Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (40)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Cami, la noi acum ploua. :))
Eu sunt in alt sector. :)

Astazi nu cred ca o sa am timp sa scriu pe forum. Maria ieri si azi are nota 4 la purtare.

Fetelor, sper sa va placa articolul din Cotidianul. Eu l-am gasit extrem de "relaxant". :)

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Victo

olaaaaaaa..da cd am devenit membru matur???

azi m/am simtit tare bine ca a venit un vecin la usa si m/a intrebat und e bunica..adica soacra-mea..hihihi..deci sunt o pustoaica..;)

elis, multam..

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)


poate se referea la bunica baiatului

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Victo spune:

oops..maria alinei cred ca a incurcat-o..

slaba miscare pe aici.iesim si noi afara ca e gata mini repriza de somn

mami de ingeras Stefanut(30 oct. 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RGE spune:

..cred ca astazi o sa fie activitate la greu pe forum...ca pe o astfel de vreme sigur puiutii se baga la nani!!
..am vazut si eu iepurasul..super..la noi nici urma de dintisori!
Mei fetelor a zis vreun bulgaras "mama" sau "tata"??...ca eu una nu mai am rabdare:D
CAMI multumim frumos!!
ALINA..VASARI..si la noi ploua :D..interesant articolul..multumim :)

------------------------
ROXANA de "ursuletz" GEORGE IONUTZ(31 octombrie 2007, cezariana)
------------------------
"Si s-a nascut, mititelul, tipand si batand aerul, cu fetisoara chinuita, pe care abia urma sa se astearna pacea si intelepciunea copilareasca.
... Apoi cineva mi l-a asezat in brate. M-a privit. Ne-am recunoscut; memoria comuna a doua suflete. S-a linistit. N-a mai plans. Ochii lui se topeau intr-ai mei, dospind in mine, cu caldura lor blanda, o legatura inefabila. Si am simtit toata forta iubirii lui rascolindu-mi inima."
"Niciodata nu voi uita cum te-am vazut prima oara. Erai ud, lipicios, plin de riduri si tipai de mama focului. Dar a fost cea mai frumoasa imagine care mi-a ramas in minte!"

poze
"Doamne ajuta-ne!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

hellou... la noi e vreme superrr ... dar raul a adormit cand sa il imbrac ... si cum era marait ,il las sa faca nani si dupa iesim afara .
Anca reaoooo... las-o si pe Victo sa se bucure ca de ea era vorba

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Chiar ma cine sparge gheata la mama-tata-papa-caca?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Bai, al meu e in greva foamei rau de tot
Sunt un car de draci

Acum scriu cu el in brate urland ca am intraznit sa ma apropri cu bibe de el
A mancat la 8.30 dimineata 100 ml si a supt fix 3 minute la 10.00 iar acum urla ca disperatul ca vreau sa ii dau sa pape
Cand am deschis agenda lui Bogdan m-am inverzit , manca baiatul meu la varsta lui Andrei de rupea . Cam identic cu Yasmina lui BB . Si eu ma plangeam atunci ca nu papa ca lumea ...doamne !!!

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

quote:
Originally posted by Ank83

hellou... la noi e vreme superrr ... dar raul a adormit cand sa il imbrac ... si cum era marait ,il las sa faca nani si dupa iesim afara .
Anca reaoooo... las-o si pe Victo sa se bucure ca de ea era vorba

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito





anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Lala nu mai face comparatie ca daia te enervezi mai mult,fiecare are ritul lui si poate trece si el printr-o perioada mai grea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)


poze si filmulete


povestea nasterii


Pentru concursul"Clipe de viata 2007"
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">babuta si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=25" target="_blank">la 37 de saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vasari spune:

Roxana, daca se opreste la voi ploaia cand se opreste si la noi o sa intru la banuieli. :))
Victo, felicitari, pustoaico!
Cami, Stefania se intoarce de pe burtica pe spate? Super! Noi asta nu reusim deloc. Doar invers. In schimb reuseste sa ridice funduletul destul de sus. Asta nu cred ca se pune! :)

Alina si Maria - 3 NOV 2007
Primul orice
_
Sa traiesti pe Pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul Soarelui in fiecare an.

Mergi la inceput