Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Oooooooooooooo, ce de burtici se anunta azi pozate!!!

Asteptam, de-abia asteptam sa ne delectam privirile!!!

18+ Luca

POZE PROASPETE CU BURTICA
Poze cu noi
BEBE


Never say never!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2004 spune:

Monica nu am primit nimic
Fetelor sa-mi tineti pumnii ca m-au sunat cei de la Sanador ca a iesit triplu testul si or sa mi-l trimita pe fax...sper sa fie bine.

+17+puiutul Maria (23.12.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

HEEEEEYYYYY, HEEEEYYYYYY, ce faceti mai burtici??????

Pana citesc eu ce ati scris de ieri de la ora 17.00, voi ati si trecut la capitol nou?!?!

Chiar nu va poate oprii nimeni, ha??? Foarte bine, nici nu vroiam, dar vreau sa va ajung din urma, sa le felicit si eu pe fetele cu rezultate bune la eco, pana nu apar vestile noi de astazi..... So

alinush mama felicitari pliul nucal este super bine, bebe foarte mare, deci nici un motiv de ingrijorare!!!!!

tinem pumnii pentru vestile de astazi de la eco:
PIOLICA
IRINA
ANDI.P

valentinad bine ai venit. Din pacate eu nu stiu nimic despre aceste tratamente din experienta proprie, dar am mai auzit fete care au facut tratamente cu antibiotice si chiar si tratamente stomatologice care sunt permise in sarcina. Asa ca, doar avertizeazati medicii ca esti gravi si au ei grija!!!!

AlexaM sa-ti traiasac baietelul, sa se faca mare si frumos. Hai ma des pe la noi!!!

Anis!!!! ma bucur ca mai intri, chiar daca mai rarut. Felicitari pt bebe sanatos. Te asteptam cu vesti bune saptamana viitoare, si un carucior albastru!!!! Tinem pumnii si pupam mamica!!!


UFFFF, sper ca nu am uitat pe cineva, dra daca am facut-o, ma revansez!!!!

Ahh, vreau si eu parola!! PUP
haideti cu vesti bune si carucioare colorate!!!!



16+

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev269pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Codruta27 spune:

Multumesc pentru parola, mamiciii.....



15+ Vlad
Bebe mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zambetmic spune:

burtici, felicitari pt culorile de carucioare confirmate (la octombrie pe listuta in titlu e trecut doar un baietel, desi e si o fetita in zona)
dupa cum am mai spus, de citit va citesc zilnic, dar de scris ... mai rar
m-am intors la servici din concediu, si deocamdata sunt ok, desi tare bine a fost acasa
ma enerveaza vremea asta rece de afara, propice pt imbolnaviri
am fost la control normal (nu eco) si a spus ca sunt bine, am si rezultatul DT "scazut", deci pana acum totul e ok
joi ma duc la Iosup, nu mai am rabdareeeee sper sa aflu culoare caruciorului ... da cred ca o sa tin secret pana un pic mai in colo, in eventualitatea in care isi schimba "orientarile" sa stim doar noi sa nu ne familionu
duminica am fost la babyexpo, si ne-am hotarat ce tip de patut vrem si am ochit si un carucior, in schimb nu am vazut marsupii de loc , as fi vrut sa-mi fac o idee de pret si la ele
in schimb, desi plecasem de acasa cu ideea ca vreau sa cumpar un body ... n-am gasit ceea ce-mi doream, asa ca ne-am intors doar cu maculatura, n-am cumparat nimic
va pup si va doresc ca mogaldetele sa creasca cuminti in burtica
o sa schimb si eu semnatura, azi implinim 15 saptamani

guguloi 13+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Codruta, am scos apartamentul pe piata cam pe la jumatatea lunii februarie! Dar nu am putut accepta multe vizite ca am fost ba plecati la schi, ba in Franta...Asa ca a durat un picut!
Voi de cand l-ati scos la vanzare? Tot 3 camere, nu?

18+ Luca

POZE PROASPETE CU BURTICA
Poze cu noi
BEBE


Never say never!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nocom spune:

Maria 2004, tinem pumnii stransi. E totul OK, vei vedea!!!!!






16+

Nocom (asa spunea baietelul meu Noroc, cand era mai micutz)

poze eco

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev269pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

Neata si de mine!!!
lucutta si valentinad bine ati venit!!!! Va doresc sa aveti o odisee norocoasa alaturi de noi!
alinush felicitari pentru bebe miscaret si pliul este in grafic asa ca te poti linisti acum
alexam felicitari pentru baby baietzel!!! Sa-ti traiasca, sa fie sanatos!!!!!
anis ma bucur ca ai intrat pe la noi cu vesti bune....si sa fie cum va doriti voi!
july ai ajuns la jumatate! yupeeeeee!!!!! felicitari si la mai mare!!!!!
piolica, irina, andy.p bafta mare azi la eco... vrem sa auzim vestile bune!!!!!!
Pupam toate fetele dragutzele de la noi din odisee!!!!
Vreau si eu parola va rog mult de tot!!!!!


Andreea16+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

maria SIGUR este bine! Dar tinem pumnii pentru emotiile tale

zambetmare WOR SUCKS !!! STAYING HOME RULZZZ !!! Da' nu-i nimic ca mai bagi unul cat de curand. felicitari si pentru semnatura. La varsta asta cred ca sansele ca Iosup sa dea gresh cu carucioru' sunt ca si inexistente! dar daca nu vrei sa ne zici e OK !

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
Bebe reloaded

12+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

'neataaaa.
Azi e ziua unei colege la birou asa ca am in fata o bucata mare de tort si dulciuri, nu prea ma tenteaza.

Fetelor care simtit bebelusi am si eu o curiozitate, unde simtiti bebei? Eu am inceput sa simt sus adica langa buric si un pic peste ( chiar si lateral). La Inisa simteam mai jos si acum sunt in ceata


Eva tin pumni sa terminati repede cu vanzarea apartamentului

Mariabafta la analiza

zambetmicfelictari pt DT



Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput