Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (42)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:


ziua buna fetelor!!!

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI!!FETITZE SI BAIETEI!

A m si eu o noua nelamurire?pana la urma cand e mai bine sa le dam laptele ca sa nu ii deranjeze stomacul...imediat dupa piure legume sau cat mai tarziu dupa?voua v-au zis dr lucrul asta?

www.flickr.com/photos/23764698@N06/" target="_blank">POZE


COMOARA NOASTRA ANDREI!!!
14 Noiembrie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

NELA. rotarix costa aprox 320 ron, ti-l aduc la dona sau dami-mar pe comanda.
DANY, mie mi-a zis in completarea piureului, daca cere ii dai imediat, daca nu , nu te grabesti si ii dai intr-o juma de ora. acum, la cati dr sunt, atatea parei, eu ii voi da imediat in speranta ca nu va bea mult laptic si mai apoi va renunta la el.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Mi-e dor de voi,dar nu mai apuc sa citesc nimic din urma...


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nelone77 spune:

Mersi Ellis ptr pret!

Miha- si noua ne e dor de tine! Cum sunt copilasii?

Pussi- welcome back!! Ce mai fac tustele?

Nela & Andrada Catalina (19 dec 2007)

http://community.webshots.com/user/nelone77

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by nelone77
Miha- si noua ne e dor de tine! Cum sunt copilasii?



Amira s-a invatat o alintatura...Vrea numai in brate si atentie cat cuprinde. Iar de dormit doarme doar noaptea,ziua...deloc.
De o saptamana ploua incontinuu la noi si e si frig...Nu prea am mai iesit pe afara si cred ca si de asta...Acum am scos-o in balcon si doarme de sparge de vreo ora.


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

Hop si eu ... ciaoooooooo !!!

Nu am avut vreo 4 zile abonament la net ... a mai fost si reacomodarea dupa ce a plecat buni, dar tot nu pot sta departe de voi ...

Eu sunt ff multumita si sper sa nu o deochi pe biscottina mea ... a inceput sa-si contureze un program cat de cat fix ... de somn, de masa, de joaca ... creste bine avem 8,060 kg si 68 cm .. asteptam diversificarea ... peste vreo luna si cam atat. Ne e dor de buni (si ei de noi), dar ne descurcam si fara. Chiar sunt multumita ca am timp sa-mi fac si treburile prin casa si sa stau de ea ... sa iesim la plimbare zilnic, baita etc. tot ceea ce cere un bb mic.


*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

LA MULTI ANI sarbatoritilor de astazi, mari si mici !!!!!!

Aveam mai multe de scris/raspuns, da' nu am timp acum ... sa caut din urma ...

Revin, promit!!!

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

bine ati revenit, MIHA si PETRO, ne bucuram ca sunteti in regula; vreau si eu ca Alessia sa fie mai dolofana ca fetele voastre, parca ii dau numai apa plata cu lamaie...

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pet.cost2005 spune:

ellis - stai linistita .. important e sa fie sanatoasa. Si eu citeam pe-aici, parca ancaD spunea ca fata ei mananca cam 240 ml la o masa ... a mea 180-200 ml. ... si tot creste. Eu chiar nu ma stresez cu greutatea ... doar daca incepe sa scada m-as preocupa.

Fata mea e de speriat cu dintisorii ... care da sa iasa ... e mereu cu pumnii in gura, baga tot ce apuca in gura, bale ... si usor scancita, da' nu mereu ... ooofff ce mi-e mila de ea cand o vad cum se chinuie iar eu nu pot face nimic ....

*************************
Petronela si Silvia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

a mea papa 160 max; si noi avem aceleasi probleme cu gingiile care o dor, mititica!

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput