Piticlontzi de iulie-august 2004 (252)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Gabi asa idee mai da. ma oftic ca n-o sa fiu aici cu pompoanele pe 20... da indurati-va careva de mine si dati-mi un SMS cand e sa vina bb Tudor, daaa??
Daria cand ti-au programat operatia?
Carmencito te faci blonda?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Rox, eu iti trimit sms cum ne anunta Leeloo.
Unde mergeti ? K nu`st la zi cu noutatile.
Leeloo, iti las nr meu ???

Am fost sa cumpar floricik la ghiveci pt colega`mea k maine e ziua ei si n-am putut lasa acolo un cactus "curgator" :-)



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Daria la madrid, de pe 16 pe 25 mai (calatoria aia pe care am amanat-o in martie). ce curgea din cactusul ala?
(scuzati, aberez. nu vine nimeni saptamana viitoare la mare??? ca am liber obligatoriu de la stapanire toata saptamana ..... si zau daca am ce face )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Ahaaaaaa, atunci distractie maxima Rox. Saptamana aia libera odihneste-teee, fa cumparaturi, dormi mult (deh, io ink sunt la faza aia).
Cactusul e unul cu "craci" lungi, care atarna :-))) Sper sa nu -mi moara si asta. Al nabii de flori, simt ca nu sunt io mare iubitoare de plante si animale ... dar arata tare bine ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la mare, la soareee, fetile ie goaleee bre, io n-am inceput inca programu` de stornare a suncilor ;))

quote:
Originally posted by roxanaz

Daria la madrid, de pe 16 pe 25 mai (calatoria aia pe care am amanat-o in martie). ce curgea din cactusul ala?
(scuzati, aberez. nu vine nimeni saptamana viitoare la mare??? ca am liber obligatoriu de la stapanire toata saptamana ..... si zau daca am ce face )



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

salut
Gabitu merci mult de retete.Salivez la gindul ingurgitarii...chit ca io tre sa musc,mestec si sa scuip...nucile nu-s pe lista de am voie...dar in asa hal imi plac...incit macar gustul sa le simt.Restul casei halesc cu drag asa ca....aseara am inventat ceva...din aduceri aminte...ceva cu aluat cu nuca,pe urma bezea,spoite apoi cu gem de caise si un miez de nuca drept pompon.
Roxa...inca nu...da mi-am adus 4 kile de miez...asa ca pin le termin cine stie mi-o ramane vreuna in git...slabe sperante ca nu inghit,numa mestec si scot afara.Lupo....argintie...desi imi plac si albastrelele lor.
Gabitu...eu una tin pumnii strinsi...a doua oara e floare la ureche.
Noi pastele....cind o fost cel catolic eram in ro,cind e cel ortodox sunt aici...m-am scos cu pastii anu asta.
mi s-o urcat la cap ca nu arat prea bine...si m-am bagat ieri intr-un douglas unde am lasat bani multi rau...am reinnoit toate cosmeticalele...de la foarte scumpe in sus...mai schimb si eu stafeta...ca sa nu mai spun ca acasa m-am plimbat doua ore in trei saptamini...de cind m-au pozat pina m-am dus sa iau carnetul...si-n astea doua ore mi-am luat la pantofi....o geanta.Deci am devenit omu extremelor...am carat din ro patru kile de miez de nuca,o geanta de pantofi si 20 de pungi de pufuleti...omu a zis ca m-am dilit subit.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

Carmen...ce faci cu paru?Ceva radical?Stii ca io mi-s tare curioasa de felu meu.Si eu atita am vrut sa ajung la coafor acasa...da timp canci...zici ca eram teleghidata...N-am io nevoie de prea multe,numa de vopsit radacinile si tuns virfurile...reaba asta tre s-o fac tot eu ca de obicei.




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ema, deci vreau sa vad poze cu pantofii, pe bune, nu glumesc. mandrele astea de la mine de la munca au inceput sa ma deoache ca cica am prea multe perechi. eu nu cred (ma mira ca ai ales lupo argintie... ma asteptam la una galben electric sau orange, zau, e super frumoasa in culorile astea traznite )
Daria sa stii ca cactusii sunt suciti. lasa-i in plata lor si nu le da prea multa atentie, o sa ii mearga mai bine
eu trebuie sa va pozeze panselutele din gradene, asa frumoase is anul asta, grena cu galben... o minune. peste o saptamana imi iau si petunii dar astept sa iasa rasadurile alea mai deosebite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

nuu radical, ca io nu mi`s omu` ecstremelor;)) reimprospatat culori, tuns putin, cel putin asa sper sa ies de acolo:D baga poze, sa te videm, asa zici tu mereu ca arati rau si`n poze nu`i chiar asa, eee

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

quote:
Originally posted by mamagiuliei

Rox, eu iti trimit sms cum ne anunta Leeloo.
Unde mergeti ? K nu`st la zi cu noutatile.
Leeloo, iti las nr meu ???

Am fost sa cumpar floricik la ghiveci pt colega`mea k maine e ziua ei si n-am putut lasa acolo un cactus "curgator" :-)



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada




Da, da-mi pe PM numarul tau!

Gabriela 35+ cu AMR 5 sapt...
si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput