O noua etapa SUPERDIETA (20)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Ce de lume pe aici!!! Dar paraca totusi mai lipseste cineva...
Hai April, te rog eu frumooooooos sa vii din nou in gasca!
Bitte, bitte, bitte... nu ne parasi asa! Adica nu ne parasi deloc, doar cu absente motivate!
Breto, dupa ce te trezesti incepe sa canti imnul foamei, poate te aude Aprilus a noastra si incepe si ea sa cante!




Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Aprilus, plizzzz cam bec

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

....la aprilus este trafic mare,sunt americanii prin bucuresti..sa speram ca pe seara se va intoarce...sincer iar,am o FOAMEEEEEEEEEE ........APRILUUUUUUUUUUUUUUUUUUUS HI CA TE ASTEPT SA MA FELICITI,CA DE NU LA NOAPTE NU O SA POT DORMI...si hai la cor,ca avem repetitiiii..SUPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARATą..........SUPAAAAAAAAARRRRRRAAAAAAAAAAAATą........SUNT DOAMNEEEEEEEEEEEEEEEEEE IARAAAAAAAAAAAAAAA......SUPARAAAAAAAAAAATą!!!

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

..sa nu va aud ca am largit pagina prea tare... ...AM FACUT UN CEAI....VA RUGAM SA POFTITI..

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by doroti_5

quote:
Originally posted by Dianaa77

Salutare la toata lumea!

Eu am mai fost pe aici inainte de decembrie si am revenit cu o intrebare:este voie sa mancam soia la dieta asta? Eu am reluat-o de doua zile doar.

Merci



Bine ai revenit Diana!
Ia zi ce se aude cu operatia ta? Ai facuto? Da cu timpul la tine? Am in vederetimpul de afara. de fapt si cu timpul la lucru cum stai? Ultima data stiu ca erai sub un morman de documente. Sa mai terminat?Dami datele sa te trec in listuta.

Breto daca ai sa fii cuminte iti dau functia inapoi, credema.
Apropo eu nu tin minte de cind sunt pe aici sa fi fost vriun cuncurs pe luna, stiu ca odata a clasat April primele trei locuri pe saptamina, a esit cu scintei si am zis sa renuntam la asa idee, si sa ne luptam cu kg nu intre noi.
Hai celelalte fete, la raport!


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216787816/" target="_blank"> 6, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216565845/" target="_blank"> 7, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157601403631242/" target="_blank"> 8, www.flickr.com/photos/7297231@N05/1113189888/in/set-72157601434403497/" target="_blank"> 9, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157602687181824/?photo_deleted=1740457215" target="_blank"> 10
www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216690237/" target="_blank"> AM 1 AN
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">Filmulete cu Natalita-Elena









VAI CE DRAGUZA ESTI,DAR CE NU AM FOST CUMINTE SI PINA ACUM?...si hai ca nu am profitat de functia care am avut-o...dar na..SEFU-I SEF!!!...nu pling dupa functie,ma vaiet numai ...

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alyynna21 spune:

hop si eu pe aici........ce faceti fetelor?....am fugit de acasa ca mor de plictiseala. Omul meu la noul loc de munca (a uitat dracu de mine cu totul,parca nu mai exist in jurul lui....imi vine sa mor ca numai de munca lui imi vorbeste)....mama la magazin 8 ore pe zi....tata ori e ziua la munca...ori e in tura de noapte si ziua doarme.....deci....in concluzie.....sunt cam singurica si vreau inapoi acasa............breto ce faci iubita?....mi-e dor fato de tine....am vazut ca ai slabit.....:))...te felicit....aprilus intoarcete gagico ca am scapat de "inteligenta rara".....era forumul nostru si ea trebuia sa se care nu tu.....as vrea sa dau si eu raportul dar in casa mamei vad ca nu exista un cantar......oricum nu ma astept la performante notabile ca am papat cam aiurea....maine vin baietii de la o firma de telefoane sa-mi activeze internetul in casa...exista in pachetul care-l au ai mei dar mai trebuie ceva instalat sau ...ma rog ...nu prea am priceput eu.....acu sunt la o sala....stau o ora si o astept pe mama sa vina sa ma ia ......ca (mi-e rusine sa va spun).....nu stiu sa ma duc singura acasa.....haideti spuneti-mi noutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

iubitaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..kisssuuurrrrrrrriiii..ce misto ca te vezi si tu

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Aly chiar nu stiu ce noutati sa-ti spun doar ca sunt si eu supy ca April nu mai da semne de viata!
Dar, daca strigam toate in cor poate ne aude
Mi-e dor de nostru!

Si daca nu-ti place acolo hai acasa Aly ca vorba ceea "tot acasa te intorci" si mi tare frica, ca acolo o sa-ti fie mai greu sa ti dieta!
Ce ati mai mancat? Eu azi am papat vreo 2 banane, sunt ele fructe dar stiu ca sunt fructe din alea mai nepermise. In rest, mere, vinete cu cepa si putin ulei,o rosie, cafea, tigari si spre rusinea mea... putina apa. Inca nu-mi este foame asa ca Breto inca nu cant cu tine dar stii ce fac, nu?!?
pe iubitele mele prietene luptatoare!


Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Am uitat sa-ti spun ceva Breto.... stai linistita ca nu facem febra la degete sau la plimbat mouse-ul daca tu largesti pagina!


Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

eu vreau sa cred doar ca Aprilus nu poate inca sa intre din cauza la activitatile care le are de intreprins,vazind ca in ultima perioada intra tot seara mai tirziu...deci eu stau aici si o astept,vreau sa-i dau ..si nu de alta dar grabeste-te ca asa as baga o cintare,deja mi FOAMEEEEEEEEEE...si nu de putin timp am mincat niste maslinuze,o rosioara,un pic de ricotta...dar degeaba,stomacul asta al meu vrea o CINTARE!!!

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput