Gravidute si mamici de TIMISOARA (14)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns otim spune:



am ramas datoare cu dr.Zabos Dorinela str.Teiului nr.7 telefon 425408 (in zona Dacia ) am facut teste audio de la doua luni in urma unei otite .

Fancy ar trebui sa intrebi medicii intai referitor la vitamine , o sarcina solicita mult corpul mamei (parerea mea ). Eu am luat toata sarcina elevit si m-am simtit super OK .


Cristina

irina pentru mine (in mod special forumul ) a fost mai mult decat 10 carti impreuna cat timp am fost de ramanea medicul pentru ca mergeam la control cu listuta ....

Mihaela cu "tariful" eu stiam ca difera de la medic la medic ( in functie de "functie" ) si in plus exista si reguli cand se da . In orice caz va inarmati bine la acest capitol pentru ca 200-300 euro medic , 100-150 anestezist , urmeaza paznic (ca doar trebuie sa ai vizite ) , asistente (si sunt in ture) , si sa nu uitam de cele care se vor ocupa de bebe ( pentru ca nu esti in permanenta langa el ) .

Ashera bravo tie , eu nu am fost asa de "harnica" prima data m-am gandit sa stam de vorba cu medicul de familie ( oricum incepem controalele la ochisori si ORL in mai ) , dar ce le-ai spus pentru programare ???

RAUL bravo asta atitudine , pana va avea medicul o fata de ... abia atunci trebuie sa fim cuminti

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Irina si pentru mine DC si forumul a fost cea mai buna carte... de unde am primit si cele mai bune sfaturi... si vazand multe situatii ... inveti multe si repede

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Otim bine ca avut atitudinea asta sa ii arate ca el e capos ca e mare, nu din alte motive... .. Oricum s-a distrat si medicul copios de circul gratuit .
A ras de raulito si a zis ca se va face de 2 metri..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

quote:
Originally posted by Ank83

Otim bine ca avut atitudinea asta sa ii arate ca el e capos ca e mare, nu din alte motive... .. Oricum s-a distrat si medicul copios de circul gratuit .
A ras de raulito si a zis ca se va face de 2 metri..

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



cine stie ce viitor Ghita Muresan va fii ??? ( cu tot cu succesul lui si un loc fruntas in Top Capital )

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

Noi cred ca ne indreptam spre partea artistica mergem pe varfuri si avem picioare lungi ( toti pantalonii pentru cm nostrii ne sunt scurti daca nu chiar pescaresti ) - deci balerin , facem vocalize cat e ziua de lunga ( mai rar cu baba dada sau goe) si ascultam cu placere Ceaikovski ( avem o melodie pentru bebe ) .

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

mergeti deja??? ... ne inscriem de pe acum la spectacole

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

quote:
Originally posted by Ank83

mergeti deja??? ... ne inscriem de pe acum la spectacole

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



va anuntam cand incepe sesiunea , momentan suntem in cantonament


Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns otim spune:

buna dimi , hai la

Otilia lui Laurentiu Ovidiu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

quote:
Originally posted by otim

quote:
Originally posted by Ank83

mergeti deja??? ... ne inscriem de pe acum la spectacole

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito



va anuntam cand incepe sesiunea , momentan suntem in cantonament


Otilia lui Laurentiu Ovidiu





Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Buna dimineata!!! Buna Otim
Noi suntem foarte ocupati... avem preocupari intelectuale ...rupem reviste

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput