Pacientele gravi si optimiste dr Tutunaru cap 54

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns katymana spune:

Zenobia ma treci si pe mine in lista/?

katy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Andreuk, Katymana, sigur ca va trec, numai sa imi spuneti varsta si diagnosticele voastre si ale sotilor.

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Grecia , Franta , Brasov , Cheia , Sarata Monteoru
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Si eu vreau in listutza , povestea mea pe scurt:
"30 ani,incercari naturale din ianuarie 2004, ovulatie naturala, laparoscopie: chist de 3omm, puncte de endometrioza , dipherelin 3 luni si homeopate pana in prezent, un an de la terminarea tratamentului nici o sarcina, sper prin IA sa o obtin (optimista pana la moarte)"
Multumesc mult Zeno
Doamne ajuta tuturor!


in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lalitica2000 spune:

mai fetelor, eu tre sa plec si vad ca nu am nici un raspuns de la voi legat de punctul de intalnire si ziua. ma bazez pe Magda ca va intra mai tarziu si o sa stabiliti cu ea, iar eu ma intalnesc maine dimineata la 9 cu ea la spital si vad unde ati stabilit sa ne vedem.

va pup si abia astept sa ne vedem si sa ne cunoastem

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mioara spune:

Buna seara Zenobia!
Am postat pe forum cu 3 zile in urma un mesaj si acum am citit ca te gandesti sa faci tratament cu Diphereline. Si eu am inceput acest tratament la dr. T., dar in cazul meu s-a dovedit a fi inoportun. Am ramas cu inca 3 fiole neutilizate pentru care am si bonul de la farmacie, insa nu am reusit sa le returnez. Deoarece suma este considerabila, doream sa te intreb daca te hotarasti sa incepi tratamentul - eu am 3 fiole DIPHERELINE 3,75MG cu bon de la farmacie. Imi cer scuze ca apelez la asemenea modalitate insa, asa cum am scris si pe forum, am avut o suferinta (10 fibroame!) si am cheltuit o multime de bani (unii aiurea), mai am inca cheltuieli, sper sa ma intelegi... Si pur si simplu nu am ce sa fac cu aceste fiole. Iti multumesc si daca te intereseaza imi poti trimite mesaj la mioara_borcoman@yahoo.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zenobia spune:

Mioara, daca dr T imi va spune ca pot incepe dupa un an si mai bine de la operatie tratamentul, atunci cu siguranta te voi contacta. Imi pare rau pentru suferinta ta si mi se pare normal sa vrei sa le vinzi, mai ales ca sunt scumpe. Eu peste o luna ma voi duce la Tutu si atunci voi sti ce am de facut.
Mada23, gata, te-am trecut!

www.margento.ro" target="_blank">Zenobia
Grecia , Franta , Brasov , Cheia , Sarata Monteoru
Barzoiul buclucas
Poze1
Poze2



...iar porcii aduceau a oameni si oamenii a porci, ca nu mai stiai care e care.-> Ferma Animalelor[/i]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1974 spune:

buna fetlor eu sunt noua pe aici ,si va citesc de ceva vreme mesajele. PE SCURT VA SPUN CA SI EU SUNT PACIENTA DR.T.DIN LUNA IANUARIE 2008 SI SUNT FOARTE MULTUMITA DE DR.T. DEJA AM FACUT LAPAROSCOPIA IN FEBRUARIE SI INSEMINARE PE DATA DE 1.04.2008.ASTEPTAM CU NERABDARE SI NOI REZULTATUL PESTE 14 ZILE.http://forum.desprecopii.com/forum/icon_mi_12.gif
http://forum.desprecopii.com/forum/icon_mi_12.gif

Balcan Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1974 spune:

AS DORI SA MA TRECETI SI PE MINE PE LISTUTA VOASTRA.

Balcan Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina1974 spune:

APROPO EU LE CUNOSC PE MADA23 SI MAGDITAjavascript:insertsmilie('')
coarda

Balcan Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mada23 spune:

Zeno..multumesc
Feli...Doamne ajuta, bravo, ma bucur mult,sa fie cu ochisiori, ai scapat repede , mii de pupici
Magdita..., da-le si tu de baut poate cresc pana la urma


in 2008 miracolul va veni pe strada mea...madutz
asteptand miracolul

Mergi la inceput