Mamici de Noiembrie-Decembrie (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Deocamdata stam in Drumul Taberei, dar ne vom muta anul asta, speram ca inainte sa vina bebe!

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 14+
Dialoguri strumfesti





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

quote:
Originally posted by diana21

Deocamdata stam in Drumul Taberei, dar ne vom muta anul asta, speram ca inainte sa vina bebe!

_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 14+
Dialoguri strumfesti









Ai multe parculete in zona...Suntem relativ vecine :).

10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mav spune:

Salut!
Va multumesc tuturor pentru sustinere, pentru gandurile bune!
Ginye, intr-adevar, e dulcel si tare scump nepotelul tau! O frumusete mica, sa va traiasca sanatos!
Diana, nu ma simt ok nici azi... sunt ametita, fara vlaga si... mi-e greata iar. Cred ca de vina este Duphastonul...
Am o stare asa prosta.... imi vine doar sa zac in pat (si... sa plang) si nimic altceva... Dimineata am fost putin la biserica si cum am intrat, bb a inceput sa se agite, sa faca tumbe, de aveam impresia ca vrea sa-mi iasa din burta, prin buric.
Sa stii ca nu reusesc sa vad pozele cu fetita ta.
N-am vazut nici pozele Catalinei....
Brie, ce-i cu tine de n-ai dat vesti(si nici n-ai sunat)? Sper ca sunteti ok!
Maria, nu prea mai am timp sa intru pe mess, dar o sa te atentionez cand apar prin zona! Ti-a venit cm? Parca trebuia sa-ti apara pe 16. ...Ai facut vreun test de sarcina?

Va pup! Ma duc sa clocesc din nou....
Imi schimb si semnatura, caci dr mi-a zis de data trecuta ca pot considera ca am avut UM cu o sapt mai devreme (la fiecare echo facut la ea si ieri respectiv la sotul ei, bb a iesit cu exact acelasi nr de zile mai mare), insa ieri am vazut cu surprindere ca ea chiar a si notat data respectiva in fisa mea (inca de la ultimul consult) si ca acum tine cont de asta!

17+

Mami de Sebi (04.02.2004)


www.youtube.com/watch?v=RYMC822iT4I" target="_blank">CITY OF ANGELS
"Iubirea ne face sa plonjam in necunoscut si apoi ne da curajul de a rezista!" (Pam Brown)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Diana m-ai nimerit cu mancarea chinezeasca. Imi place la nebunie. Acum ma intreb ce sa fac daca sa comand si eu diseara...dar ca sa comand pentru 4 persoane intru la sapa de lemn...asa ca ma mai gandesc

Ami, mamica lui David (6 ani si 9 luni)
si 16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Oare de ce nu mi-a placut niciodata mancarea chinezeasca? Iar sotul meu sufera din cauza asta. Mai ales cand mergem in Londra in Orasul chinezesc unde este plin de zeci de restaurante chinezesti cu mancare adevarata (cum spun expertii ca voi :) )iar eu nu vrea sa mananc.Renunta si el saracu ca sa manance asa singur nu ii vine...
In schimb sunt innebunita dupa sashimi (sushi nu imi place) si tapanaki (cred ca asa se numeste). Dar acum in perioada gravideniei o sa incerc...poate imi place ,ca oricum am inceput sa mananc tot ce nu mancam inainte. Ce restaurant recomandati in Buc ?

10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

o sa avem un baitel... Radu-Ioan...,santem f fericiti...

vineri am plecat in C-ta direct la control sa vedem minunea,am intrat la eco in formatie completa...,cand ne-a spus ca are putza si mi-a si aratat-o...,am avut un soc...,nu m-am gandit o secunda ca as putea avea un baitel dragut...,tot timpul aveam impresia ca voi fi mamica de fetite si atat!
nu stiu de ce simteam ca nu pot sa fiu mamica de baietel...,mi se pare mai greu...,nu stiu ce era in capul meu ca acum imi vine sa-mi dau palme si chiar mi-am dat cateva...,jap,jap si mi-am revenit...
Totul este ok ,este mai mare cu o saptamana 17+,colul ok...


imi pare rau ca v-ati facut griji,n-am avut pe cine sa anunt...
de Brie,nu stiu nimic,sper din suflet sa fie totul bine,probabil ca nu are net si pana revine la Buc nu va reusi sa ne anunte...

aseara am fost la nunta,am topait de numa...,acum ma resimt...,batranetea isi spune cuvantul


pupam cu drag toate gravidutele si toate minunile din burtica




Mamica stralucitoare
15+ + Crinuta 1 Nov 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Felicitari dandusa pt bobocul tau de baietel,sa creasca mare si sa te faca fericita.
Aveti dreptate fetelor, se pare ca ploua cu baietei.

10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Mav

Dandusa felicitari pentru baietel!

ginye 15+

Bebitza
Asa a inceput totul
O minune

Bebe sapt5 Bebe sapt9 Bebe sapt12
Nepotelu'

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

dandusa felicitari pentru sa creasca mare si sanatos
Se pare ca fetitele sunt in inferioritate numerica
eu iar am facut temperatura deja incep sa ma obisnuiesc se pare ca sunt condamnata sa am parte numai de rele vreau sa imi treaca
ca ma fac fetelor?
14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amalia spune:

Dandusa felicitari pentru baietel! Wow ce putine fetite sunt...
Uf si eu abia peste o luna mai am sanse sa vad ce este, daca ni se arata


Ami, mamica lui David (6 ani si 9 luni)
si 16+

Mergi la inceput