centre recoltare spermograma

centre recoltare spermograma | Autor: dnvds

Link direct la acest mesaj

Buna fetelor,

Numele meu este Dana si am o rugaminte la voi. Sotul meu trebuie sa-si repete analiza de spermograma deoarece primul rezultat a fost destul de prost, unul din motivele principale fiind si conditiile de recoltare. Ma intereseaza daca exista in Bucuresti un centru de recoltare cat de cat adecvat: o camera cu reviste, video sau ceva in genul acesta, nu cum se recolteaza la mai toate clinicile, intr-o toaleta unde mai asteapta si altii la rand.

Va multumesc pentru ajutor.

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sunshine4ever spune:

Dnvds buen venit si iti urez sa te duci cit mai repede la odisee. Nu sunt din bucuresti , dar din propria experienta pot sa iti zic ca mai bien e sa o rcoltati acasa, unde e mult mai relaxat si mai degajat si in max30-40 de minute (depinde si de laborator daca admite si mai mult timp) sa diceci sperma recoltata la laborator, unde nu mai stati al rind ci o si predati.
Mult succes in continuare.

in asteptarea unui ingeras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oana80 spune:

E destul de ok la Sabyc la dr. Matei, proba se si analizeaza pe loc.
ideea e ca tb s-o sunati inainte pt ca "penduleaza" intre spitalul CFR si centrul asta.

Bafta multa!

oana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

Sau la IDS unde tot pe Matei o gasiti miercurea dupa-amiaza si sambata dimineata. Tel pt programari 0212115863 sau tel dr Matei 0723210880.

Peste spermograma facuta de ea se uita orice ginecolog restul sunt incomplete...

Felix

Mergi la inceput