FIV in Ungaria 38

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha2004 spune:

Buna dimineata, in sfarsit reusesc si eu sa intru sa va scriu. Azi m-am trezit hotarata sa trimit calculatorul la reparat, asa ca am intrat sa sterg parolele si surpriza, mergea foarte bine, am reusit si eu sa citesc din urma si vreau sa va multumesc pt urarile voastre.
Inca nu-mi vine sa cred ca este adevarat, ieri m-am trezit si m-am uitat pe foaia cu rezultatul de la Bhcg sa vad sigur daca e numele si datele mele pe ea pt ca miercuri am fost asa socata ca nu m-am uitat, verificase in schimb sotul.
Ma simt foarte bine, in afara de faptul ca dorm mai mult si mananc la 4 dimineata as putea spune ca ma simt foarte normal, pe data de 21 trebuie sa merg la eco, abia astept, pana atunci inca mai am emotii.
Pt sustinere am primit:vitamina E pana miercuri 1/zi, aspirin protect 1 saptamana dupa ET, metipred 3/zi 5 zile, utrogestan 3-2-3/zi, magne B6 3/zi, vitamina C 1/zi, elevit 1 la 2 zile. In plus am baut ceai de cretisoara 1L/ zi incepand cu ziua ET.
Klu1973 mesagerul si iti multumesc.
Va pup pe toate, nu va enumar ca sunteti multe si toate imi sunteti dragi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sima1 spune:

FELICITARI MIHA !!!

LA MULTI ANI CRIS

IERI MI-AM ADUS PUISORII ACASA.AM 2 EMBRIONI DE 8 CELULE

TOATE FETELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

BUna fetelor !

Miha- felicitari , sarcina usoara si dusa la termen !
Magduta- te pup si te salut totodata !de ce ai disparut atata?
Liana- te pup si te astept cu vesti ! te iubim !
fetelor - azi am facut dipherelinul, sa sper ca a fost intr un ceas bun ! sotului insa i a iesit spermograma cam proasta dar asta e, deja stiam ca are oligospermie, 10 mil./ml i a iesit azi, deci 30 mil., sper ca din acestia va avea de unde alege dr.!


va pup si va admir pe toate !

In asteptarea minunii! Daria. Foto de familie !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Sima, stai f bine, ai puisori frumosi! tin pumnii sa ramana lipiti in burtica!
Dariaioana, si multa bafta! sa fie cu noroc de data asta!
Laura Ioana, ! ai o fetita superba, sa-ti traiasca! si tu arati ff bine!



tuturor!



Andicu, mami deFilip Gabriel (27 iunie 2007)



Filip la 10 luni
www.tickercentral.com/view/9fgr/8.png" target="_blank">Cum crestem noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

SIMA1
LIANA
LAURA IOANA ai o minunatie, sa-ti traiasca fetita. E tare frumoasa si numai buna de Rares

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS si RARESwww.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Pitic imi pare bien ca te regasesc. Nu , nu am incetat lupta pt bebe daor o mica pauza de forum, pt ca asa am simtit eu. Tu ce mai faci?
Daria nu pot sa zic ca ma disparut, doar ca asa ma simtit eu ca mi-e mai bine. Oricum subiectul bb ma inconjoara peste tot. asta e. Trecem noi cumva peste toate. Ma bucur ca ai inceput stimualrea si iti doresc sa dea DD sa reusesti.

Va pup pe toate

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitic23 spune:

Magduta10nu fac nimic deosebit ,urmatorul meu pas va fi fiv ,dar nu stiu exact cand si in rest tot ii dau inainte cu naturiste sperand ca apare minunea.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Felicitari Miha
Liana,
Magduta, mi-a fost dor de tine

Fetelor sa aveti mult noroc cu tratamentul si doar rezultate pozitive!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Moniland si mie mi-a fost dor de tine , m-am gindit mult la tine , oare ce mai faci cum esti ??

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crisis81 spune:

Mamaaaa ce lipsa acuta de activitate pe aici... E cald afara si ati fugit?

magduta10 imi place atitudinea ta. Sper sa ti se implineasca dorinta cat mai repede.
Adela pe unde umblati? mamica si gazele!
Sima felicitari pentru puiuti. Sa te vedem mamica in 9 luni.
Laura Ioana ai o minune de fetita!
miha2004 parca te vad .
Dana, Micky

Va multumesc inca o data pentru urari. Am tinut-o in petreceri de joi pana aseara cand am facut-o lata cu prietenii intr-un club. Acum sunt . Sper sa fie ultimul an cand am petrecut in halul asta. La anu' poate ma retit si pe mine obligatiile familiale.
Va pup pe toate si ma intorc in .




"Oamenii nu pot fi judecati dupa ceea ce spun altii despre ei, dar iti poti face o parere destul de corecta despre ei daca ii asculti ce spun ei despre altii."www.flickr.com/photos/11706357@N04/collections/72157602666536902" target="_blank">
Poze...

Mergi la inceput