Bucurii de sept-oct 2006 (117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

quote:
Originally posted by Meme1

Buna,

hainute pentru bebei si copilasi, nou noute www.flickr.com/photos/25064953@N05/" target="_blank"> aici .Calitate super!

Pentru relatii, id messenger lili_bucur

Pentru comenzi Bucuresti pana in 4-5 aprilie livrare gratuita pe data de 15 aprilie.

Pupici,


Meme, mami de Andrei (01.10.2005) si AnaMaria (15.10.2006). www.flickr.com/photos/9447214@N08/2264661563/" target="_blank">Poze

Am inteles, multumim.
Totusi preferam sa vb despre BUCURII dar vad ca nu te intereseaza.
Apeleaza cu incredere la rubrica de publicitate data viitoare, te-as ruga.





_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Va pup fetelor

Noi suntem mai bine cu ochiul,pot sa spun ca nu am mai avut deloc uldori astazi,se pare ca a fost eficient medicamentul.


MAmilili mama ce patanii,ce bine ca sunteti bine si tu silfida,de altfel aratai si inainte superb.

Meme am vazut mesajele tale,in interes de servici,sunt dragute hainele,dar preturile sunt cam mari,ti-o spune una care-si ia toale numai de afara si cunosc preturile si mai ales cele din reduceri.

Am facut bagajele si ne pregatim de drum,plecam la Roman cum v-am zis si ne intoarcem duminica,dar oricum nu scapati de mine chiar de sunt in concediu.

Da si pe mine ma deranjeaza mesajele astea de a cersi voturi pe PM,nu inteleg frate daca e frumos e votat si care-i premiu de e asa mare bataie



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Mephala nu are legatura cu tine,esti la noi era normal sa te votez,chiar poza mi-a placut foarte mult,felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns microbu spune:

quote:
Originally posted by Sephora

Mephala nu are legatura cu tine,esti la noi era normal sa te votez,chiar poza mi-a placut foarte mult,felicitari!

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito



Si eu vorbesc strict de persoane necunoscute care trimit PM, nu de mamici de Bucurii Doamne fereste!



_

ANDRA, mami de gargaritza (10oct2006)
15.5kg lost 7.5kg to go until the NEW ME!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Asa cum v-am promis intru sa va salut ...chiar de-s orele tarzii...nu puteam sa ma culc

Asaaaa...azi am fost Bubulina - Gospodina...moooaaama cate poti face cand stai acasa in timpul saptamanii...uitasem cum este...un pic de curatenie, plimbat afara cu papusica, ne-am si vaccinat, am avut si musafiri...o zi plina...dar tare bine este...

Cele care inca mai sunteti acasa bucurati-va si profitati la maximum de perioada asta ca de lucrat tot o sa lucram...

Apropo de lucrat...vin ieri de la serviciu...si cand intru in casa ...ce-mi vad ochii...o motocicleta in hol...in holul meu care tocmai se eliberase de cateva luni de carucior...era prea gol acolo probabil si trebuia sa am de ce ma impiedica iar...
Tasu'mare de papusik este autorul...de cand a implinit 1 an ne "ameninta" ...

-"lasa ca-i ia tataie o masinuta..."
-ce masinuta?!!...lasati ca e prea mare nu stie s-o conduca...si in plus este de baietei...nu-i tb ei asa ceva...ma impiedic de ea pe aici prin casa...nu-i luati...
-lasa ca-i ia tataie atunci o bicicleta, un tractoras ceva...ca vad ca ii place la copiii din parc...vrea si ea...am vazut eu...
-!!!!!!!!!!!!! nu bicicleta pt ca este ink mica ...nu stie sa pedaleze...ii luam noi ce stim ...pe la vreo 2 ani asa...iar tractoras nici atat!!!


Ei bine...de motocicleta nici nu mi-a trecut prin cap ca poate sa ia...cum sa iei unei fetite o motocicleta????...iar fii-mea cand a vazut despre ce e vb...a facut stanga-imprejur tooootaaaalll dezinteresata ...ca doar nah...stie fata ce stie...

Ei si sa ma fi vazut pe mine la intrare...imbracata, incaltata, cu geanta pe umar si plouata ...cum parlamentam cu sotul ca de ce i-a luat tasu'mare motocicleta...
-lasa-l mai...a fost placerea lui...!
-pai putea sa ii ia o bicicleta atunci!
-pai nu ai spus ca nu vrei bicicleta...?
-pai decat motocicleta mai bine o bicicleta!!!



M-am calmat ...s-a stins focul de paie din mine...iar sotul la fel de senin si calm imi arata ca mai este o cutie si pt mine..."In asta ce mai e?"...Cand scormonesc gasesc un MOP...dar nu orice mop...ci www.top-shop.ro/index.asp?tn=productview&pid=26698&c=1577&t=&cid=&med=sem&orig=mcn&brd=ts&ctyp=ad&ctn=ro&vir=no&referrer=google&src=topshop_ad264a" target="_blank">ASTA de parca a stiut ca azi imi propusesem sa fac curatenie...

Si uite asa mi-a luat fatza si si-a spalat tataie pacatele cu MOTOCICLETA ASTA ...

Cat despre vechiul mop...ii voi pastra coada fiindca in curand se coc caisele din dreptul balconului si poate mi de face iar vreo pofta ...stiti voi

Lilina ...asadar si prin urmare, il asteptam pe Vladut la noi...el sigur va fi mai interesat sa se plimbe cu ea...


Gata am terminat...dar tb sa va povestesc...ca ma mancau deshtele...azi nu vorbisem cu voi deloc si tb sa recuperez





------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Io ieri nu am avut parte de nici o pacaleala,nici n-am avut de la cine de fapt,am stat toata ziua in casa si am facut bagaje precum va spuneam,zici ca plecam in Palestina,sper sa avem un drum bun si Matteo sa reziste si sa fie dragut sa nu ne chinuie prea rau.
Ma tot gandesc ce sa-i fac maine e mancare ptr pranz ca o sa ne prinda clar pe drum,ceva ce se poate manca si rece bine,ca de cal de unde.M-am gandit la niste sinitele dar abia le-a mancat azi asa ca,nu merge.I-am fiert un out,niste branzica,dar e cam putin.
Sper sa visez ceva in seara asta....

Xandrutza multumim de urari ,draguta ca-ntotdeaua.Poop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Itzy sa le stapaniti sanatoase,moama ce motorizate sunteti....sa ne spui si noua daca functioneaza ok mopul,astept cu interes.

Oare cum s-o circula,stie careva daca o sa fie omor spre Buzau?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Adriana si mie mi-a recomandat farmacista tot URIAGE...din gama produselor cosmetice pt bebei - fara parabeni. Am citit si pe net si mi se par ok...Ar mai fi ok Sebamed, Mustela (dar nu toate produsele), Avene, Nivea (nu toate - samponul de ex este ok), cele de la Bubchen, Chicco parca... oricum in farmacii le gasesti ...

Ramo am vazut margelata...scumpa rau...mi se pare ca seamana din ce in ce mai mult cu tati ...cat despre cazatura...am ras tareeeee....eu sunt maestra stii bine...iti povestesc maine cum am cazut eu cu 2 saptamani inainte de nunta...si am mai fost si filmata...penibil rauuuuu

np buna si pe maine!

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Sephora...daaa "avem di tati" ...maine il inaugurez...azi doar am aspirat ...drum bun sper sa nu fie aglomeratie ca azi...

------------------------------------------------------------------------------
Itzy-Bitzy
cu
Ana-Maria papusica lu' mamica si a lu' taticu (28 septembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Neata. Va ofer un ceai verde de la servici, ca aici nu beau cafea.

Alina sa stapineasca sanatoasa Ana-Maria motocicleta. Este ca a Cosminei doar ca ea a primit-o la un an, dar sa sti ca mai mult se plimba cu ea prin casa, afara nu o mai atrage.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput