Mamici de Noiembrie-Decembrie (22)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

Oceanborn,tare ma mai bucur ca e cineva din it!am mai gasit eu...mamici de italia..dar mi-am dat dat seama ca am nimerit cam aiurea pe acolo..asa ca..
mi-am luat medic privat de la inceput , ma rog de cand am vazut liniutele rosii,,si eram programata abia peste o luna ..prin 10 mai?!!..adica cred ca pe la 10 sapt..whhat?!..cum ma simteam si foarte rau de la gripa asta si aveam greturi toata ziua,si nu am puteam da jos din pat sa imi fierb vreun cartof macar,..am decis sa merg sa il caut de urgenta la spital cand era de garda..ca nu mai rezistam sa stau asa..neajutorata si cu frica in mine!
is foarte nevrotica,suparata..de la inceput nimic nu mi-a mers ok..nici sanatatea..nici ajutor..nici tu doctor disponibil..de aia ma iau sa plec acasa in ro pt cateva sapt..tre sa imi revin psihic ..sa pap niste telemea si rosii din gradina..
pusi la toata lumea ..o zi suberba si fara de griji

Cherie8+

ginger(ve)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justme25 spune:

quote:
Originally posted by Maria_K

just scumpa te rog da toate datele si te trec . DN, UM si DPN

Maria


Pozele noastre



DN 01/08/1982
UM 29/03/2008
DPN 03/01/2009 (asa a iesit conform unui calculator de pe net)

Justme4+
http://s292.photobucket.com/albums/mm22/justme25_82/?action=view¤t=test.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns justme25 spune:



Justme4+
http://s292.photobucket.com/albums/mm22/justme25_82/?action=view¤t=test.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maria_K spune:

esti pe listuta!

Maria


Pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cherieactiv spune:

Just,ce albinuta esti!!hi hi hi..se vede de la posta ce fericita esti!


Cherie8+

ginger(ve)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brie spune:

Hristos a inviat!

Va pup pe toate si va multumesc celor care mi-ati purtat de grija si v-ati gandit la noi.
La fel pup si gravidutele nou venite, va doresc sarcini usoare si la termen.
FELICITARI fetelor care ati venit cu vesti noi de la echo.Am citit azi si m-am bucurat pt fiecare in parte.

mav, BRAVOOOO, FELICITARIIIII si m-am bucurat atat de mult pt baietelul tau.Te-am vazut in poze te-am admirat tare mult, iar finutul tau este un scump si un frumos.

otilia, m-am bucurat mult si pt tine ca ti-au iesit bine anticorpii.

Am citit tot din urma cat am lipsit si am "vazut" cum v-ati distrat si pe unde ati mers fiecare, in afara celor care au ramas singurici ca au barbatii plecati.


13 +


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brie spune:

Despre mine va spun ca socrul meu este..."bine" , in sensul ca putea fi si mai rau.A ramas inca in spital, are paralizie iar de vorbit a inceput sa vorbeasca dar nu il intelegem.
Pastele, l-am petrecut cum l-am petrecut, mie mi-a fost ffffff rau, am avut stari de greata, de voma, dureri de cap etc.Am ajuns aseara acasa si vad ca azi ma simt bine.
Am intrat de dimineata la Medlife si mi-a iesit analiza pt Rh(-) si sunt ABSENTI M-am bucurat tare mult si am rasuflat usurati toti.Stam linistiti inca o luna si jumatate acum pana la urmatoarea analiza.


13 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina_27 spune:

tuturor fetelor.

Eu ma duc maine la eco.....sa-mi tineti pumnii va rog. Nu am foarte mari emotii, dar pana maine am tot timpul sa ma apuce......
Ultima ecografie am facut-o saptamana trecuta si bebe era bine, in parametrii si inimioara batea cu putere.
La mine paranoia e in floare.....merg la doi doctori si fiecare ma programeaza o data la doua saptamani. Si uite-asa am ajuns sa merg in fiecare saptamana sa-l vad pe bebe. Macar asa stau si eu mai linistita ca altfel nu stiu daca e bine, sanatos sau nu.......eu nu am simptome de sarcina.....poate doar sanii tari .



8 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebecris spune:

BEBECRIS
DN: 06.04.1978, UM: 10.02.2008, DNP: 15.11.2008

Copilul este o minune dumnezeiasca, dar din dragoste umana!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginye55 spune:

Alina_27 Tinem pumnii pentru maine! Te asteptam cu vesti bune!

Bebecris bun venit la odisee! Felicitari pentru samburel!

ginye 12+

Bebitza
Asa a inceput totul
O minune

Bebe sapt5 Bebe sapt9 Bebe sapt12

Mergi la inceput