Mamici norocoase de sept-oct(46)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Dragele mele dragi burtici,

Hristos a inviat! Bine v-am regasit!

Felicitari tuturor mamicilor care si-au vazut puiutii la echo si care au aflat ce vor ascunde acestia in pamperasi!

Bun venit noilor burtici!

Klemi, de cand nu te-am vazut...stai acolo bine ascunsa! Eu il simt pe bebe destul de rarut, cam la 2 zile. Cred ca depinde tare mult de starea ta! Dar stai linistita draguta mamica, vor veni si vremurile in care va juca fotbal! De abia astept!

Fetele de la Constanta,cum e vremea la voi? Mai ploua? Ce se anunta? Putem sa va invadam maine?

Pupici pentru toate mamicile dragi, fara exceptie!

17+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ratonelu spune:

buna fetelor,

ori nu vreti sa ma primiti si pe mine,ori nu vedeti ce scriu.
suntem si noi programati sa "iesim"pe 24.09....asa ca ma gandeam ca ma primiti si pe mine...printre burticile voastre.

pup,
burtica+o puta de 18sapt+6zile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Ratonelu, pupam mamica suparici, dar mesajele tale au fost moderate, si nu aparea in timp real, de asta nu te vedeam. Acum, gata, aici suntem,!!

Bun venit la frumoasa si norocoasa odisee!

18+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Bun venit ratonelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _irina_ spune:

Ratonelu salut. Mesajele vin mai greu la inceput si de aia e un pic mai nasol. Bine ai venit!

Msettepink iau Rovamycine - din motive de paranoia cu Katze, daca nu era ea. Si bineinteles iau la recomandarea medicului. Pisica mea e numai de casa, nu a iesit din casa si inca doarme cu noi in pat. Asa ca mai bine previn decat sa imi para rau.

Eva, la noi tocmai a inceput sa ploua marunt.

Mi-am facut si eu vre-o 2 poze dar m-am speriat cand le-am vazut.Sper sa nu imi mai cresca sanii ca e de rau. Deja sunt imensi. Nu e de mirare ca nu imi vad burta... e din cauza lor.
Diseara le descarc ca sunt inca in telefon... trebuie sa imi mai fac curaj sa le si postez.


18+ inca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

ratonelu bine ai venit.Sa ai o odisee minunata alaturi de noi.
Hai Irina ca precis ca nu e chiar asa.Ia pune pozele sa le vedem.Pun pariu ca esti o mamicutza

20+

laura si andy (07.04.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by denisa.g

Buna fetele!!

Noi ne-am plimbat pana acum pe plaja (vreo 3 ore) si acum am ajuns acasa, v-am citit si din pacate a inceput sa ploua.

Noi mergem la pescuit de 1 Mai la Dunare!!! Sa-l obisnuim pe bebe sa fie pescar mare

Freshanna eu nasc la c-voda cu acel dr arab: fauaz. Spitalul e curat, in general conditii bune. Au rezerve si sunt OK si cred ca poti dormi cu cineva acolo. O sa ma interesez mai bine ca merg peste 2 sapt acolo la control si o sa-l rog pe dr sa vad si rezervele si sa-mi zica pret, .. chestii de-astea. O sa te tin la curent.
Am mancat si eu odata mult de tot si am baut zeama de varza - pe mine ma ajuta!

Nushulica eu am luat 1 kg, atat. Dra am facut aripioare vreo 2 kg si burtica vreo 3 dar la cantar nu se vad :)) Mai iau si eu o gura de bere de la sotul meu din cand in cand.
CD27 - nu te mai enrva sa nu faci ca mine caderi de calciu!!

Clau_geo multa sanatate!!

Pup toate gravidutele






20 +
www.flickr.com/photos/25613544@N08/?saved=1" target="_blank">noi si burtica




Multumesc frumos pt sprijin si ai grija cu berica ca tiu ca nu e bine cu alcoolul, dar daca poftesti fa ca mine cumpara sticlute de 330ml de bere fara acool si sigur o sa te satisfaca atunci cand simti nevoia :)

20
mamica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rain_lover spune:

O pentru ratonelu, bun venit si odisee frumoasa! Si felicitari pentru !!! Si eu vreau, poate aflu luni la eco

toate

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by andy.p

Noi ne-am intors de la plimbare.Aici e soare ,dar bate vantul asa ca nu e ff placut.
andreea_andsi multumesc.
denisavreti sa bisnuitzi cuplilu cu pescuitu??Si barbatu-meu e mort si pe Andy il cara cu el,si-i plaaaaace.
clau ai grija de tine

20+

laura si andy (07.04.2002)



cat te invidiez ca poti sa te plimbi atat tu cat si celelalte fete care pot dar sper sa se ridice placenta si la mine si sa ies si eu in curand.
pr sprijin

20
mamica de

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau_geo spune:

quote:
Originally posted by ratonelu

buna fetelor,

ori nu vreti sa ma primiti si pe mine,ori nu vedeti ce scriu.
suntem si noi programati sa "iesim"pe 24.09....asa ca ma gandeam ca ma primiti si pe mine...printre burticile voastre.

pup,
burtica+o puta de 18sapt+6zile.



Bine ai venit printre noi si numai sanatate iti doresc.

20
mamica de

Mergi la inceput