Colectia de toamna-iarna 2005 (194)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns leea_cv spune:

Fetelor,bine imi amintesc? Mandy sta in Dej?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

mamaditutti, ce boierieeee, iesiti de 3 ori din tara in vara asta? o sa ne omori cu zile cu pozele cred:)
coralia, da mdt are memorie de elefant. aceasta este una din caracteristicile unei mameditutti:)


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Anda cum a fost filmu'??? Ca eu am auzit si impresii "contra" ...

Mada


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Anda saru'mana de pont, trebuie sa fac o cercetare de piata cu Monte Carlo, eu nu prea sunt cu circuitele, sunt genul de zacut ca porcul la scarpinat, adica sa ma duc intr-un loc sa stau acolo. Clar la Monte Cralo. Mi-ai dat ceva sperante cu preturile astea, ma duc sa cercetez. Deci nu ne arati profilul de diva inca?
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelutat spune:

Am uitat; sunt la cura cam a 10000000 oara in viata mea. Sunt cu nervii in piuneze, visez mancare noaptea si ma doare capul.....Va rog sustinere ca simt ca mor salivand la o bucata de prajitura.
Acum privind in urma, singura perioada in care am mancat cat a vrut caprioara a fost in sarcina si pe cale de consecinta am luat si vreo 30 de kg! Doar din punctul asta de vedere as mai sta o data......
Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mitzo, io sa stii ca te incurejez la inca un plod si ma ofer sa am grija sporita de tzitzi in parc cat tu adormi noul elefantel.Cat despre cura...dupa cum bine stie toata lumea, asta e starea mea secundara. Cea primara e de mancat ca porcul. Si nu exista o a treia stare.

Andache- mai e si farmacia Atena, pe Stefan cel Mare, langa spitalul Colentina. Si aia au laborator ok.

Madau-

Roxi- cum mai papa Mtaei? Ceva mai bine?






Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Jooooy, ce mare s-a facut fii-tu mic!!!!Se joaca tare mumos cu totii!

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Joy, ce baieti mari ai! Si frumusei foooc! Sa dea Dumnezeu sa fie sanatosi si sa aiba parte de tot binele din lume!
Noroc cu tine de o mai vedem si noi pe Daria de Ella!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvia_d spune:

Off,doamne,Anda-am plans,am plans...am plans..

Tu,un om atat de puternic,de echilibrat,cum de nu l-ai citit pe individul asta ce monstru poate fi?
Te felicit inca o data pentru cat de puternica esti,cum te descurci singura,fara niciun ajutor...sa nu faci nicio concesie,niciun compromis pentru binele lui Nikita,se citeste printre randuri,si nu numai ca e soarele vietii tale.

Mada..off...o sa te sun sambata,sa mai stam de vorba...daca vrei ne-ntalnim undeva in Titan...offf,la faza cu gogosile in mall...eram in famracie cand am citit-si -am izbucnit in lacrimi.

Daca te putem ajuta cu ceva...

Va poop si va doresc zile senine si timpul le va vindeca pe toate,cu siguranta.





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Fetelor dragi, multumesc tuturor pt gandurile bune si pt ofertele de ajutor , mi-e foarte greu acum pt ca sunt zapacita, nu stiu incotro sa ma duc, de ce sa ma apuc mai repede...as vrea sa fac atat de multe si nu pot...as vrea sa nu-i lipseasca nimic Mirunei, dar oricat m-as stradui eu ii va lipsi mereu ceva...TATA. Ma simt atat de neputincioasa in fiecare seara cand il cauta prin casa si el nu e, cand se inchina la DD si-l roaga sa vina tati inapoi...si plang..si plang...mi-as dori atat de mult sa pot da timpul inapoi. Azi m-am intalnit cu o vecina care stia de problema noastra si mi-a spus un lucru care m-a dat peste cap complet..."ce copilarie frumoasa si perfecta i se intrezarea Mirunei"..de ce oare i-a fost luata? De ce sa plateasca ea pt greselile noastre? Of, imi vine sa ma iau la tranta cu Dumnezeu pt asta..nu e drept, ea nu merita asta. Inca ma sper ca pana in ceasul al 13-lea se va trezi totusi si tasu' si va realiza ce pierde. Sper ce sa fac, speranta moare ultima!


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567493374/" target="_blank">poze pana la 1 an, www.flickr.com/photos/madau/collections/72157600567398541/" target="_blank">de la 1 la 2 ani, www.flickr.com/photos/madau/sets/72157603478525150/" target="_blank">PARTY 2 ANISORI
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput