Leoaicele DC (14)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Daria , si azi la servici? macar ai stat putin? unde v-ati plimbat azi?

Katty , drum bun spre casa sa ajungeti cu bine!

Lilia , bine ai revenit! am vazut pozele, ma socat grindina cat era de mare dar mi-au placut mult ouale voastre vopsite-foarte frumoase!

Gabi , cum e la voi, a plouat azi?voi ce faceti, cum sunteti?

noi am fost la auchan la cumparaturi, a fost relaxant in rest nimic noutati...






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata dragi leoaice !
Sper ca ati avut un we frumos si odihnitor.
Eu sunt la munci, k de obicei
Am vazut pozeee, mai vrem !

Spor la treburi, eu am o groaza de trebi, sper sa le termin pana la 6 ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai

Uitati ce zic astrele azi

Astazi va trebui sa iei unele decizii importante si ar fi indicat sa fii foarte atenta si sa analizezi bine fiecare detaliu in parte. Alege solutia care ti se pare mai avantajoasa si care iti ofera mai multe oportunitati. Nu te lasa influentata de cei din jur si incearca sa faci singura aceasta alegere, chiar daca la inceput ti se va parea dificil.

*

Dragoste: Partenerul de cuplu s-ar putea sa iti dea o veste buna care te va face foarte fericita. Relatia voastra devine din ce in ce mai stabila si planurile pe care vi le-ati facut impreuna incep sa prinda contur.
*

Cariera: La serviciu vei fi ocupata pana peste cap si va trebui sa te organizezi foarte bine daca vrei sa faci fata acestei zile aglomerate. Acorda prioritate problemelor urgente si nu te pierde in amanunte care iti consuma mult timp si energie.


Altu:


Astazi, persoanele pe care le vei cunoaste vor spune ca esti plina de fite. Demonstreaza-le ca nu este asa!
In relatiile de grup apreciaza-i pe cei care isi dau silinta sa te distreze. Doresti sa fii admirata si laudata pentru ambianta si armonia pe care le creezi in jurul tau. Astazi, familia iti face o surpriza si iti te prezenta un potential viitor sot. Testeaza-l mai intai!

Noi (eu)am vrut a-l duc azi la gradi caci aveam de achitat facturi (avon,oriflame)si...din cauza ploilor a fost inundata .Asa ca s-a prelungit vacanta.

Aseara mi-a murit monitorul si acum "m-am inoit"cu unul din "vecini".

La Ct bate vantul dar e ok si sooaaree.

intregul .



Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Hello, hello!
Io am aterizat in plina treaba dupa atata vacanta, asa ca am putut sa intru mai greu pe aici!
Daria, vrei poze, uite POZE!!!!
Lilia, foarte frumoase poze, multi ati fost acolo! Si se vede ca v-ati distrat!! Si mie mi-au placut ouale si grindina, de Amelia nu mai zic!!!
Catutza, cum mai e in Auchan? Noi am fost la cateva saptamani dupa deschidere si mi s-a parut cam dezolant, am zis ca nu mai merg pe acolo...
Gabi, multumim!!!


Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Katty , in primul rand am vazut pozele mi-au placut mult! spune-mi te rog mai multe despre Visinesti (unde este-am vazut ca e zona de munte, sunt scumpe casele pe acolo?) i-mi place mult ca e verdeata multa
la Auchan noi mergem destul de des, ne place mai mult ca la cora (mai nou, desi cora e mult mai aproape de noi), sunt toate casele deschise nu trebuie sa astepti la rand, au aceleasi produse ca si la cora , eu ii cumpar Biancai mereu carti de acolo ca au mult mai multe, au produse de patiserie si panificatie mai bune si mai variate si parca nu e asa aglomerat, eu zic ca ar trebui sa va duceti si voi odata

intregul






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Buna celor mai si mai,
poftiti la cafa si o gustarica [papiaca].

Va doresc o zi frumoasa ca voi.


Iei initiativa si stralucesti in plan profesional. Gandurile iti sunt foarte clare si din punct de vedere intelectual esti la inaltime.
Creativitatea ta este scoasa in evidenta in tot ceea ce faci astazi. Ai capacitatea de a conduce lucrurile catre un real succes. Cariera ta obtine un sprijin important din partea celorlalti, acest lucru te ajuta sa iei deciziile importante cu mai multa usurinta si fara prea mult stres. Este o perioada favorabila investitiilor.

Altul

Astazi esti putin cam emotionata sau stresata din cauza unui eveniment important care va avea loc. Nu trebuie sa te ingrijorezi, pentru ca te vei descurca de minune, indiferent despre ce situatie este vorba. Incearca sa gandesti pozitiv si sa nu te lasi descurajata de aparente, pentru ca tu esti forate capabila sa reusesti sa faci fata. Nu te subestima, ci ai incredere in tine si in fortele tale proprii.

* Dragoste: Astazi s-ar putea sa fii cam nesigura in legatura cu sentimentele partenerului fata de tine, desi nu ai motive intemeiate sa iti faci griji. Incearca sa iti scoti din minte aceste ganduri sumbre care nu iti dau pace. Daca vei analiza mai atent lucrurile, vei vedea ca totul se petrece doar in imaginatia ta.

* Cariera: Daca vrei sa obtii o promovare, va trebui sa fii mai disciplinata si sa dovedesti ca esti capabila sa indeplinesti anumite sarcini pe care ti le dau superiorii. Astazi trebuie sa dai dovada de multa rabdare, chiar daca nu iti place sa faci treburi de rutina.


intregul noi revenim dupa recuperare.


Doamne ajuta!
Acesta este blogul puiului meu Bogdan-Andrei
Varsta lui Bogdan
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Neata!
E tare frumos azi in Bucuresti!
Ce faceti dragi Leoaice?? Nu v-ati intors din vacante???
Catutza, sincera sa fiu nu prea stiu preturile de pe acolo, sora mea si cumnatul au cumparat-o acum vre-o 10 ani, si nu a fost asa scumpa, acum chiar nu stiu! Oricum de la Moreni pana acolo, drumul e foarte prost, sotul meu e suparat de cate ori mergem/venim acolo! Nimeni nu se implica sa faca soseaua, macar sa astupe gropile care sunt destul de multe. Dar peisajul si aerul schimba complet atitudinea noastra si trecem peste multitudinea de gropi, gropite si denivelari cand mergem acolo! O sa ma interesez cam cat sunt casele pe acolo. Ideea e sa prinzi o ocazie ceva! Sau cand aflu ceva sa va zic. Spre exemplu acum un an exact langa casa surorii mele a vrut sa vanda cineva (s-a razgandit repede, ca a zis ca se muta fiul lui acolo) si voia ptr. casa si teren (~1000 mp) 20.000 euro. Asta stiu fiindca eram interesati noi sa cumparam sa fim una langa alta si sa extindem curtea!
Multumesc de informatiile despre Auchan, o sa incerc sa-l conving pe sot sa mai facem o incercare, el e genul daca nu i-a placut o data, nu mai revine!!!!
Pupici!!!!!!1

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineataaa fete dragi !
Katy, vazut toate pozele aseara, tare frumosi sunteti cu totii, iar cei doi copii, doua minuni, ce frumos se jucau impreuna !
Lilia, am pierdut link ul cu pozele de la voi, il mai pui o data te rog ?!
Dodo, cum sunteti, cum merge terapia ? La ce "etapa" sunteti ?
Leditiaaa, cum esti ??? ???
Restu` de leoaice ... ?

Io`s la munca , ce noutate :-)))
Voi fi prin zona, k de obicei ... scufundata in acte, telefoane, calcule, etc ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani dans la 3,9 ani 1 2 3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

neatza!

Gabi , cum merge recupararea? pentru Bognanici

Katty , multumesc pentru informatii, chiar ca era un supar pret, pacat ca nu au mai vandut vecinii eu zic sa incerci sa il convingi pe sotul tau sa revina le auchan ca se merita, ti-am spus ca sa schimbat mult de la deschidere, acum fac si un mall langa trebuie sa il deschida in curand.

Daria , ce face Giulia? nu ne-ai mai spus nimic de ea de cateva zile sa treaca repede ziua de munca






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katty spune:

Daria, Catutza,
Daria, asa e mai nou se joaca tare frumos, asta cand nu se cearta, ca se cearta si sunt chiraieli mai tot timpul! Cand nu sunt impreuna se cauta, cand sunt impreuna se impung (deh, leuti amandoi, si Ana e tot leoaica)!
Dodo, mai zi de voi!!!

Catalina & Robert-Andrei (27.07.2002)
varsta lui Andrei

Mergi la inceput