Puiuti de Randunici 2008 !! (9)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

A inceput finala Cupei Romaniei...iar sunt rivala cu randunoiul , el tine cu Urziceni, eu cu Cluj (Nicol, nu te supara !)

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Cuscra, m-am indragostit de ginerele delfinash! . Randunoiul s-a speriat ca o sa faca otita daca-i intra apa in urechi, era f ingrijorat pt Sasha!

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Ma chinui sa trimit mesajul asta de la pranz!Raportez frichineli toata noaptea trecuta,pt ca avem colici in continuare.Asa ca,am facut ture pat-patut pana la epuizare si apoi am motzait pe langa ea pana la ora 15,ca am fost zombi.
Cuscra,Luny.Dupa indelungi probari si enervari,si numai in magazinul Bucur unde sunt destule rochite,fiindca nu pot pleca mai departe,am ales rochia si alta alegere nici ca aveam a face,ca nu am gasit.Nu e cine stie ce,dar e cat de cat eleganta,tinereasca,decenta,vesela si ..MOV..Eu zic ca merge,mai ales ca a fost singura care mascheaza super bine burtica si grasimea de pe fund..Ramane in secret,mai bine sa ma vedeti in poze, imbracata cu ea..Tu,Luny,ai ales?
Nicol,depinde cum prinzi canalele cu pompa.Si la mine,doar cateodata iese jetuletz.
La farmacie/plafar gasesti ceai de anason (nu pliculete) si ceai pt stimularea lactatiei-pliculete si soc.Eu asa beau tot timpul pt stimulare lactatie,de la inceput.
Bb Teo de Ariel!
Am vazut filmare mortala de Sovi!

Stela,
mamica fericita de TEODORA mult dorita (1.04.08)
Pozici
"Domnul ne-a ajutat!!Multumim,Doamne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

multumesc fetele de urari!
sovi, super filmuletul!!! tocmai am incheiat si noi baita si acum teo se balangane in leagan, iar eu sper sa adoarma ca sa fac si eu baita si apoi sa vedem un film:))). profit ca alex e la tara cu ai mei:)

fetele, bubitele rosii si rele dispar cu reviken. e super bun!

am descarcat pozele si voi alege cu al meu una pt prima pagina.

mami de alexutza (10.04.2003)si Teodor Mihai (10.04.2008)

POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007
povestea lui TEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ursuleata spune:

Eu stau in berceni, pe secuilor..aproape de piata sudului.

Eu ii fac baie la 36-37 de grade.
Ce treaba are apa cu otita?
am vazut puiuti frumosi de delphinas, sovi, valentina.

www.dropshots.com/ursuleata14#albums/Vlad%20cel%20mic" target="_blank">Vlad cel mic

http://community.webshots.com/album/563181446vZzIjK

http://b1.lilypie.com/P27rp3.png
Mami de ursulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

Sovi,super montajul cu delpinasul!i-am aratat si sotului si imi zice"vezi,nu ii intra apa in urechi?..."asta pentru ca eu il disper cand ii face el baie,sa aiba grija sa nu ii intre apa in urechi,ca stiu ca nu e bine...sau e?!ca nici eu nu mai stiu ce e bine si ce nu!!!atatea pareri si atatea idei,ca nu mai sti ce sa faci!...dupa cum vad ,ma pot lua de mana cu randunoiul lui Naty
Ariel,am inteles maine iau Reviken
Cuscra,da,mai bine ne minunam de tine atunci cand o sa vedem pozele de la Botezul Teodorei
Barosanelul iar m-a vomitat la greu...de la ce?ca doar papa san,nu lapte praf..maine vine dr pediatru ca nu mai pot!si m-am chinuit 30 de min inainte sa-l culc ca sa eructeze si degeaba!i-am zis de Debridat si a zis ca pana nu il vede ,sa nu-i dau!asa ca ,mai astept!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns delphin spune:

Naty, tuchita, uitati:

http://www.vanstore.ro/product_info.php?cPath=33&products_id=210&osCsid=c2f2d7aee745365b2590f006a9fa73e3

pt. pretz, caci stiu ca v-am mai aratat

Pt. mine e foarte util si noaptea. Seara pregatesc 2 bibe cu apa necesara si in dozator pun masurile necesare. Cand e ora de bib, cu bb in bratze e super usor si rapid.


pozici
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=59ecfb6ceda7fc8433bfcc&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> montaj




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CristinaGoji spune:

Simo - daca ii obisnuiesti cu apa pe langa urechi de la bun inceput, n-o sa aiba probleme cu asta nici pe viitor. In burtica unde au stat? nu in apa?

Mami de Daria (21.04.2008) si Vladic (17.10.2006)
Vladic
Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Super, Delphinas, pacat ca deja am dat comanda pt recipientul scump...
Uff, sotzul s-a dus sa vada meciul cu baietii, cred ca s-a zis cu baita, eu singura n-am curaj; si fata cum o las din brate plange non-stop

Naty
mamica Iuliei Elena (30.01.2008)
DOAMNE,TINE-O SANATOASA PE MINUNEA MEA!
Iulia mea
www.onetruemedia.com/shared?p=524cc5223d57ca1ff422c0&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Minunea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am reusit sa-i fac baie singura lu' Mufy, in cadita lui, precedata baia de masaj!! mai greu la clatit, dar m-am descurcat, asa ca ma declar multumita de ziua asta! acum doarme!
stelutz eu nu am gasit inca rochita, azi trebuia sa merg cu sor-mea, dar a fost vremea naspa sa ies cu Mufa in marsupiu...zilele astea sa vad..
Bai, eu nu-i feresc urechile copilului la baie cand il spal pe cap..am grija sa le sterg de apa cu coltul unei comprese sterile si aia e! ii pun si caciulita subtire o ora, doua si gata...credeti ca procedez gresit?..nici nu stiu cum sa-l feresc de apa, acuma sa nu credeti ca-i tin dusul cu apa direct in ureche, dar il spal normal pe cap..
LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput