Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (49)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Moni se aduna lucrusoarele.Pe cand voi incepe eu sa cumpar tu vei avea de toate.Macar ma inspir de la tine sa vad ce si cum.

20+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

monica, merci pentru PM, insa nu am parola. daca nu e aceeasi ca si pe webshots, te rog trimite-mi si parola cind ai tu putin timp.
andy.p, da, asa e. vom avea doua printese in familie. in 2005 s-a nascut Anna, fetita cumnatei mele si Tom, baietelul cumnatului meu. in 2008, iar avem doi copilasi in familie, de data asta doua printese.
si pot sa va spun ca noi ne-am casatorit cam la 6-8 luni diferenta, socrii mei au avut 3 nunti in 2 ani! iar acum vin bebelinii si bebelinele. sint extaziati de-a dreptul!

22+
minunea
burtica
Tunisia_2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piolica spune:

Monica, am vazut pozele cu lucrusoarele noi, o sa luam lectii de la tine.

Eva, draga! dar tu pe unde imi umbli? v-ati bagat sub paturica acum de 2 ani de casnicie? sa ne povestesti cum te-a alintat sotul! francezii astia sint niste dragalasi, presimt eu ca ti-a facut o surpriza.


dargelor va pup pe toate! ma duc acasa! o seara buna si sa ne auzim cu bine.



22+
minunea
burtica
Tunisia_2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Piolica felicitari pt fetita!!!!!!!!!si ne tineai in suspans!


Andreea and ma bucur sa aud ca ai caini maidanezi,mai rar oameni ca tine care se indura de bietele animale,si eu cu sotul salvam tot ce prindem si trimitem pe la cine stim ca are curte caci in apartament e greu de tinut caini dar cand ne vom muta la curte am promis ca adunam toti amaratii de pe strada!Te felicit inca o data pt sufletul tau!

Monica ce frumos i se vede fetisoara lui Andrei si cucul e acolo nu-i urma de indoiala!

Legat de nume eu zic sa puneti ce nume va doriti,chiar daca cei din jur au pus intentionat sau nu acelasi nume,la mine nu e cazul ca nu sunt copii in familie dar chiar daca ar fii pe noi nu ne-ar interesa.

asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

21+LUCA

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nerantula spune:

Offtopic: Fetelor (din Constanta), ma puteti ajuta si pe mine cu un numar de telefon de la Casa Taraneasca din Constanta (str. Preda Buzescu)? Numarul gasit pe net: 0241.551.280 se pare ca este o greseala :(.

Multumesc frumos!




19+

Haiduc iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Boo spune:

Andreea sigur ca va spun. Cum aflu ceva va povestesc.

Monica bun shopping Nici eu nu am stat degeaba. Si eu am tot cumparat o groaza. Muuulte hainutze. Nu numai pentru prima perioada, avem si pt 6 sau 9 luni cateva. Si am mai luat si alte chestii. Am facut si eu poze si am pus.




cu Alexandru
Buburuza
asa creste Buburuza


"Nu ti se da niciodata o dorinta fara sa ti se dea si puterea de a o duce la indeplinire. Totusi, va trebui sa muncesti pentru asta ..." - Richard Bach

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Fac eu capitole noi doar sa imi dea cineva pe PM parola de la contul comun. Stiu cum se fac dar din pacate nu am timp intotdeauna sa intretin lista.

Miruna + Alexei (13.07.2006) il asteapta pe BB2 in septembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

buna seara in goana calului!
toate, sunt in urma cu cititul, sper sa recuperez miine joi mergem si noi la dr si suntem cu totii nerabdatori sa vedem ce face bb.
noi stam toata dupa amiaza afara, ca deh nu tre' sa ne dezmintim, sa facem km promisi
acum sunt frinta, sper sa vrea alexa sa ne retragem la nani mai devreme.

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

fetelor m-am intins mult cu sarbatorirea cuculetului abia acum am reusit sa ne revenim un pic incat sa fim in stare sa dam vreo 2 telefoane sa ne anuntam si noi parintii

deci bebe e bine are 12 cm si 140g placenta "isi vede de treaba ei si bine face" asa mi-a zis dna dr deci e ok continui tratamentul si cat mai putin efort(oricum nu ma omorf cu nimic) si are un cuc maaareeee!!! asa mare ca dna dr a zis ca sigur nu se mai poate schimba sexul

va multumesc la toate ca m-ati felicitat si ca va bucurati alaturi de mine e exact ce ne-am dorit noi si il va chema DAVID-MIHAI ca sa poarte si numele lu ta-su

asa ...sotul nu a mers cu mine v-am zis ca e emotionat si dupa ce-am iesit de la eco m-am dus la mall am luat o jucarie care de fapt e set de 2 una de aia de zornaie si poti s-o agati si la carut si la carusel la patutu si una de aia de bagat la dinti cu apa in ea pentru barbatelul meu mic bineinteles amandoua in forma de pestisor , ta-su fiind un maaaare pescar(cand nu prinde cumpara) banuiesc ca urmeaza si fii-su sa aibe aceleasi preocupari
am tras o fuga la birou la sot si-i zic "uite primele jucarii ale lu' fii-tu" normal ca i s-au umezit okii si de aici...am fugit sa sarbatorim in 3 pe

felicitari ilia si piolica!!! pio noroc cu fetita ta ca ai mai echilibrat un pic balanta

iepurila, aly_c

ma duc la culcare si mai vorbim maine


aaaa monica zi-mi te rog de unde comanzi tu de pe net lucrusoare de bebe ca vreau sa ma apuc si eu de sportul asta daca crezi ca e reclama da-mi pm te rog sa nu avem probleme cu moderatorii

noapte buna gravidutelor!!!!





16+ DAVID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by Muuh

Fac eu capitole noi doar sa imi dea cineva pe PM parola de la contul comun. Stiu cum se fac dar din pacate nu am timp intotdeauna sa intretin lista.

Miruna + Alexei (13.07.2006) il asteapta pe BB2 in septembrie




miruna ti-as da eu pm dar nu il ai activat



16+ DAVID

Mergi la inceput