar asta remarcam si eu in ultimul timp in emisiunile lui: indiferent de invitat, tema, context,...tre' sa pomeneasca ceva de ea. N-am nimic cu indragostitii in general, dar...totusi parca e cam exagerata atitudinea lui si cum se "impauneaza" cand il felicita cineva, si cum isi flutura mainile sa i se vada verigheta...parca e o "fata batrana si disperata pe care a luat-o in sfarsit cineva de nevasta si a facut-o duamna" si tre' sa se laude cu noul statut.
Parca mai mult pe noi femeile ne caracterizeaza chestiile astea:"fata, hai sa-ti arat ce inel am primit".

Nu stiu daca s-au casatorit, ca am "ratat" momentul , dar stiu ca s-au logodit cand a cerut-o de nevasta pe podium la o prezentare de moda.

Sincer? mie mi se par cam gretos de dulci chestiile astea, aduc mai mult a parada si show.

Aaaa, si parca dupa momentul asta si ea a fost invitata in toate emisiunile (indiferent de subiect), pe toate posturile..totusi e doar o femeie de afaceri.

Hai c-am fost rea, dar chiar e penibil cum se fandoseste.

mami de Ana (22 mai 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Ana, exact asta ziceam si eu, ca e bine sa fii indragostit si fericit si sa vb despre asta dar el o face ...nu stiu cum...cam exagerat, daca cumva un invitat uita sa comenteze "momentul" ii aminteste el. A, si i-am vaut pe B1, la emisiunea in care o vedeta intervieveaza pe alta si ea ii punea intrebari gen : "cum e femeia ideala, ai gasit sufletul pereche" si el zicea:: desteapta puternica frumoasa si ea dadea din gene. Cad in extrema cealalta.

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellinia spune:

Nu stiam ca s-au casatorit. I-am mai vazut pe la tv, la diverse emisiuni si mi se parea mai degraba el indragostit decat ea, ea pare mai rece. Oricum pana sa fie cu Cristi Brancu eu nu auzisem de ea. Ea are ceva nu respingator, are ceva care te trimite la plimbare...Sincer, nu prea imi place, pe Cristi il simpatizez, astept sa-i mai treaca indragosteala asta si datul din gene!

Cristina si Stefan Costin (25.02.2005)

http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp
http://community.webshots.com/user/ellinia_c

Mergi la inceput