Mamici norocoase de sept-oct 2008(38)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Monica felicitari pt TT este foarte bine




Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

E OK Monica, iti spune de Down si spina bifida. E TT ce ai facut tu (AFP, HcG si Estriol). La spina bifida nici mie nu mi-au calculat risc, mi-a scris doar pe baza MoM AFP riscul e scazut. In schimb mie imi apare si interpretare pentru Edwards. Felicitari

Maria, felicitari pentru Sa creasca mare si sa fie sanatos si mancacios! Sa ne spui la ce nume te-ai gandit pentru pui.

www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Pui mic

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

monica ma bucur ca sunt bune rez. la analize!!!!
maria felicitari pentru baietzel ....sa-ti traiasca , sa creasca mare si frumos ca parintii lui....cred ca fetita e foarte fericita si are si de ce ca va avea un fratior sa se joace impreuna....

Andreea15+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Fetelor, am o veste foooarte trista. Ca ma intrebati de DElphinas . Am sunat-o, nu am reusit sa vb cu ea dar i-am trimis mesaj si mi-a raspuns ca din pacate mazarica s-a oprit din evolutie . O sa vina azi acasa si o sa ne spuna mai multe



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBURUZA
17+ Mami de Denisa

EL NINO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

la delphinas s-a oprit din evolutie??? dar cate saptamani avea????? of doamne nu pot sa cred..........vai ce rau imi pare

Andreea16+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Nuuuuu, nu se poate. Offf Doamne de ce se intampla atatea necazuri. Imi pare atat de rau pentru ea

www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Pui mic

18+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Marie felcitari pt kukuletz


Delphinas nu imi vine sa cred, imi pare asa de rau




Poze


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

maria, scuze. Felicitari pt , sa va traiasca si sa fie sanatos, sa va bucurati de amandoi copilasii
Sper sa-mi confirme si mie sambata doc daca a ramas DEnisa sau s-a transformat in DEnis. Daca nu, pe 2 mai Iosup imi va zice sigur



POZNICI CU NOI
www.flickr.com/photos/23758792@N08/?saved=1" target="_blank">POZE CU BURTOIU SI BUBURUZA
17+ Mami de Denisa

EL NINO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns JulyMorning spune:

maria sa va traiasca baietelul, sa se faca mare si destept si sa aiba grija de surioara

moniq felicitari pentru rezultat! E bine ca e risc scazut, dar trebuia sa scrie in acelasi fel si pentru celelalte anomalii: sindrom Edwards, spina bifida, etc. Asa cred cel putin. La mine asa arata DT-ul.

Delphinas mi se rupe sufletul, mai ales ca stiu cate sperante aveai... sunt fara cuvinte. Nu stiu daca exista ceva ce te poate consola in momentele astea. O imbratisare pentru tine.

_
Our future determines our past
Fasolica de S19+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Delphinas imi pare f rau!!!!!Suntem alaturi de tine!


Maria2004 nu am mai apucat sa-ti fac galerie dar te felicit pt baietel grasun!!!!!!!!Sa creasca mare si sanatos!!!!!!!!Bravo mami!


Nerantula felicitari si tie pt cuc,sa creasca mare si sanatos!!stai linistita stiu multe mamici ale caror bebei au avut chisturi din alea si s-au absorbit.Cu Dumnezeu inainte,va fii bine!


Monica felicitari pt TT,eu zic ca e ok rezultatul!


Si acum paranoia m-a lovit din nou azi dimineata.....m-a pus necuratu' sa mananc smantana din frigider rece cu paine prajita si m-a apucat o tuse apoi de am zis ca-mi scuip plamanii si am simtit si o durere in capul pieptului si acum intrebare,credeti ca bebele a fost afectat de acest episod de tuse?????Va rog ca m-au apucat toate cele.......putea baietelul meu sa pateasca ceva?????


Felicic spor la cumparaturi pt sot si vezi ca din cate am inteles ziua barbatilor e pe 5 mai.




asa creste minunea noastra,un baietel

Doamne ajuta in continuare!

17+

Mergi la inceput