Mamici norocoase de septembrie-octombrie 2008 (35)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

quote:
Originally posted by denisa.g

freshanna, am incercat si eu faza cu semnatura cu [gravida] si dupa cum vezi nu mi-a iesit.Ce tre' sa fac?


viitoare mamica de septembrie 2008

16 +



tb sa scri gravi :)

Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

quote:
Originally posted by denisa.g

freshanna, am incercat si eu faza cu semnatura cu [gravida] si dupa cum vezi nu mi-a iesit.Ce tre' sa fac?


viitoare mamica de septembrie 2008

16 +


tre sa scrii doar gravi intre paranteze

adik asa: [ gravi ] fara spatii

bebelushul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns freshanana spune:

denisa scrie [ gravi ] fara spatii


18+


puiutz
pui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Eu miine merg la doctorita cred ca imi face si o echografie simpluta pt tritere la TT. Si dupa aia zburam spre printzesa noastra s-o luam de la socri, de abia astept imi este un dor de eaaaa


Tzitziri bine ai venit

andreutac, spor la cumparaturi

Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EvaF spune:

Wow, 3 pagini in jumatate de ora...Asta da stup!!!

Bine ai venit Tzitziri!!

16+

Poze cu noi
BEBE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

quote:
Originally posted by denisa.g

Fetele.. aseara l-am visat pe bebe al meu!!
Avea ochii albastrii inchis si tenul alb si era atta de frumos!!
Ne uitam la el si nu ne venea sa credem ce copil frumos avem si ii dadeam sa suga!
Nu stiu ce inseamna dar azi nu m-am mai trezit cu fata la cearceaf!!


viitoare mamica de septembrie 2008

16 +


Foarte frumos visul. Nu inseamna nimic, ce sa insemne?... Dar anticipam in vis cum o sa fie. Uite, eu acu 2 nopti am visat ca am mers la ecografie si il vedeam pe bebe si eram foarte fericita. Azinoapte am visat... ca il vedeam pe bebe la ecografie de data asta in detaliu. ii vedeam si sexul clar, si avea inca un frate care statuse ascuns pana atunci. Eu luni merg la eco de sapt 12 asa ca... de aici si toate visele astea.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alinushca&year=2008&month=10&day=23&babycount=1

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinushca spune:

quote:
Originally posted by laureta

Sarbatoriti lunii aprilie sunt:

02.04 ClaudiaH
02.04 anca81
03.04 Maria2004
07.04 Vdrag
14.04 Agness
21.04 Danucu
21.04 kklemi
29.04 Anais

Sper ca nu mi a scapat cineva


Laureta bb2si galusca Inisa(10 iunie 2004)




Multam!! Facusem deja lista iediat ce am observat. Am o zi usurica la munca asa ca m-am facut harnicutza pe forum

Tzitziri bine ai venit. Pacat ca nu vrei in listutza. Eu sunt sigura ca fetele care nu dau asa des de veste sunt bine. Si cand ma uit la cifra aia "86" - numarul total de de la sept-oct mi se pare foarte mic... prin comparatie cu alte odisee pe care le-am mai urmarit.

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20722;126/st/20081023/k/d976/preg.png
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Alinushca&year=2008&month=10&day=23&babycount=1

11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Multumesc frumos fetele!!!!!
Eu sunt mai grea de cap :))
Ia sa vedem!!




viitoare mamica de septembrie 2008

16 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicic76 spune:

neata burtici!

m-am trezit cu fata in perna.toata noaptea am avut dureri surde in partea stanga jos(au trecut pe la 6 dim) si acum sunt nervoasa ca nu mi-am facut somnul. Iar eu nu pot sa dorm la comanda sau dupa-amiaza.... <M-am apucat sa-mi frec oalele in bucatarie(m-a boscorodit sotu', m-am plimbat cu cainele pana s-a facut ora sa plec la serv.)Ca sa nu mai zic ca nu am luat nimik, uitasem no-spa la birou.[ Cum v-oti fi descurcat cu greturile si toate celelate, zilnic?]

Tzitzri: fiecare cu "pasarica"(la mine stolul este dus de mult timp), te asteptam sa intri des si sa ne dai vesti despre tine si

alinush: bagai "ocul" meu la nov-dec, sa fie cu roz la tine? la mine fuse dreapta pana sa aflu raspunsul. Imi amintesc ca tu vrei bleu sau ma insel?

andreutac: spor la shopingaiala!

nushulica: felicitari! acu" se fac 40 sapt...

laureta: sper ca nu ai uitat de "appointment" -ul de pe 25 aprile(eu mai am si pe 22 ca nu am putut s-o refuz pe dr.mea)

vecinico, unde umbli?ai scos burtica la plimbare?



10+


aluna
foto

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

felicic tu stii cum il astept pe acel "acu"? greu mi se pare ca mai trece timpul....si bat pariu ca dupa ce o sa nastem o sa regretam ca am fost stresate si nu ne-am bucurat de sarcina

bebelushul

Mergi la inceput