Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (34)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Lala 20 Bianca e superba.Te-am admirat mereu pentru felul in care te ocupi de ea.Sa stapanesti sanatoasa laptopul si sa te poti folosi cu folos de el.Iti multumesc pentru vorbele frumoase la adresa copiilor mei.Pupici.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Mitsu l-am vazut pe Conrad si e un baietel foarte frumos.Are niste trasaturi atat de fine.Sper din suflet sa fie doar o impresie treaba cu pipi si nicidecum o infectie.Multa sanatate tie si ingerasului.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

IRINOUKA si RAMONA cred ca ar trebui sa urmati sfaturile fetelor si sa refaceti analizele.Ma enerveaza ca nu poti avea incredere in rezultatele analizelor si ca probele pot fi contaminate.Multa sanatate puiutilor.Pupici.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Honey am vazut pozele de la botez.Ati fost foarte frumosi.Nu trebuie sa fi suparata pe preot.Eu cred ca DD cand vine vorba de un moment atat de important ca botezul nu tine cont decat de crestinarea copilului.Si eu am remarcat ca preotul mai sarea peste unele pasaje la botezul lui Albert dar m-am bucurat ca puiul devine crestin.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Creata am reusit sa vad si eu datorita lui Mitsu pozele cu Creata mica de pe ringo.E o printesa superba pe care nu poti decat sa o admiri.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LaLa_20 spune:

danique
fetele...de ceva timp...Bibi se chibue sa faca podul(pusa pe spate si impinge in picioare si se ridica de fund si de mijloc)...e de rau sau doar s-o crede mare gimnasta fata?

Cea mai optimista mamica!
Laura de Bianca Mihaela(15.12.2007)
Povestea nasterii
Printesa mea NEW
Bibi se face mare


In viata toti oamenii sunt trecatori,dar nu toti trecatorii sunt oameni!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Vad ca am umplut pagina dar profit ca cel mic a adormit si reusesc sa citesc si sa raspund.GABRITTZA rochia de mireasa e foarte frumoasa.Imi place mult culoarea .Si accesoriile sunt elegante.Cred ca va fi un eveniment deosebit mai ales ca faceti si nunta si botezul in aceeasi zi.Sper sa nu fie prea obositor pentru tine ca vei fi nevoita sa te ocupi si de invitati si de bebe.Pupici.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Lala o pupam pe micuta acrobata.Si Albert mai incearca sa se impinga in piciorute si ridica putin burtica.Acum vad ca are dese tentative de a sta in fundulet si daca il las pe pat incearca sa isi ridice capusorul.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Nour nu stiu ce sa iti spun legat da statul intre pernute.Albert are 4 luni si jumatate si nu l-am pus niciodata .El sta in fundulet in leagan sau la mine in brate si cred ca e cam aceeasi pozitie cu cea intre perne.Dar daca fetei ii place cred ca o poti tine asa cum vrea ea.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Multumesc pentru toate laudele la adresa copiilor mei.Pentru mine ei sunt cei mai frumosi.Sunt fericita ca am gasit forumul si ca aici reusesc sa gasesc raspunsuri si incurajari.Pupici tuturor mamicilor si clopoteilor.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput