Colectia de toamna-iarna 2005 (193)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, nu stiu cat te bucuri tu, dar io sigur ma bucur pentru vacanta ta!

Leea- bine ca nu e de la sefu' organelor si rau ca e de la tiroida. Ca in domeniul asta medicii sunt pe podul lui Tulvai.

Roxi- aoleu....asa de repede? Ia sa te sun io in week-end, poate ne mai vedem iodata n stadiul de 2 in 1.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

buna!

Feli , ce bine ca plecati in concediu! am vazut pozele lui Noki de anul trecul si e foarte frumos acolo!

Roxana , ce bine ca nu a plans Alexia la vaccin! bravo ei, e fetita mare!

Leea , off ce de probleme si la voi multa sanatate ! sa stii ca eu nu mai va pot vota, ca cica nu mai am stelute

Vaccinul ...il faceti toate acum la timp? eu ma gandesc sa il fac mai prin vara, adica iulie-cam asa. acum a fost racita destul de rau, inca mai are muci si tuseste...apoi ma gandesc ca o sa fie putin mai mare si poate ne intelegem cu ea altfel sa nu mai planga (sper eu ) si nu in ultimul rand mi-e frica rau ca va face urat si mai aman putin






Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)


Fii intelept ca un batran , dar priveste lumea cu ochi de copil

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Catutza, eu clar fac vaccinul la termen, adica dupa ce ma intorc de la Bistrita, asta cu unica conditie sa nu fie racita in perioada aia.
Asta cu plansu', crescutul si vaccinul...ehehe...io plang si acuma, la 28 de ani la injectii, deci nu mie se pare ca are vreo eficienta.

Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

catutza Nati n-a plans prea mult la vaccin, insa s-a mai vaitat ca o doar piciorusul cateva zile dupa (imi amintesc de cand am facut antitetanicul inainte de nastere ca doare cateva zile) Dupa vaccin eu zic ca poti sa-i distragi atentia cu ceva. Nu mi se pare nicio afacere sa-l amani pana la vara.

leea sanatate multa, sa nu fie nimic grav!

Mihaeluto nu mai bea nici tu atatea cafele la servici daca acasa tre' sa-i dai cu teiul.

Tania chiar ca bune vesti!!! Doamne ajuta!

corap sanatate multa cu urechea!
Faina idee ati avut cu salina!

Pe mine ma asteapta un week-end de week-end!
Virgil tine unul din cursurile profei noastre (care a murit), asa ca sambata si duminica asta are programate restante cu anul V. Deci eu am program de week-end singura cu fetele.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Lavi, stii cantecelul ala al lui Michael Jackson: "you are not alone..I am here with you...."E..asa si in realitate. Adila cel mai probabil duminica va fi full de treaba. Maaaaaare minune ar fi sa scap de amenintarea care planeaza deasupra capului de 2 zile deja, cum va voi ramane singura cu bufnita pe cap.
Asadar, bagam un parc ceva....

Desigur, invitatia e deschisa pentru oricine are chef/timp sa ni se alature.


Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Buna ziua!

Dordia ,sa-ti traiasca feciorul ,sa fie sanatos!
Anda ,sa iasaoperatia bine ,chiar ma gandeam ca s-a inaimplat ceva nu tockmai plavcut de n=-ai mai scris pe forum.
In legatura cu pacchetele pt asezamant ,imi pare rau le-am dat unor copii saraci cand am vazut ca nu mai apari,cu ambii parinti surdo-muti ,le-am tinut pina acum citeva zile in portbagaj dar nu mai puteam ,era plin ,nu mai incapea absolut nimic ....

Orlando_Andreas
(9.12.2005)
si Mada



www.onetruemedia.com/shared?p=4735f6859c47291132f727&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">Al II-lea an de viata (montaj )





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_alinus spune:

Dordia sa fie sanatos flacaul! Bravo mami de 2 baieti! De acum asteptam sa ne povestesti aventuri!

Roxiut, si tu mami? Next! Iti tin pumnii si abia astept vesti!

Iar va multumesc pt reprimire....dar nu reusesc sa tin pasul! Nu ma mai scuz ca nu are rost...

Ina primit ziele astea mail de la tine, in rest nu am mai primit decat un mail cu link de poze si atat! si scriu de cum ma dezaglomerez un pic.
Nu am timp de nimic dar zau de stiu de ce naiba! Nu tu servici, nu tu copchil 3 zile pe saptamana, nu mare lucru prin casa....In fine, revin poate deseara!

Nu am reusit sa citesc de vacante, care pe unde, Noki tu tot la turci? Ca de Lavi stiu! Ripley parca voi mergeti in Tunisia? Sau era doar in plan?
Noi ne cacaim ca vrem Corsica in iulie si sudul Spaniei in august si nu am rezervat nimic...asteptam sa se termine locurile ca sa luam ciuciu!
Abia am reusit sa rezervam pt 1 mai, 5 nopti, dupa indelungi dezbateri cu niste prieteni,( ca nu mai erau locuri pe nicaieri unde vroiam, adica intr-un parc de vacanta pt copii!): http://www.chateaudecraon.com/ ! Asa ca daca tot nu am gasit locuri unde vroiam am zis sa ne facem castelani pt cateva zile! Sper sa nu distruga tot ai nostri copii:)).


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri__b spune:

Alinus cred ca la baie au lavoir cu apa din carafa, si cu o servitoare/tor care te spala pe spate cu buretele.sau poate misuna pe acolo servitorul din scary movie4?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Mama, greu v-am gasit! Ca am citit de baietelul Dordiei si vroiam si eu sa-i urez: Happy Birthday! Mi se pare foarte potrivita urarea la nastere. Sa va traiascafrumuselul si sa va bucurati unii de altii inca muuuuuulti ani de acum inainte!







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crissy77 spune:

dordia, sa va traiasca flacaul si sa creasca la fel de frumos ca si Stefan. Recuperare rapida si .
roxi, eu fac incalzirea pentru galerie.
bb_alinush, bine ai revenit la colectie. Poze cu Amelie nu ne arati?
gandacel, La muulti ani Stefaniei. Indraznesc sa sper ca nu te-ai supi pe noi...
Lavi, pupam smechelia mica
Bolnaviorilor le uram insanatosire grabnica.
Leea, ai grija.
soso, cred ca te-am vazut si pe tine in premiera intr-o poza. Sorana iti seamana foarte bine .
Ripley, ca fac floricelele?

Sunt pro redirectionat bani pt Sergiu. Ma bucur din suflet ca e mai bine.

Nici noi nu am facut analizele pe baza taloanelor. Nici macar astia batranii

Curatenie in lista: de acord.

Cadouri de Pasti: zicem pas anul asta.

Vad ca vb de bb3. Sefeuri suratelor...

Cristina & Elise-Stefania

Mergi la inceput