Timisoara, Impreuna! (101) pagini de viata

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

'neatza



ia luati de vedeti ceva frumos la inceput de zi:

quote:
Originally posted by pisi_ella

De ascultat cu www.e-felicitari.net/vezi-felicitare-membru.php?id=06babd6073c2563a82c0dd13ceec74bd" target="_blank">sunet:



revin de la lucru mai tarziu



pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

Lore esti extraordinara! Vio ar fi fost mandru de tine!

pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

neatza!
mariaa, sar'na de cafea! sar si eu cu una, doua , trei!!!!

lore, doamne-ajuta ca esti ok! masina se repara, traiasca casco! tare mi-a placut cum ai pus problema!!! bravo fata!te mai asteptam sa scri, nu mai rar, mai deeess!!!!pupam laurica mica!
dana, imi pare rau de diagnostic dar bine ca stiu pe unde stai si trebuie sa crezi ca va fi bine!!!!!!si sunt convinsa ca va fi! si apoi titanicul ala nu sta bine deloc acolo, nu e vb de nici un titanic, s-a inteles????
anda, cum mai esti? si a mea fata tuseste si muceste, deocamdata atit, vad. sper sa raminem la atit.
gabi, felicitari pt sefie! bine ai revenit inapoi! ce fac copilutzii?
lormi, puii fac bine, in mare, cum spuneam fata muceste si tuseste, robi inca nu, azi-noapte am dormit fara pauze, dupa nici nu mai stiu cite nopti nedormite.scoala merge, deocamdata e doar inceputul, teorie la greu.
silvana, super!!!!!! vine mamikaaa!!!!
doris, gata bagajele?
deya, io nu pricep un lucru: de ce nu-l stergi pur si simplu pe nenea popa din lista ta? de ce te tot chinui uitindu-te la el????
claudia, cum fu ziua de ieri?
ana, sar'na de poze!!!!chiar asa, tot la secretariat?
mihi, ce face burtik? sper ca vei apuca sa ne anunti daca a venit momentul Z ca sa putem face galerie!
laura, cum mai esti mama? pe tine tot timpul te doare ceva? io zic serios sa te duci sa te cauti ca nu-i a buna asa. fa-ti un set de analize si du-te la un dr ca lumea sa le vada!
pup toate fetele,sa aveti o zi faina si usoara!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, merci de cafa...

Dana, hai ma, ca ma sperii cu ce scrii, nu poate fi atat de nasol diagnosticul, daca trebuie operatie, e spre binele tau, sa te vindeci, dar nu-ti fa atatea ganduri negre, ca nu are rost, ai sa vezi...
Si mie mi-a fost frica, recunosc, m-am gandit la cele mai sumbre variante, cu sanul, si uite ca mi-am invins teama, am facut pe deasupra si markerii tumorali, am stat 10 zile in suspans...hai, revino-ti, cu mult curaj inainte!

De ce sa vinzi apartamentul in care stati? ca io la ora asta nu gasesc nici o explicatie...

Maria, intri odata pe ms-ul ala?
ca io de aseara tot astept...
Faina prezentare pentru o dimineata buna!


BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

da, sa straiti!!
am ajuns la lucru...gata de prestare...

Dana ce se intampla??? baga aici doua vorbe, nu ne lasa asa!!
Lormi cum e? ati polenizat?
Lore? vrem poze cu noul look!
Katik pupam bolnaviorii sa treaca



pentru Emma
povestea mea - Agonie si Extaz,, Lyme
blog DC,Impreuna Timisoara



"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Salutare si de la mine,

Ma scuzati,dar eu am muncit pe bani ieri...asa ca d-aia am tras chiulu'.

Lore...m-am bucurat,sicer,citind cuvintele scrise de tine...neasteptat pentru mine ca ai resuit sa ajungi la o asa gandire sanatoasa.Si de ce scriu asa(sper sa nu te superi) pentru ca nu am apucat,asa cum scriai si tu,sa stam mai mult de vorba si sa ne cunoastem mai bine...si ma gandeam,in nemernicia mea,ca esti atat de deprimata si timida.Se pare ca am gresit,esti un om puternic si ai toata admiratia mea.Bravo!Intradevar viata merita traita sub toate aspectele si nu numai pentru cei din jur,dar si pentru noi.Fiecare zi e frumos sa o iei ca si cand ar fi prima...sa incerci sa faci ce iti doresti,atat cat poti si cat ti se permite..Supararile si vorbele proaste doar ne amarasc viata,ne umplu de negativ,fara sens si fara rost,pentru ca apoi sa regretam.Si ce-i mai rau este ca greu ne amintim frumosul din viata,mai degraba ne amintim si ne amaram cu amintiri neplacute...pe care poate,la un moment dat,le-am facut intr-o clipa de furie si negandire.Te pup!
Silvana....aterizeaza bunicaaa...iupiii!Cred ca Paul e fericit nevoie mare,ca si tine de altfel...
Gabi...m-am bucurat sa vad postarea ta...ce bine ca la voi frontul e calm si liniar...Doamne ajuta!Si succesuri imense Evei la scoala!Lucas e student de gradinita?
Doris...la tine numa' maine nu-i poimaine...cand pleci?Nu stiu ce sa zic cu votarea si departajarea...eu am votat,dar mai mult...
Anda...ai dat cu antioxidant?
Claudia,cu intarziala zic si eu "La multi ani!" sotului tau si multa sanatate.
Lormi,pupicei si tie.Cand la secretariat,cand la birou...cum vrea sfantul sef de trib...
Deya,tu chiar vrei sa ti-o iei...nu mai comentez ca ma apuca dracii si ma iau de tine...
Dana...pai daca trebe operatie...fa operatie,poate mai bine.De ce trebuie sa vindeti apartamentul?
Kati...cum scriam mai sus petru Lormi...
Simona...la voi cum e treaba,ca vaz ca pe Lormi o askuiesti de polenizare,da' la matale?!

Hai pup fetele toate si mai vorbim!


Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ana, acum fac bagajele, vineri la 16 plecam...
Carcotasii au o problema: cat e salariul lui Esca?
Io am alta: de ce vinde dana apartamentul???

Aveti vreo idee? pana vine Dana sa imi scoata cuiu?

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Ahaaaaa...pricepit.Si noi tot vineri o luam din loc...Mah,Esca are undeva la 3-4 mii euro...dar de ce vinde Dana apartamentul si eu sunt curioasa....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ana, bine ca macar un cui mi l-ai scos...mai ramane unu...

Voi unde va carabaniti? ascult...

Ramane pustiu pe aici...tu pleci, io plec, Maria si ea, Anda stiu ca pleaca dar nu stiu exact cand...

Poate va gasesc pe pagina 22...cand vin...

BLOG DC-Impreuna Timisoara

Toti oamenii te aud cand vorbesti.
Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katik spune:

io nu plec nicaieri,poate pina in centru dar nu mai mult ca n-am cu ce
deci ramin singura pe aici?????

Mergi la inceput