Mamici de Martie-Aprilie 2008 !(139)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sovietica spune:

Neatza!
Si:
Mihutza felicitari pentru marea intalnire! Sa va iubiti, sa fiti sanatoase si foarte norocoase! Refacere rapida si rauri de lapte in tzatze!

Cris, ti-am vazut si eu (abia acum) frumusete de casa! uau! IMPRESIONANT! felicitari!

Adriuta si eu sper sa avem o vacanta de neuitat la Bv, dar deja sotul m-a avertizat ca o sa aibe si de munca, si cum si eu ma misc tot mai greu, parca vad ca vom petrece ceva timp pe net cumintei...
Te admir pentru intentia ta de a nu lasa copiii vostri sa isi uite obarsia.
Curiozitate: ce fel de preot vine sa va sfinteasca (,) casa? aveti roman?

Ariel, tu ai ceva material despre dieta Monti salvat pe comp? poate ne dai si noua?

Nicoleta, tu faci tratament pentru ceva concret, sau ceva ce s-ar putea sa existe?

Cristina, teoretic si noi vrem bb2 asa repede. Sunt cu ochii pe tine, sa te aud cum te descurci. Deci deocamdata vei iesi cu unu in carut si unu in wrap.

Naty, abia aseara am citit din urma ca ati inceput sa iesiti afara cu carutu? felicitari!
Si multumim de capitol

Monix incearca niste bancuri cu blonde la vladutz

Hai va pup! Iar ma scoate sotu in parc, sa nu ii fie d deochi. Ieri m-a scos si la restaurant libanez si in parc!

sovi 36+ saptamani cu sasha (de la Alexandru)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

nimeni pe crenguta...pe unde zburati randunici?....
noi am fost la plimbare,e o zi splendida in Bv!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Buna!
AZI AM IMPLINIT 2 SAPTAMANELE PLINE,DE FAPT LA ORA 18,28, MAMI SI TATI IMI VOR CANTA LA MULTI ANI!!

Mihutza, felicitari, esti mamica!! Sa-ti traiasca fetitza, sa fie sanatoasa si sa va aduca numai bucurii!!

CORY, AI NASCUT??TINEM PUMNII STRANSI, STRANSI!!
violeta, exact acelasi regim il am si eu cu Mufa!! doar sunt nascuti in aceeasi zi!!
naty, si eu primesc mesaje pt vot...nu mi se pare normal, ar trebui anuntat un admin, ce-i asta, campanie electorala??..si eu am
poze dar n-am zis nimic nimanui, sa ma voteze...voteaza cine vrea, cui ii place poza, nu?....si LA MULTI ANISORI SI LUNITE FERICITE, BEBE IULIA!!!
Kyutza, felicitari pt 38!!!
adriutza,eu nu ma mai mir de atitudinea romanilor de acolo..unii cred ca au venit la pomul laudat si uita de unde au plecat, dar situatia se poate intoarce in defavoarea lor intr-o clipita, sa ajunga aici inapoi,si atunci ce fac?vorbesc engleza pe strada in Ro??...asa e rasa asta...am si eu astfel de cunostinte, ce sa mai zic..uraa, esti prima care papa miere!! zici ca seamana bine Matty cu mine?..mi se pare si mie ca seamana, dar nu chiar asa mult!
ursulica, e 12, 30 si de fapt 13,30..noroc cu tine, ca noi habar n-aveam!!
CLAU, o tii in casa pe Rebecca in scoica auto?..l-as lua sie u pe Mufa dupa mine, dar nu-i prea mic?..a ce varsta ai pus-o prima data?..trebuie sa pun ceva sub el in scoica?..FATA, ESTI GENIALA!!..mi-ai dat idee cu coffee decofeinizata, ca asa mi-e pofta de o cafea, de nu mai pooot! mie nu mi-a trecut prin cap...
revin..

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

neata fete! am si eu picioare de om normal!! uraaa! deci, inca o data "traiasca ceaiul de la fares "picioare usoare"!!!

naty, la multe luni si ani fericiti piticutei movalicioase!
stela, cum esti??? ce face burtica?
cory cred ca are deja pui mic! FELICITARI CORY!!!
mimonix, scremutul ala e de la colicei...fi fericita ca nu e cu urlete:)) si daca nu se lasa cu kk, cred ca e cu "sunete"....si in conditiile astea tu vrei ca bietul vladutz sa si rada:) las' ca va rade el:) repeta faza cu bradutzul de craciun si o sa vezi hohote:))
sovi, am muuuulte materiale despre dieta M.M. le trimit pe mailul comun. cartea nr. 2 "les femmes montignac" e mult mai faina si mai permisiva ca prima:)) asa ca puteti incepe sa o lecturati pe asta mai intai....mai am si ceva retete de papa bun si dupa ce voi naste, ma voi duce mai des si la forumul feteleor M. de pe "femina intim". dragele de ele, au fost niste dragute, ca nu au uitat de mine si mi-au mai trimis materiale:)
hai ca ma apuc de trimis materialele:)

alexutza 5 ani si Teodor Mihai
AMR max.15 ZILE!!!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=15" target="_blank">votati poza "de craciun"!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=18" target="_blank">votati poza "felicitare"!

TEODOR
POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

naty, mimonix, si Mufa se screme asa, si la san, cred ca e un stil de a se intinde, pe mine nu ma ingrijoreaza, m-am obisnuit cu faza..kk face aproape la fiecare masa, constipat nu e..e agitat doar din fie, ca mami si tati!:)
gecko, cand am auzit de ulei de ricin, mi s-a ridicat paru'-n cap!!!credeam ca vrei sa-l bei, cum facui eu, pt nascare rapida, dar inainte mutat pe closet vreo 2 ore!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

La cat mai multe saptamani,BEBE MUFA!!!

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL CASIAN -1 martie 2008
POZE



Faptul ca ai un pian ,nu te face pianist,dar faptul ca ai un copil cu siguranta te face parinte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

am gasit o poza tare faina la "sa ne cunoastem":
http://forum.desprecopii.com/forum/photo_gallery.asp?action=displayimage&photo=8561&loc=/userphoto/sandrita4444/danyedyundSchnappi%2Ejpg

alexutza 5 ani si Teodor Mihai
AMR max.15 ZILE!!!

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=15" target="_blank">votati poza "de craciun"!
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=18" target="_blank">votati poza "felicitare"!

TEODOR
POZE
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5207ed359c8adf213e5f23" target="_blank">alexutza 2003-2004
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=5221eb237d9db27ce0b939" target="_blank">alexutza2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=522454e8697e14d6ce6966" target="_blank">alexutza2006
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=52253cfdd7ccfda00914d4" target="_blank">alexutza2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mstela spune:

Multumesc fetelor ca va ganditi la mine,tot pe aici sunt,astept ziua de maine.
Urez si eu un calduros LA MULTI ANI pt draga Iulia.Sa ne traiasca!
Luny,LA MULTI ANI si dragului Matei..

Stela 36+Teodora Traseul in burtica
ULTIMA SUTA DE METRI!!
Pozici www.onetruemedia.com/shared?p=50677c305de26d1ca1af23&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Povestea noastra..
"Am intrat, triumfatoare, in mult ravnita luna a 9 a. Doamne ajuta!!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

La multe lunisoare si apoi ani, Iulia si Matei!

Luny, sta destul in scoica , care de altfel este acum facuta leganut de catre randunoi si balanseaza Rebecutza de cate ori are chef. I-am pus o pernita sub fundic si o paturica groasa ca sa stea foarte putin inclinata si este ok, sta comod asa!
Si ma bucur ca ti-am zis de cafea decofeinizata, nu-i la fel de buna, dar decat deloc...

Stela,

POZE

POVESTEA NASTERII

mamica fericita de Razvanel si de Rebecca!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

va multumim simo, stelutza, Clau!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput