Clopotei de ianuarie-februarie 2008 (24)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Eu beau dimineata o cafea normala iar in cursul zilei beau vreo 3 fara cofeina.Oare cafeaua fara cofeina poate fi bauta fara limite si nu cauzeaza nici o problema?Nu e ca iaurturile fara zahar dar pline de grasimi?Ma gandesc ca absenta cofeinei se compenseaza cu altceva dar cu ce oare?

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

daca trimiti mai multe mesaje (de ex. nr 10, 11, 12, 13) la titulatura se va actualiza la fiecare din mesajele precedente pe care le-ai trimis in sesiunea respectiva. deci, in mom in care trimiti mesajul nr 13, se va schimba automat si la mesajele 10,11 si 12.



quote:
Originally posted by danonique

Am o intrebare mai tehnica.Cum se socotesc mesajele trimise ca eu am 3 mesaje cu nr 334?

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert



Anca si Stefan (13.01.2008)
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

am vazut poze cu conrad!e mortal mitsule!!exact asa o inceput si roby sa-si bage tot pumnul in gura, cateodata mai nimereste degetu mare da il scot imediat!si am observat si eu ca e muult mai gustos pt ei decat suzi :))
are niste ochi incredibili, mari si de un albastruu..o sa vezi tu ca o sa fie un FRUMOS si cand va fi mare!

am mai vazut poze cu ozi care este o zana, imi place tare mult de ea mai ales ca seamana foarte mult cu sora mea cand era mica!

miri faina faza cu bikini!si eu umblu de multe ori indecent prin casa si uit sa trag jaluzelele...

apropo de kg, al meu are 7500 si cm nu stiu, la 2 luni avea 63...acum dupa o luna si-o sapt. ma gandesc ca va avea 2 cm in plus macar..nu?? ce ziceti ne incadram prin varful topului??


MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

quote:
Originally posted by danonique

Eu beau dimineata o cafea normala iar in cursul zilei beau vreo 3 fara cofeina.Oare cafeaua fara cofeina poate fi bauta fara limite si nu cauzeaza nici o problema?Nu e ca iaurturile fara zahar dar pline de grasimi?Ma gandesc ca absenta cofeinei se compenseaza cu altceva dar cu ce oare?

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert



eu am auzit ca si cea fara cofeina are cofeina dar nu asa multa...acum nu stiu..oricum, mai bine bea mai putina cat alaptezi

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

ah stiam eu ca am uitat de cineva...am vazut poze si cu bitzi a lui elenuta, o domnisoara taare frumusica, am remarcat si eu plovarasul, tare frumos!si intradevar, e copia in miniatura a lui taticu!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)

POZE BEBE ROBERT
FILME ROBERT

www.flickr.com/photos/14883580@N05/sets/" target="_blank">poze nunta, burtica si bebe Robert

ce mare am crescut!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Ellenuta si Anca va multumesc pentru raspunsuri.Nu imi numar mesajele dar mi s-a parut ciudat ca la 3 mesaje diferite aparea acelasi numar.Cum nu am ce face(ca nu vreau sa trezesc restul familiei)imi caut preocupari.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Am vazut-o si eu pe Ozi.E intr-adevar foarte frumoasa.Eu zic ca faci foarte bine ca ii supraveghezi greutatea si ca in felul acesta o inveti sa manance sanatos.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

Jelimoni voi incerca sa reduc din cafeaua fara cofeina.Multumesc pentru ca m-ai atentionat.Am vazut filmuletele cu Robert.Se vede ca doamna din filmulete stie ce face.Pup.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Ema, ce frumos e bebe Milan si cum doarme el pe burtica . vroiam sa vad poze cu caruciorul roz dar vad ca nu ai. si eu am vrut sa iau tot unul roz, dar ne-am gandit ca rosu merge si la baiat. pana acum am mers cu unul de imprumut care este albastru si ne intreba lumea:"baietel?"

uitasem...la fel ca si Angi, si eu i-am dat sa pape Dariei la Babyexpo in timp ce mergeam pe acolo si admiram hainute si jucarii



Mari de Daria Maria

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

neata zuze.....la cafea??poate apuc si eu una mica

Ramo nu reusesc sa fac nimic in photoimpact,este doar versiune trial si nu amre nimic in el daca ai timp si vrei iti dau adresa de mail sa imi trimi-ti programelul tau ciprian12@clicknet.ro asta daca poti si te lasa Razvanelu...ce face micutu ,i mai bine??

Moni ce activa esti tu azi de dimi asa.....pusi la Robi

m-am mai uitat pe la poze de bebei dar nu nominalizez pt ca am facut-o tot pe fuga ,pe sarite ca tot alergam la Sara care e o maraita si jumatate,avem numai bebei dulcei


Sara Ioana 15.02.2008


POZE CU MAMI SI SARA

ALBUM ZUZE

asa a intrat Sara in viata mea

Mergi la inceput