Strumfi de iulie-august 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Amethyst spune:

gogosel noi pana la urma am hotarat sa mergem la hotel, in nordul mamaiei la fantasy beach pentru ca vreau sa beneficiem de tot confortul si sa nu-mi bat capul cu mancarea pt noi, au la hotel si patut pt bebe si scaun de masa asa ca sper sa fie ok.

eu citesc in continuare dar nu reusesc sa scriu, J merge toata ziua, de manute, e foarte rapida si reuseste sa urce si scari. de-a busilea nu cred ca va merge vreodata :D, acum incepe sa exerseze cu o singura mana.

ma enerveaza de mor parcurile pline cu kk de caine.

cafera, adaugi

Mommy to www.tickercentral.com/view/8i03/4.png" target="_blank">Jasmine

“A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sunflower1979 spune:

am vazut si eu filmuletul cu frumoasa de lorina in fustita. doamne, ca tare-i dragalasa. lavinia, ce-i mult strica, dar totusi fii fericita ca ai un sot asa grijuliu cu fetita.
am vazut si lumea la aer, si-n iarba baietelul lui xerxe. avem si noi poze frumoase, dar nu mai apuc sa le micsorez si sa le incarc. cred ca i le trimit caferei sa se ocupe de ele pe la vreun ceas de noapte....
eu am sa fac vineri cozonac. m-a apucat harnicia anul asta si vreau sa fac 2 cozonacei si multe alte bunatati.
daca mi-a scapat vreun strumf de laudat imi cer scuze, ca eu i-am vazut pe toti si mi-au fost dragi tare!

Cristina, mami de superbaietel Denis Stefan (30.07.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Sunflower, multumim!
Cafera, e adaugi (confuzia e probabil de la adaos).
Nu pot sa incarc filmuletzul cu laur mergand de-a bushilea pe webshots si nu stiu de ce! Am incercat si cu extensie wmv si cu mp4 si nu poooot!! si e atat de dulcic!

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Sunt confuza: cand adaog si cand adaug?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Gata, adaug. Deci era bine. Asa ramane.

Maiiiiiiii, ce ti-e si forumul asta, vrei sa spui ceva si...hop, sari din lac in put.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violetan spune:

Daca eu ti-am creat confuzia, caferutzo, nu adaogi niciodata, doar adaugi. Ma refeream la adaosul comercial. Dar forma corecta e a adauga. Pup pup pup

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007
http://community.webshots.com/user/violettan71

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Luna1 spune:

Cafera nu e adaog niciodata ci intodeauna adaug insa exista cuvantul adaos.

Lavinia si al meu incepuse cu ideei de genul "se ineaca, nu-i da biscuiti etc" dar i-am aratat pe ce imi bazez cunostintele si s-a calmat.

Cafera nici Adelise nu merge in patru labe ci doar cu spatele si nu se pune.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

quote:
Originally posted by Luna1

Cafera nici Adelise nu merge in patru labe ci doar cu spatele si nu se pune.

Luna, mamica de www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3960" target="_blank">Adelise Cezara(11.08.2007) si www.alina-jaime.co.uk/main.php?g2_itemId=3882" target="_blank">Cosmin (30.07.2001)







Ba se pune!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cafera spune:

Multumesc, multumesc de lamuriri! Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CarlaV spune:

Cristina, cu placere pentru arnica, in continuare sper sa nu aveti nevoie.
Luna, s-a tampit site-ul, nu stiu ce are, ma bag in el si cand se face las mesaj.

Cu intarziere: Fianna, chiar ma gandeam la voi, sa va distrati bine si sa va intoarceti cu Matei de manuta, Saby abia asteapta sa il mai analizeze .

Carla, mama www.sabina.geneza.ro" target="_blank">Sabinei din 07/07/07
"Yesterday is history. Tomorrow is a mistery. Today is a gift. That's why it's called Present"

Mergi la inceput