Mamici de Noiembrie-Decembrie (31)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Diana sa te bucuri de papusica. E o acadea :).

10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

quote:
Originally posted by elilov3
[Brevegirl ce ai facut iubita la constanta vesti ceva ne spui si noua
Va pupacesc
14+ cu



Eu am fost cu treburi. Ne-am luat un apartament si am fost sa dam comanda de mobila. Vesti o sa am si eu pe 21 mai cand merg la eco.

==========
Corina 11+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

vad ca vorbiti de doctori si cel mai tare de iosup ca este un incompetent.....daca va intereseaza marele herghelegiu i-a spus mamei unei fete de pe forum ca are ceva de natura inflamatorie si saraca femeie avea cancer. De 1 an si ceva nu mai traieste mama acelei fete....deci....

o prietena de-a mea a facut ecografie morfologica la marele pop si cu 3 saptamani inainte de a naste i-a murit bebele in burtica, avea grave malformatii si piciorul lipit de cap....deci.....

ideea este ca si doctorii sunt oameni si mai dau gres, chiar si cazul lui irinel care a nascut in canada...deci probabil ca acolo dr sunt si mai pregatiti decat la noi......tot cum vrea Dumnezeu se intampla....


maryb 16+ cu

marea mea iubire

sa fii sanatos puiul meu

pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

quote:
daca va intereseaza marele herghelegiu i-a spus mamei unei fete de pe forum ca are ceva de natura inflamatorie si saraca femeie avea cancer. De 1 an si ceva nu mai traieste mama acelei fete....deci....



Mary, pai un cancer se depisteaza in urma unor teste amanuntite, se face intai un PAP si apoi biopsie. Normal ca la prima vedere asta este, "ceva de natura inflamatorie". Daca mama acelei fete a facut aceste analize si Herghelegiu s-a uitat peste ele si a lasat-o asa, atunci inseamna ca este un incompetent. Daca nu le=-a facut, atunci...Si daca le-a facut si acestea au iesit bine, iar nu e vina lui Herghelegiu.



_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 14+
Dialoguri strumfesti





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

bravegirl pai sa il stapaniti sanatosi si voi si bb-le...a cuibusorul bb-lui de nebuni?
Ma bucur pt voi..pai si casuta?
Asa este si doctorii sunt oameni si sunt supusi greseli. De ex doctorul care l-a operat pe Pavel pe creier nu avusese concediu de 5 ani, deci ce sanse avea sa reuseasca opratia ? probabil 1%????
Pana la urma este ca la loto prono...cine trage lozul cel mare
14+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Aam avut o prietena care a murit de cancer la col.Desi dupa consult Herghelegiu stia in proportie de 95% ca este cancer s-a exprimat exact la fel . Si a recomandat biopsia.A si efectuat biopsia . Pana nu a venoit rezultatul nu a spus nici o sg. data cancer desi noi insistam (noi stiind deasemenea de la un alt medic). Ne-a raspuns sec ca daca stim de ce insistam? El asteapta rezultatul biopsiei.
Intre timp dansul a plecat de la Polizu iar prietena mea a ales sa se opereze la un arab la municipal care i-a taiat uretrele(am mai expus cazul).
Eu am umblat doi ani prin dr. din cauza unei sangerari. Mari doctori. Pe vremea aceea dr. Herghelegiu era la Polizu si la Medsana.Am fost la dansul la Medsana, in 2 min. m-a diagnosticat(numai cu eco) iar a doua zi m-a operat. O operatie care nu mi-a creat absolut nici o problema.
Eu personal am tot respectul pt dansul. Pacat ca este mult prea solicitat si nu mai profeseaza in nici un spital de stat...

10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

quote:
Originally posted by elilov3

bravegirl pai sa il stapaniti sanatosi si voi si bb-le...a cuibusorul bb-lui de nebuni?
Ma bucur pt voi..pai si casuta?



Multumim.Acum e locul unde imi voi duce eu burtica sa se relaxeze si apoi va fi cuibusorul meu si al husbandului. Eu sunt din Constanta, asa ca voi lasa pe bebe1 la ai mei si noi vom merge la aprtamentul nostru sa ne facem de cap si sa facem bebe2

==========
Corina 11+
My baby
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Si eu sunt tot din Constanta .Parca ar interesa pe cineva .

Diana unde esti? Ti-a venit sotul?
Brave Girl sa te bucuri de casuta.

10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diana21 spune:

Cata, aici sunt ! Nu mi-a venit sotul, e pe drum...
Am vrut sa ies cu asta mica afara, dar acum nu mai vrea ea! Oricum trebuie s-o culc de pranz, asa ca mai bine ca nu mai are chef de parc. Asa ca stau...si astept sa-mi vina mancarea chinezeasca, mi-a fost lene sa gatesc. Azi-dimineata a plecat si mama si am ramas singura



_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 14+
Dialoguri strumfesti





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

quote:
Originally posted by diana21

Cata, aici sunt ! Nu mi-a venit sotul, e pe drum...
Am vrut sa ies cu asta mica afara, dar acum nu mai vrea ea! Oricum trebuie s-o culc de pranz, asa ca mai bine ca nu mai are chef de parc. Asa ca stau...si astept sa-mi vina mancarea chinezeasca, mi-a fost lene sa gatesc. Azi-dimineata a plecat si mama si am ramas singura

Asa-ti trebuie daca nu ai scos copilul afara cand a vrut. :)
In ce zona locuiesti?


_

Diana, mamica Domnisoarei Nasturel si cu Bebedoi 14+
Dialoguri strumfesti









10+ cu 2 louloudakia
Va iubeste mama

Mergi la inceput