Vara 2008 in Turcia (5)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Fetele care au mai fost in Turcia, ce ziceti e prea cald la sfarsitul lui august? Sa ma risc sa iau bilet de pe 9 septembrie sau risc sa se strice vremea?

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viana spune:

Am plecat anul trecut din Antalya in 13 sept si erau 28-29 grade.Super!Cind am ajuns pe 3 sept la 34 grade nu puteam sa respir.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

quote:
Originally posted by viana

Am plecat anul trecut din Antalya in 13 sept si erau 28-29 grade.Super!Cind am ajuns pe 3 sept la 34 grade nu puteam sa respir.



Mersic, e foarte bine asa

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Feli, da, sunt mai mari putin preturile, dar Botanikul are reducere de 12% pentru plata integrala pana la sfarsitul lunii aprilie. Noi asa am facut anul trecut si am avut un discount bunicel.

Cu caldura, in toata peninsula Antalya e ok, e cald, DAR in zona Kemer e mai racoare din cauza muntilor Taurus din apropiere. Nu poti pleca in primele zile din septembrie? Eu una asa as face.
Anul trecut am plecat pe 3 sept si am stat pana pe 15 sept, dar la Alanya, campie deci si mai la sud cumva. Ziua 31-32 grade, noaptea 27-28. Dar repet, in zona Kemer, seara se face mai racoare.


Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ne-am luat bilete la RW incepand din 18 septembrie, 14 nopti,plecare din Timisoara cu Tez Tour 3075 euro, 2 adulti si 2 copilasi.
Noi ne-m facut si asigurarea storno, tot la agentie odata cu cea medicala. Pentru asa o perioada lunga pana plecam nu se stie niciodata ce se poate intampla, asa ne recuperam integral banii. In afara de reducerea de early booking, desigur.

Noi am fost anul trecut in septembrie, a fost f bine, am prins si 38 de grade dar si 28 la pranz. Culmea in 8 cand am ajuns au fost 28 si a batut vantul, dar e putea face plaja, apoi s-au facut 35 si peste. Apa marii f calda.

O luam de la capat: www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns criss1902 spune:

Va multumesc mult pentru raspunsuri.
Din pacate anul acesta trebuei sa renuntam la concediu in Turcia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Tocmai am primit biletele de charter si voucherele pt vacanta. Noi mergem la Royal Wings, 10 nopti din 4 iulie.
Daca mai e cineva prin zona in aceiasi perioada sa dea de veste. Noi suntem cu fetita si mai mergem cu o familie cu un baietel.

Vacanta placuta si neaparat asteptam vesti de la cele care merg inaintea noastra.

Intreba cineva de mini club daca e pe bani....nu s-a raspuns...asteptam inca o veste.

Va pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Melany, voi cand mergeti la RW?

Miniclubul e gratuit (pana si la hotelurile de 4 stele e asa), doar babysitter daca doriti exista contracost.

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melany72 spune:

Am zis deja...din 4 iulie...tu?

Ce baby sitter,fi-mea are 5 ani...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

No si eu am spus deja, 18 septembrie. Daca are 5 ani atunci o puteti duce la miniclub, e gratuit.

S-a reluat votarea de la zero... Va plac? Merita un vot?
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=16" target="_blank">Doi pitici intr-un lighean si www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=6" target="_blank">A venit primavara1 (Vlad alergand)

Mergi la inceput