Timisoara, Impreuna! (97)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Claudiaaaaa super bancu misto de toooot

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

...aaaa, pui manuta si scrii 2 randuri, musai!
stiu ca poti...deschide sufletelul ala fain si lasa-l sa zica ceva :)

am fugit home, ne videm deseara :)


pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deya spune:

Oooooffff viaaataa meaaaa ca vine capitolu 100 si eu nu stiu ce sa scriu....am o pana de idei.:D
Nici eu nu am vazut splendoru,oricum acu mis dereglata parca nu mai mai atrage nimic,vorba prietenului meu cel mai bun:"Din cati popi am vazut numai unu mi-o placut":d
Azi vad ca va distrati cu sora Anei si cu splendoru.
Va las bag un proiect la germana ne auzim mai incolo.
Spor la scris


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danitin spune:

Salutare, trec scurt, cat sa nu ma dati disparuta. La mine situatiunea e in continuare bleu inchis cu nuante de violet. La dr n-am ajuns din cauza de rusi, astia-mi stau pe cap pana spre sfarsitul saptamanii asa ca pb se amana pe luni. Intre timp ma doare de-mi sar capacele - azi nici dupa doua calmante nu a cedat durerea. De lucru cat incape ca incep campaniile electorale, chef nixam, doaie cuiu ... cam asa suna rezumatul meu. Singurul lucru bun pe ziua de astazi a constat intr-o cana cu cacao si 4 piscoturi, savurate cand am venit de pe teren, uda cuciulete si cu senzatii neplacute in locul de care am mai zis deja....

Mamica de spiridus, visatoarea cu picioarele pe pamant

Sa arzi - flacara, nu sa cazi - lacrima, platind tribut oricarui val...

Avem si poze noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna...

Acu ne-a adus si pe noi Fuzionake acasa, azi toata ziua am umblat, chestii administrative, plati, banci, alea alea...

Silva, betoana veverita ta...



Silvana, Katik, Mihi, Alexa, Danitin, Aida, Lormi, Lore, Claudia, Deya, va asteptam gandurile cu nerabdare si cu emotie...


Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina

Vai ce splendor, vai de steaua mea...mamaaaaa, ce baftoasa-i sora-ta!!!



Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI





Zau daca asta e splendor bleach ... iiiih!


Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:

Claudia super tare faza cu 'el arab'

Silvana scumpel foc musafirul vostru.

dana pe sa treaca

la toate!


Aida
voteaza www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=0" target="_blank">10 gherute pictate ... multumim
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, acu l-am citit si eu, mey, e mortal...






La urmatoarea intalnire, ti-l recit eu...
dai o bere rece, ca va fi vara?

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Aida, lasa-neeee, lasa-neeee sa ne bucuram si noi de splendor...in toata splendoarea lui...

Ana, fa bine si scrie-i mail la sora-ta sa ne mai trimita poze cu splendoru, sa ne limpezim si noi ochii obositi

Toti oamenii te aud cand vorbesti. Prietenii insa inteleg ce spui, iar cei mai buni prieteni sunt cei care pricep si ceea ce n-ai spus in cuvinte.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea pr[red]intesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">[red]CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

E prea devreme pentru prima ? Trezirea si poftiti e pentru toata lumea
Eu am niste frunze care imi atarna merge mama mea azi de dimineata la ambasada pentru viza asa ca tineti pumnii pentru 9.30

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput