Colectia de toamna-iarna 2005(196)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna fetele!!!

Ina...sunt socata!!! Dar Slava Cerului ca s-a terminat cu bine si sunteti sanatosi!!!

Mandy...bineinteles ca te poti ingrasa de la stres. Pe sistem nervos mananci. La mine asa e...adica atunci cand sunt stresata...mananc.Deci...e posibil!

Anda...esti fenomenala cu astrogramele tale....Pe de-o parte...cred ca e si nasol sa vezi anumite chestii...si sa te impovarezi cu asemenea info pe care nu le poti impartasi...si nu poti preveni ceea ce va urma....Cred ca e nasol rau!

Noi ieri i-am facut parastasul bunicii de 40 zile...si deci sunt cam rupta de oboseala...iar tot ieri Tudor a facut 1 luna...si a luat fix 800 gr de cand l-am adus acasa...pana ieri. Adica...e superok cu alaptatul...si d'asta sunt f. incantata.

Va poop!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Mandy, ce dulce esti cu ingrasatul de la stress! Eu sint asa. Desi nu am pofta de mincare din cauza stressului, ma ingras (de la stress, evident). Inainte de a pleca din Romania m-am ingrasat cu 10 kg in 11 luni! Enorm!
Eu diete nu tin, ca nu pot din mai multe considerente. Dar am observat ca luind suplimente nutritive mi-au disparut poftele de dulciuri si alte ciocolate si uite asa slabeste omu' 2.5 kg in mai putin de 2 luni....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soanso spune:

Mandy,si eu am luat Vineri Distonocalm pt prima data in viata mea , la un moment dat nu ma puteam opri din plans si am inceput sa tremur toata, mi-a dat o colega de birou apa,zahar ,porma o pastiluta de Dist...
si eu am observat ca m-am ingrasat putin si mananc mult mai multe dulciuri ,inghetata,ciocolata.
Mandy,nu da hainutele deocamdata,eu zic sa discuti cu sotul tau despre bb2.

Felicia,chiar nu stiu si nu-mi dau seama care ar putea fi cauza starilor mele ,am sa-mi cumpar Sedocalm-mersi.

Pumba,ce mai fac fetele??? hihihi terapia prin shoping da roade de fiecare data,am fost aseara...

am cumparat canapeluta extensibila ca si a Ioanei77 si surpriza....Sorana e foarte incantata a dormit toata noaptea singurica...mare realizare!

Noki,spor la toceala...ai chef de invatat???...eu una nu am si se apropie sesiunea
super pozele voastre ,locatia,multa verdeata,Sara eleganta si scumpa ca deobicei .

azi demontam patutul de lemn ,porma mergem sa ne relaxam!!!!!!!Sory vrea pastrav intro locatie super la vreo 20 km de Cluj.

Va multumesc din suflet pt sfaturi ,mii de pupici


SOSO (20 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

hello gagici,
INA, Doamne Ajuta ca s-a terminat cu bine, nu eram sigura nici eu de final,se putea termina rau. M-am bucurat muuult pt tine cand am citit ca esti graviduta, stiu cat de mult iti mai doresti un copil.O sa fie bine , ai sa vezi...

Am revenit vineri din bucurestiul vostru "drag".Se pare ca nu ati reusit sa organizati ceva, nu-i bai, aveti si voi problemele voastre, dar mai e o sansa, deseara plec iara spre voi pentru inca 4 zile. Programul meu e de la ora 9 la 17, in principiu dupa ora 18 sunt libera, vin unde vreti voi, chiar si in parc cu plozii la plimbare.Luni o sa fiu rupta dupa o noapte pe tren si o zi de birou dar marti si miercuri ne putem intalni, joi o tai spre casa...

MEEMS, multe pupici pt tine si Rianna
LAVI,poate te intorci si tu si apucam da ne vedem, mi-ar face mare placere..

Va pup pe toate si va promit ca voi intra mai des pe forum,...SA NU MA SCOATETI DIN LISTUTA CA DUNT PE AICI.

Ma duc sa-mi fac DIN NOU bagajele...

MIHAELA


MIHA SI IULIA BUBULINA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Iata de ce pledez pentru mentinerea pe lista a fetelor care intra mai rar, deoarece sunt cu sufletul aici.. Desi bucurestencele (inclusiv eu) nu am fost in stare sa organizam o intalnire cu Miha, tot ea saraca ne gaseste scuze.
Hai sa mai incercam saptamana viitoare, ce ziceti? Ce parc e prin Vitan?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:



Noi am tot umblat zilele astea, ieri am fost la Cornu la o turta si am ramas acolo pana azi la pranz, acum suntem pe fuga ca asteptam ceva musafiri pe la noi.

Am aflat cu stupoare de patania INEI de la ANDA care m-a sunat sa-mi spuna, am sperat ca a gresit cand a facut astro, dar uite ca nu a fost asa. Confirm din plin ca mi-a spus acum vreo cateva luni, intr-o seara, ca vede o "cumpana", ceva cu Ina, cu bb mic..dar ca spera ca se inseala. N-a fost aasa din pacate, dar bine ca totul e ok.

Am citit tare pe sarite, o sa recuperez maine si o sa raspund mai la obiect. Am vrut doar sa stiti ca suntem ok


Pup

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilenutza spune:

seara buna!sper sa nu indrazniti sa ma stergeti din listuta o sa mai scriu eu cand o sa mai imi trag sufletul!pana un alta nu reusesc sa ma organizez sa mai intru si pe la voi!dar asta nu inseamna ca nu ma gandesc la voi si chiar imi doresc sa mai scriu si citesc!

pupice la toata lumeaaaa!

Ile , mami de Victor ( 22 dec 2005) si Andrei ( 25 iulie 2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns coralia76 spune:

Buna dimineatza,

Am venit la servici dupa un weekend linistit ..si uite ce citesc..Ina..Doamne prin ce ati putut trece!!Bine ca nu ati patit nimic si ca s-au oprit contractiile.
Eu am vazut un accident chiar cand mergeam in minivacanta de la Predeal...un tip care circula cu viteza(avea peste 90 km/ora) prin fagaras ne-a depasit si chiar dupa aia a dat peste un biciclist..care nici el nu mergea regulamentar(cred ca tipul era beat)..Oricum l-a zburat de pe bicicleta in sus o distanta destul de mare apoi a cazut si s-a lovit de bordura...Doamne prin ce spaime am trecut cand am vazut totul...urata experienta...

Andreea mea dupa ce joi si vineri dadea semne ca ne paste o viroza...sambata ii mai curgea un pic nasul,fara febra..duminica la fel...iar azi dimineatza a facut si un pic de febra..37.5 si am zis sa n-o ducem la gradi.Ieri am iesit la plimbare dupaamiaza si a cam batut vantul si am vazut ca i s-au inrosit ochisorii...Cam ce as putea sa-i dau pentru asa ceva? Ca pana acum n-am mai patit asa ceva...
Noki spor la invatat!
Soanso se mai gaseste distonocalm? Ca eu stiam ca nu se mai gaseste de vreo jumatate de an...Maica-mea mai lua asa ceva si a fost foarte dezamagita cand l-au scos de pe piata...

Numai bine tuturor,

www.flickr.com/photos/25531152@N03/?saved=1" target="_blank">Poze cu Andreea
Coralia si Andreea(14.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Helo si de la noi!
Mai rarutz pe aici dar vad ca nu numai eu, e destul de liniste!

Ina draga ce grozavie vi s-a intamplat!!! Doamne bine ca s-a terminat cu bine si ca sunteti cu totii teferi... si sa ne mai dai vesti da' bune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Hello! Ce-i cu linistea asta?

Deci dupa ce ca ma enerva reclama Pampers ca tot aparea, acuma chiar ca ma scoate din minti, ca mai si ingusteaza pagina....

Coralia- io 37.5 stiu ca nu inseamna febra daca e luata in fundic.Oricum, sanatate multa1

Miha- eu sunt full cu partea de toceala perioada asta, deci de la mine sanse de organizare a unei eventuale intalniri=zero. Dar daca cineva se ofera si eu am timp, ma bag.

Miiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimi- io ce am tot zis ieri cu informarea care trebe sa ne-o faci!!!!!Ia scoate capul de dupa birou!

Vecina Mitza- stiu ca-ti joaca reclama in ochi, da' zi si tu ceva...asa....de luni de dimineata.




Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput