Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (49)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

felicitari nusha!!! cred ca esti f fericita, tinind cont ca DD ti-a ascultat rugamintile

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Piolica, felicitari pt. fitiz Si la noi cumnatii asteapta o fetita si noi vom avea baietel....bunicii sint in extaz deja.

Nushulica, ma bucur de barbatelul pe care-l vei avea, stiu ca iti doreai mult asta

Eu peste vreo 2 ore fug direct de la scoala la masaj...de-abia astept sa-mi mai indrepte un pic oasele

Cristina

le bébé

noi, www.flickr.com/photos/khristin107/sets/" target="_blank">poze mai noi si AOB

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Acum pot. Dar e tare ciudat ca am primit PM chiar zilele trecute, in fine sper ca s-a rezolvat.

Miruna + Alexei (13.07.2006) il asteapta pe BB2 in septembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

buna burtici, harnicute foc astazi
sa vedem si scuzati neuronul gravid daca uit pe cineva(incerc sa respect ordinea aparatiilor de la eco)
joi21; sa-ti traiasca mica inteleapta ! rezisti tu 3 luni fara sa o vezi?(imi place mult numele)
aly-c: vazut burtica
musette vazut cuculet de Luca
onutzu; scoatem agitatele pentru maine
andy_galro;sa ne anunti din timp, sa scoatem ceva fete la plimbare
ilia-99: bv ptr bebe 3? il faci scorpion, da?vezi ca numele Vasile este luat, da?
teomaria: bafta maine!tinem pumnii si pumnishorii!
piolica: sa va traiasca printesa! bine ca ti-a priit concediul! sa stii ca nu-i gluma cu sampania, este traditie in fam sotului,ptr. noreoc, deh os boieresc, nu talpa tarii ca mine
andreea_and:
nushulica:sa va traiasca baietelul! ai inceput deja sa-l rasfeti cu jucariile, nu?
nerantula: bafta maine!
khristin: te invidiez ptr masaj

vecinico: stii ca eu sunt mai "barbata" din fire, da"azi mi-au dat lacrimile cand am vazut-o pe Maia! De-abia astept s-o vad face to face, nu la cinema, sa-ti spun cu cine seamana! sa va traisca!
Nu-i asa ca si cainele este famelie? Eu l-am oblojit pe-al meu, au turnat asfalt in fata blocului, era fierbinte si si-a fript labele I-am dat cu oximed si deja si- a rupt bandajele

casa de piatra ontinuare fetelor care-si aniverseaza ceva ani cu jumatatile lor!

Vasile
15+


aluna
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

daca aveti timp si chef pls trimiteti-mi si mie PM cum se face capitol nou
nushulica dc nu va fi prea tarziu voi incerca eu maine sa aflu un nr de tel pt tn

22+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

revin cu un nou msg in care va multumesc de sfaturi cu privire la hainute de bebe de la prieteni, rude etc.La mine situatia se prezinta asa: am o prietena/ruda prin alianta si careia ii fac anumite servicii(platite bineinteles), care este importatoare de hainute ptr. copii intre 0-3 ani. Hainutele le am asigurate(sigur nu o sa-mi ia bani, o sa incerc sa o conving eventual sa nu ma mai platesca. Ea s-a oferit sa-mi aduca si carucior 3 in 1. Ramane sa ma hotarasc ce si tin minte ca am copiat in fisiere informatii pretioase de la kid si muuh pe care le . Surorile mele sa-si vada de treaba lor, eu sunt cea mai mica dintre fete si am purtat de la ele toata copilaria(de Pasti si de Craciun primeam ceva nou), nu am frustrari cu privire la asta, dar copilul meu nu o sa repete povestea. (si oricum au fete0 Cumnatele mele imi cunosc situatia materiala, ba mai mult sunt singura femeie din familie care munceste cot la cot cu barbatii lor, asa ca nu, multumesc frumos, pentru cadite, pompe de sani sau mai stiu eu ce. am tinut sa specific situatia mea, nu sa ma credti vreo snoaba, mai ales in rel de familie, unde toata lumea cunoste pe toata lumea si la o adica fiecare isi trage spuza pe turta lui, MANDRA daAm dat un ochi la "barza" de pe Vacaresti, gama cam saracacioasa, dar nu sunt preturi care sa te dea pe spate. Am admirat lenjeriile de pat si un tarc. Oricum, de-abia ma abtin sa nu cumpar, mi-am propus ca dupa morfo e trim II sa iau cate ceva



Vasile
15+


aluna
foto
sunt treaza de la 6 fara un sfert dimineata si nu mi-e somn, vreun remediu ceva? am baut 2 pahare de lapte fiert, dar degeaba

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

quote:
Originally posted by freshanana


nushulica dc nu va fi prea tarziu voi incerca eu maine sa aflu un nr de tel pt tn

22+


puiutz
pui




Multumesc, nu e tarziu, vrem sa facem o rezervare pentru 17 mai!

PS: Se pare ca este pe str. Negru Voda, nu ce-am zis inainte ..

19+

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aly_c20 spune:

felicic, dar ce memorie ai...eu citesc tot, dar nu retin decat cateva nume, dar u...vad ca nominalizezi la greu:D
bravo tie:)

la taote burticutzile si somn dulce



21+ Sebi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

'neata norocoaselor!
in dimineata asta dau eu , laptic, cioco, ceai si cine mai serveste alaturi de mine o cana de inka.
sunt atit de nerabdatoare, parca nu mai vine odata ziua de miine
bafta fetelor, care astazi merg la
toate, fug la scirbici.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Buna dimineata!

Va multumesc tuturor pentru galerie!

Va vine sa credeti ca inca mai am un gand ca ar putea fi fetita?


19+

Haiduc iubit

Mergi la inceput