Rahova sau apropiere(43)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

vio

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata. Nu-s intr-o dispozitie prea buna, nu am chef de vorba, dar va ofer o si va cu drag pe toate.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

buna dragelor
vicky si multam de cafelutza
sper ca esti mai bine acum si mai vorbareatza
restul fetelor pe unde sunteti?
noi inca pe-acasa asteptam sa se mai incalzeasca si sa plecam in parc
o zi buna tuturor


monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Buna!
Noi ne-am trezit dimineata, am facut o mancarica (spanac cu piept de pui) pt. Alexa si am iesit pe afara, am fost si am platit factura la cablu(la Teius), am facut un popas pe la gargarite, am intrat in piata si am fost si ia-m mai cumparat si Alexei cate ceva hainute si de incaltat de vara.
Acum ca ea doarme ma apuc si eu de calcat si mai pe seara as vrea s fac niste chiftelute cu sos si probabil un piure.
Fetelor, credeti ca ii pot da Alexei sa guste din chiftele, pt. ca este carne tocata de gasca .
Vicky, Monica, Vio, Mire,

Ps. de Cristina si Ale mai stie cineva ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Dory, sa stapaneasca sanatoasa alexuta ta toate lucrushoarele
eu zic ca-i poti da...a trecut perioada de regim...
de cris...chiar nu mai stiu nimik...nici macar pe ym n-am mai vazut-o...sper ca sunt bine toti 3 si e doarlipsa de timp

monica

Prajituri si papa bun
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

Monica, multzumim, , ce mai afce Ruxi?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata. Incepe o noua zi, dar nu fara , va rog sa va serviti!
La Multi Ani! Pentru toti cei care astazi isi serbeaza ziua de nume !
Va cu drag si va doresc o zi minunata.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

buna dimineata!

va scriu si voua ce am scris la clasa I-a

aseara am fost la mac...ca i-am promis de multa vreme...
apoi i-am spus ca tb sa ajungem acasa sa facem exercitii la mate ca azi au test
si a fost de acord....
numai ca testul l-a facut jumatate,o pagina din aceea de caiet studentesc,pe cealalata pag cica nu a mai vazut...
s-a imbracat si dai sa iasa afara,numai ca eu am luat cheia din usa...
si a inceput traegdia...plansete si jalete si altele...
nu l-am bagat in seama,l-am lasat sa-si faca numarul....si la un moment dat am inceput sa ma maimutaresc si eu ca el....asa ca a uitat de plans si l-a bufnit rasul...
am terminat in cele din urma si testul(dat de mine) numai ca a pierdut tipul cu bocetul si copii nu mai erau afara...
cica sa mergem la ei acasa sa-i scoatem afara
pe urma i-a parut rau pt ce a facut si mi-a cerut iertare
iar noaptea a avut cosmaruri...tot striga ca iese afara...si dadea dn picioare...

azi e ziua lui,ca-l cheama si Costin....nu a uitat sa-mi aminteasca sa-i iau bomboane ca cica numele lui vine de la Constantin si tb sa serveasca copii

si sper sa fie si atent la test ca ieri a facut corect, dar a copiat cifrele gresite...adica le scrie invers...in oglinda
oare pana cand o sa le scrie asa?!

si e si ziua mea ...ma cheama si Elena numele de botez...asa ca multumesc pt urari
si La multi ani! pt toti care -si sarbartoresc ziua numelui...

va pup cu drag,

PS Dory imi e foame


Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuuuuulti aaaaaani! La multi ani Elena (vio) Sa fii sanatoasa, fericita, norocoasa si iubita!

Multi ani traiascaaaaa, multi ani traiascaaaa, laaaaa muuuuuulti aaaaaani! La multi ani Costin (Mihnea), sa cresti mare, sanatos, voios, voinic!

La multi ani tuturor ce se numesc Constantin sau Elena (si derivatele)

Va pup pe toate. Eu sunt pe aici prin preajma, cand mai pot. Ca de cand a dat caldura stau cu piciul pe afara ore muuuuuulte sa ne saturam de atata plimbat. Noroc cu parculetul Sebastian ca e frumusel si cochetel si imi place sa ma plimb prin el, ca altfel imi rupeam picioarele pe strazile din Rahova.

Sa aveti o zi frumoasa.

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata fetelor
am mai aparut si eu...
LA MULTI ANI tuturor celor ce isi serbeaz azi ziua de nume si in mod special pt ELENA SI COSTIN
noi suntem bine sanatosi,vrem sa ne apucam timid de o afacere dar deocamdata suntem la stadiul de discutii...
andreeas este bine,la cresa asteptam 1 iunie pt ca le aduce o echipa de la circ care ii va picta pe fata ,le va face baloane si alte chestii pt copii
ne pregatim si de botez ca sambata suntem nasi,asa ca suntem ffff ocupati si aglomerati dar de citit va citesc in fiecare zi pt ca nu mai pot sa traiesc fara voi

va pupic pe toate si va doresc DISTRACTIE PLACUTA

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput