Pestisori... pestisori... (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Oau ce liniste-i pe aici!Unde sunteti??

Crig asa e ,ai mare dreptate...dintisori nu are inca,acum se cam chinuie sa iasa

Dupa vaccin Miru a facut febra si o zi intreaga n-a miscat piciorusul,am fost tare suparata...i-am pus felii de cartof si incet-incet si-a revenit,dar deja ma gandeam la ce-i mai rau..uf,bine ca si-a revenit!
Vad ca s-a facut frumos afara,asa ca o sa ne pregatim sa iesim,ca m-am saturat de stat in casa,am devenit cam sedentara,ma mai mir de ce nu slabesc...
toti pestisorii!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Chiar ca-i linisteeeeee.... Hai fetele la apel...

Danuta ati mai scapat de o intepatura... Si noi ne pregatim de vaccin... dar as vrea sa-l facem dupa Paste... Sa vedem ce parere au si ei (vreo viroza ceva...) si doctorul...

Mirela mai lasa odihna si treci si pe aici la apel...

Lucar bine ai venit

Nally, Dany, Xandrutza iarasi ati disparut?

Eu am fost la dr. la verificat... si ma vindec dupa operatie... inca mai am... dar e spre bine, oricum...
Altfel, ieri am prins curaj si am iesit cu picii afara... Azi e si tac'su acasa... asa ca o sa-mi fie mai usor... si mergem in paaaarc...
Ieri doar am bantuit prin cartier, la cumparaturi... sa-mi invat baietii cu greutatile vietii... sa-si suporte nevestele...



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Am aparut
Eliana, iti doresc multa, multa sanatate!
Danuta, bine ca ati scapat de vaccin.
Lucar, pupici si de la noi.

Daca va intrebati ce caut la ora asta pe DC va raspund ca m-am luat cu cititul unor subiecte delicate (ma refer la concursul de fotografii), abia le-am terminat. Nu stiu ce m-a apucat, puteam sa nu stau sa citesc atat, eu oricum astept sa pot vota iar, dar daca m-a lovit insomnia mi-am umplut si eu timpul cu ceva.
V-am pupat, week-end placut.


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

xandrutza chiar ca ai insomnii... io la ora aia pazeam copilul Andrei care facea febra, ca s-a virusat din nou...
Asta este... vine vara odata si odata...



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Gata, am reusit sa pun neste poze de azi, incepand de aici:
http://picasaweb.google.com/elianacalin/AndreiMihaiDeLa1La2Ani/photo#5187977149233840610
Spor la vizionat!



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Eliana, am vizionat pozele, sunt foarte frumoase. Andrei este mai bine?

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Este mai bine, dar ia antibiotic... N-am scapat nici de data asta...
Pana acum Elena e mucoasa si atat. Iar Mihai a ramas cu tusea lui, f. rar ce-i drept... dar de vreo luna...




S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Of, Eliana, va doresc multa sanatate!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

quote:
Originally posted by elyanne

Gata, am reusit sa pun neste poze de azi, incepand de aici:
http://picasaweb.google.com/elianacalin/AndreiMihaiDeLa1La2Ani/photo#5187977149233840610
Spor la vizionat!



S-a dat startul la votare (din nou): www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=10" target="_blank">ceitrei.jpg

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena #8211; iubita noastra | De 3x... mamica




Multa sanatate micutilor,sunt tare dulcei amandoi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns FELIS spune:

Buna pestisori ma mai tineti minte?????????
Am trecut sa va salut... nu prea am mai avut timp sa trec pe aici... si mi-e tare rusine... DAr sa stiti ca mi-era tare dor de voi... si nu v-am uitat...

Felis si Mihai-Cristian (06.12.04)
pozele noastre,
www.felis.ro
"Caracterul fara inteligentza poate mult, dar inteligentza fara caracter nu valoreaza nimic" Cicero

Mergi la inceput