Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (48)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

cred ca ultima mea interventie pe ziua de azi ca trebuie sa merg sa pregatesc pentru diseara ca sa sarbatorim asa cum trebuie momentul.

va pup si sper sa aveti numai vesti bune pt dimineata la cafea

20+
mamica de

Inainte de bb si cu burtica http://www.flickr.com/photos/26166390@N04/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

am revenit, m-am pus la zi cu stirile
IRINA!
july, bine ai revenit! multa bafta la eco! sa ne aduci numai vesti bune, si filme de oscar
musette, stai cumintica in pat
monica si pentru tine miine la eco. am vazut hainutzele "denisei" . tare faza cu sare :)))
anca pt cei de la clinica. scoatem vineri.
alinushca, july, hai sa facem un club "i hate work". ma bag si eu
aly imi pare rau de vesti. las' ca o sa fie bine, deseara o sa ne aduci numai vesti bune
joy pt miine! multa bafta! ce burtica si ce mamica ai percing? cum e cu el acum? 1.90!!! o sa iasa un fotomodel de fetitza.
clau, felicitari pt bb miscaret se putea sa o supere pe mami, a ascultat. inca odata LMA pt aniversare! distractie placuta
ma bucur pt voi ca simtiti miscarile lui bb, eu ma resemnez, sunt mult mai "mica" si mai am de asteptat. abia asteptam sa mergem joi la dr, toti 3 suntem nerabdatori. alexa e disperata sa vada ce e, dar nu cred ca o sa afle joi, o sa am 13S si 2 zile.


alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

fetele!
Mey da cat ati scris,eu de la job nu pot intra asa ca va scriu numa cand ajung acasa.
clauaniversare frumoasa
Fiecare bb misca diferit asa ca nu va mai faceti probleme,Andy misca mereu,mereu.Bb-ina asa din cand in cand ca sa ma atentioneze ca este acolo.
Eu cred ca m-am ingrasat cam 1kg,dar n-am ajuns inca la o greutate normala ,zic eu.
Joy si mamica frumoasa si burtica frumoasa.

20+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Am reusit sa mai citesc din urma asa ca:
alyimi pare rau ca ai stat in spital,da las bb sa fie bine.Tin pumnii ptr eco
anca tare aiurea chestia cu programarea pierduta,dar nici nu stii cum trece pana vineri
moni ai cumparat o gramada de lucruri ptr bb.Superbe!
musette imi pare tare rau pentru sperietura care ai tras-o ,principalul e ca acuma nu mai ai scurgeri.Stai in patuc linistita
Tin pumnii tuturor care merg la eco si sa vina cu vesti minunate
alinasi mai stii ,poate va face bb o surprise si va arata ce se ascunde in burtica.
20+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Mami de Alexa,

Da, sunt posesoare de piercing si nu ma incomodeaza dar cred ca trebuie sa caut un alt model pentru ca cel actual este cu un fel de biluta care ar trebui sa stea in buric iar buricul meu, dupa cum il observ, cred ca va face 'poc', cam in doua luni.

Clau_geo, adica aniversare frumoasa!

Laura,

19+ cu Anna Sofia

Bebelina se face mare
Poze cu gagalicea mea
Burtica

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Sa va zic? Sa nu va zic? Am luat 8 kg pana acum deci conduc detasat in clasamentul kg in sarcina.

Miruna + Alexei (13.07.2006) il asteapta pe BB2 in septembrie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain_lover spune:

Back from eco

Se pare ca suntem ceva mai maricei decat dupa ultima eco, am 19,3 saptamani!!!!Sunt super fericita !!!

Burticile cu baietei, sunteti pregatite de cea mai gingasa nora ???

DA, E FETITA!!!!!

Deci Eva Maria e pe drum, si noi o asteptam cu bratele deschise, draga de ea !!!

Inca o rugaminte...cine ma poate ajuta cu un numar pentru programare la Iosup sau Herghelegiu pentru o ecografie 3D-4D cu morfologie fetala? Credeti ca e ok dak vreau sa ma programez in saptaman 19-23? Sau e deja tarziu? Ca la Medlife pentru dna Chitescu, la care vroiam sa ma duc, abia dupa 25 IUNIE e libera si sunt disperata!!!

toate fetele si mai ales pe cele ce au scos incurajarile si agitatele!

19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa si mami spune:

rain lover, felicitaaari sa fie sanatoasa si cuminte! vreau si eu, fetitza

alexa simami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

rain lover felicitari pentru printzesa!!!

20+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

rain_lover, sa-ti traiasca fetitza!

Stiu ca tu iti doreai baietel dar banuiesc ca dupa ce ai vazut-o la eco, ti-ai dat seama ca si o fetita e perfect!

Ce ne facem cu atatia baietei daca nu avem si cateva printese?

Daca vrei eco la Herghelegiu sau Iosup, nu prea ai cum sa gasesti liber nici in 4 sapt. Totusi iti dau nr. de tel. de la cabinetul lui Iosup, Fortis, sa-ti incerci norocul: 0724 464 646

Pentru o ecografie programata "din scurt" incearca sa suni la Sanador, eu am facut eco trecuta la ei, si am fost multumita.

19+ cu Anna Sofia

Bebelina se face mare
Poze cu gagalicea mea
Burtica

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput