adoptie copil 0-2 ani

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lara_c spune:

Citat:
citat din mesajul lui Buburuza20


Buna fetelor
Am citit acum toate postariile voastre,tot respectul pentru ceea ce incercati sa faceti,sper din inima sa ii aveti curand pe ingerasii vostri,am o rugaminte petru Emilia Stanciu:am citit povestea ta ma inpresionat crede-ma!!!as vrea daca nu cer prea mult o poza cu ingerul vostru?sanatate


Emilia,

Sa nu cumva sa ii dai poza cu copilul acestei persoane!!!
Uite ce am ptimit de la ea prin forumul Despre copii, fara sa fi avut nicodata discutii cu ea sau sa fi auzit de ea macar.
Sau poate ca am auzit daca si-a creat nick nou special sa ma atace.Nu stiu.
S-ar putea sa aiba si cu tine ceva.

Asta e mesajul primit:

Hello lara_c

Ai primit un mesaj de la : Buburuza20 (caca.lara970@gmail.com)

La: http://forum.desprecopii.com/forum/

Vai de capu` tau de curva proasta ce esti,am citit ieri topicul tau``bb vostri stiu sa citeasca??``mai bine nu mai folosesti netu,la cat de proasta esti,nu de alta dar te dai de gol la cat de inculta esti,iti place sa te dai inteligenta in fata multora,mai bine te dai cu capu de pereti,poate iti revi,PROASTO!!


Astept moderatorii sa ia masuri.Un asemenea 'element' nu are ce cauta pe DC.Sub nici un nick.Si in nici un caz sa CEARA POZE CU COPII!!!
Sa se verifice IP-ul caci altfel isi creaza cont dupa cont doar ca sa injure orice user caruia nu ii impartaseste conceptiile in cel mai vulgar mod.Si sa ceara poze cu copii cu care numai D-zeu stie ce vrea sa faca!!!

Si din pacate DC-ul are de suferit si nu acest user.

Lara w7+ si Huckleberry Errie

Hawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali

Mergi la inceput