O noua etapa SUPERDIETA (20)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

zapacito ...scuza-ma anuska dar ma incurcasem in stiinta ,la cit eram de fericita ptr kg mele..pupiceeeeeeee

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dianaa77 spune:

Salutare la toata lumea!

Eu am mai fost pe aici inainte de decembrie si am revenit cu o intrebare:este voie sa mancam soia la dieta asta? Eu am reluat-o de doua zile doar.

Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Asa da...voie buna!
Aprilus, Aprilus... te asteptam!!! Iei na na la fundulet daca nu apari! S-a pus Doroti pe treaba!
Bretonica felicitari!!! Acum ma faci sa alerg nu gluma! Dar tot te prind, na... ui asa, nu te las sa scapi de mine!
Diana, am citit ca soia este buna in dieta (ma refer la calitatile ei nutritive), dar la aceasta dieta nu sunt sigura ca e voie, eventual la faza a III-a si acolo cu masura! Te asteptam cat mai des pe la noi... nu de alta, dar vrem sa inmultim floricelele!
Va pupacesc pe toate! eu ma pregatesc de plecare spre casa. Pana acum am fost fetita cuminte... deci merit o petala de floricica!



Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Azi e zi de raport?? Io nu m-am cantarit inca ... aveti putintica rabdara, ok?
Legat de ce s-a intamplat no comment ... ma bucur ca subiectul continua

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by Isa_Cris

Asa da...voie buna!
Aprilus, Aprilus... te asteptam!!! Iei na na la fundulet daca nu apari! S-a pus Doroti pe treaba!
Bretonica felicitari!!! Acum ma faci sa alerg nu gluma! Dar tot te prind, na... ui asa, nu te las sa scapi de mine!
Diana, am citit ca soia este buna in dieta (ma refer la calitatile ei nutritive), dar la aceasta dieta nu sunt sigura ca e voie, eventual la faza a III-a si acolo cu masura! Te asteptam cat mai des pe la noi... nu de alta, dar vrem sa inmultim floricelele!
Va pupacesc pe toate! eu ma pregatesc de plecare spre casa. Pana acum am fost fetita cuminte... deci merit o petala de floricica!




Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit



"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"



o petala ai si tu...pai sa faci bine sa alergi,dar oricum nici eu nu ma las...pupicuzze si sa ne auzim maine


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Isa_Cris spune:

Hai tu Breto... chiar asa de rea sunt de ma faci sa alerg fara sa-mi dai sperante ca la un moment dat te voi prinde .... la o cefea!?
Silvana... ai grija ca e groasa treaba cu ziua de raport! Ori te cantaresti si ne spui, ori conectezi un cantar la calculator dupa ce te pui tu pe el! Alta alternativa nu cred ca mai avem!
Gata...am plecat, va puuuuuuuuuuuuuup!

Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by Isa_Cris

Hai tu Breto... chiar asa de rea sunt de ma faci sa alerg fara sa-mi dai sperante ca la un moment dat te voi prinde .... la o cefea!?
Silvana... ai grija ca e groasa treaba cu ziua de raport! Ori te cantaresti si ne spui, ori conectezi un cantar la calculator dupa ce te pui tu pe el! Alta alternativa nu cred ca mai avem!
Gata...am plecat, va puuuuuuuuuuuuuup!

Noi doi...proaspat logoditi!
La pescuit





..o sa ma prinzi stai linistita,doar nu crezi dupa ce ajung la 80 nu te astept...ma opresc sa ma odihnesc,daac o duc tot asa am speranze mari sa ajung la 80 mai devreme decit sperasem..bine-ar fi...acum ma duc sa ma odihnesc un pic ...am un sooooooooooooooomn...m-am molipsit de la anuska....pupiceeee

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bretonica spune:

quote:
Originally posted by silvana75

Azi e zi de raport?? Io nu m-am cantarit inca ... aveti putintica rabdara, ok?
Legat de ce s-a intamplat no comment ... ma bucur ca subiectul continua

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel





..silvana dar unde-ti tii cintaru de inca nu ai facut-o???..hai ca mi somn...de adorm pina ma intorc sa vad raportu,ca doroti e pusa pe fapte rele cu noi..pe mine ma decazut din functia..nu mai pot da,pot numai sa primesc...dar sa speram ca nu va fi nevoie...kissssss

"Rabdarea este amara, dar fructele ei sunt foarte dulci"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doroti_5 spune:

quote:
Originally posted by Dianaa77

Salutare la toata lumea!

Eu am mai fost pe aici inainte de decembrie si am revenit cu o intrebare:este voie sa mancam soia la dieta asta? Eu am reluat-o de doua zile doar.

Merci



Bine ai revenit Diana!
Ia zi ce se aude cu operatia ta? Ai facuto? Da cu timpul la tine? Am in vederetimpul de afara. de fapt si cu timpul la lucru cum stai? Ultima data stiu ca erai sub un morman de documente. Sa mai terminat?Dami datele sa te trec in listuta.

Breto daca ai sa fii cuminte iti dau functia inapoi, credema.
Apropo eu nu tin minte de cind sunt pe aici sa fi fost vriun cuncurs pe luna, stiu ca odata a clasat April primele trei locuri pe saptamina, a esit cu scintei si am zis sa renuntam la asa idee, si sa ne luptam cu kg nu intre noi.
Hai celelalte fete, la raport!


doroti_5 cu Natalita-Elena (12.05.2006)
BOTEZ
foto Natalita-Elena 1, 2, 3, 4, 5, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216787816/" target="_blank"> 6, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216565845/" target="_blank"> 7, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157601403631242/" target="_blank"> 8, www.flickr.com/photos/7297231@N05/1113189888/in/set-72157601434403497/" target="_blank"> 9, www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157602687181824/?photo_deleted=1740457215" target="_blank"> 10
www.flickr.com/photos/7297231@N05/sets/72157600216690237/" target="_blank"> AM 1 AN
www.dropshots.com/doroti_5" target="_blank">Filmulete cu Natalita-Elena


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Bey la mine treaba cu cantaritu e complicata
Ma trezesc, imi beau cafeu, trag o pipa, ma indrept vitejeste spre sa ma usurez de toata problemele ma dezbrac la peleu gol si abia dupa aia ma cantaresc

Acu raportez stagnare la 70 kg

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput