FIV 175

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iana_mari spune:

KORAPOP sa fie intr-un ceas bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felix76 spune:

KoraPop, ti-am urmarit evolutia in timp! Iti doresc sa ti se indeplineasca visul! Sa fiti sanatosi tu si puii din burtica!

Felicitari si sa auzim de bHCG excelent!

Succes!

Felix

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristal1995 spune:

Kora: felicitari pentru puiuti! Sa se cuibareasca bine la caldurica la mami in burtica pentru 9 luni.
Manumanu: felicitari si de la mine, mamico . La Sibiu ai facut fiv-ul, nu? Poate imi dai mai multe detalii si mie despre Sibiu (eventual un PM).
Eu nu prea mai scriu, ca nu am ce. Momentan sunt in cautari, cercetari, de clinici, de proceduri, de tratamente. Mai fac pauza pana la anul, ca sa am timp sa ma hotarasc. Asa zic acum, dar parca vad ca la toamna ma apuca iar nebunia
Va pupic pe toate

Aly-"Inca mai sper..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina2307 spune:

Kora sa ramana la tine in burtica pentru 9 luni.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns verga spune:

Kora sa se cuibareasca bine puiuti si peste 2 saptamani sa vi cu II
Avalon de la minepentru puterea de a o lua de capat eu dupa 2 FIV-uri nereusite o mai iau uneori pe aratura dar datorita voua a fetelor de pe acest forum stiu ca o voi lua de la capat si nu-mi voi pierde speranta
Zouzonaki iubita sterge majoretele de la mine si pastreazale pentru data viitoare


A visa asta-i fericirea;a astepta asta-i viata-Victor Hugo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns huski spune:

Kora, super vesti!

sa fie intr-un ceas bun si sa ramana puiutii in burtica la mami cam pana pe la inceputul iernii
acum stai cumintica si nu te apuca sa faci curatenie de Paste...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria215ro spune:

KORA, felicitari si sa fie intr-un ceas bun! Apropos, ce inseamna AH?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pisik06 spune:

Kora, esti in rugaciunea mea din fiecare seara. Sa dea Dumnezeu sa fie bine si sa reusesti. Mi+ai da si mie sperante mari, mai ales daca imi ies mullerienii prost )desi la mine si sotul e defect tare)

Mult mult succes!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabita78 spune:

Kora, felicitari sa speram ca se vor prinde cel putin 2.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goggy spune:

Kora Iti tin pumnii! Se lasa cu gemeni, eu asa zic.
Spune-mi, te rog, de ce a ajuns Cocei la concluzia ca e necesar AH. Si-a dat seama de grosimea membranei la microscop? Este o procedura pe care poti sa o soliciti, daca vrei?

Mergi la inceput