LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (81)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

fetele are razvi cucu rosu...ce poate sa fie?????dak si maine e la fael iar chem medicul,cred ca o sa isi blesteme pediatra ziua in care ne-a lua pe noi ca pacientii!!!azi am fost la ea sa il vada,dar nu avea nimic la cuc dimineata....atata imi mai treb sa mai pateasca ceva si pe la cuc ca clar ma impusc!!!!!!!!!!


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabdyd spune:

Salutare stup!
Multa multa sanatate copilasilor bolnaviori!
si tie Elyanne !
Mady tine-te tare acolo! Sanatate si voua!

Multumim din suflet fetelor pentru urarile de La multi ani!

Si mai aleeees:
La multi ani! iubita mamii
Sa cresti mare sanatoasa, norocoasa, desteapta si frumoasa!
Si tot asa sa fie si toti copilasii din stup!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

Buna seara!

Dragos vine doar maine acasa. I-a scazut temperatura, acum are 37.1 luat rectal, deci mai mult decat bine. La plamani s-a vazut ceva, nu se stie foarte bine ce, pediatra zice ca e un inceput de pneumonie si l-a atacat cu antibiotic. Nu am putut face rocada cu sotul meu, ca cica nu e voie sa ne tot schimbam. Hmm. Ciudat. Eu credeam ca important e sa fii acolo 100% pentru copil, nu cine doarme in pat. In fine, nu mai conteaza. E mult mai bine, navigheaza peste tot, isi vara nasul.. Urla in continuare ori de cate ori se apropie de el cineva in halat alb. Da maine e gata... sper sa intre totul repede in normal, ca ne-a ajuns la toti.
Nu mai stiu ce sa zic altceva... decat ca imi pare rau de Loli mic si de Thea si de Andrei... cu intarziere toate astea... si, bineinteles,
La multi ani, Riana!!!!

Mady, de Razvi nu stiu ce sa zic. Cred ca se mai intampla sa aiba iritatii de la scutec, sau sa fi facut un kk mai acid care sa o fi luat in sus un pic... uita-te daca nu e umflat. Sper sa nu fie nimic grav.
"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La multi ani , Rianna! Sa cresti mare si frumoasa, sa ai o viata plina de impliniri, sa aduci numai fericire in jurul tau!

Mady, sper ca nu e nimic rau! Oricum, lasa ca ai avut in avans necazuri , acum o sa fie numai bine in urmatorii multi ani!Eu asa vreau sa cred ca mi-am plans lacrimile pe multa vreme inainte saptamana trecuta!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florin-a spune:

Rianna La multi ani!Multa sanatate tie si parintilor tai !Sa cresti mareeeee mareeee si sa aiba grija cineva acolo sus ca tu sa fii mereu bine si sanatoasa.
Multi pupici de la Ana-Maria

Varsta Ana-Maria
http://b1.lilypie.com/uFCEp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

Buna fetelor!
Sper ca nu ne-ati uitat desi avem ceva timp de cand nu am mai intrat pe net, dar v-am citit din umbra cand am avut timp. Sper sa ma iertati ca nu am mai scris dar de ceva timp sunt suparata din cauza ca ma tot cert cu sotul si incepe sa se puna problema divortului. Este nasol ca s-a bagat si mama soacra si emite o gramada de pretentii si al meu sot se ia dupa ea si eu sunt omul negru. Asa ca pe langa problemele noastre ne mai certam si din cauza soacrei. In fine, nu vreau sa va supar cu problemele mele, doar ca in conditiile date, nu am mai avut chef de scris si incerc sa ma linistesc si sa-mi gasesc un echilibru ca simt ca o iau razna.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

In alta ordine de idei, La Multi Ani tuturor albinutelor si bondareilor care au implinit un an si pe care nu i-am urat pana acum.Sa le dea Dumnezeu sanatate si multe bucurii. Nu nominalizez, ca de cand nu am mai intrat pe net sigur uit pe cineva si nu vreau asta. La multi ani si mamicilor aniversate pana acum si va urez pace si intelegere in familie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

Despre noi: la un an avem 10,800 kg, 82 cm , cinci dinti si inca unul pe drum, mergem km intregi in fiecare zi. La petrecerea de un an ne-am simtit foarte bine, am fost activi si atenti si ne-a placut tortul. Am ales mouse-ul, banii (intai euro si apoi ron-ii) si cheia de la masina si, ca a parta alegere desi stiu ca nu se pune, telefonul mobil.
Am pus si noi niste poze de la petrecerea de 1an.
http://www.ringo.com/photos/album/photos.html?albumId=43031365
Vroiam sa va multumesc pentru urari si sa ne cerem inca o data scuze ca nu am scris mai devreme.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

Imi pare rau sa citesc ca sunt bebei bolnaviori. Sanatate multa si insanatosire grabnica si multa rabdare parintilor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdalena76 spune:

ROXANICI- carut sport tip umbrela avem de la primii pasi. Deocamdata nu l-am folosit, dar imi place pt ca este usor si ocupa putin spatiu. Sper sa vrea teroristul sa ste in el ca de cand si-a dat drumul la mers nu mai vrea in carut. Vrea doar tinut de manuta si arareori vrea cu tricicleta. Tricicleta ii place pt ca are butonase cu muzica si este viu colorata, dar mai mult de 10 minute nu sta in ea ca se plictiseste si vrea pe jos.

Mergi la inceput