Gravidute & Mamici de IASI (43)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Cristina,daca tu crezi crezi ca plange de foame si lapte praf nu accepta de ce nu incepi sa-i dai niste cereale inmuiata in laptic de la tine?


Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Multumesc Miha!

Alina-Mirela cu DAVID 27.06.2007
www.pampers.ro/ro_RO/baita/gallery_view.php?id=9198" target="_blank">Votati-l pe David!

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:



La mai multe lunite pentru:
David de Alina
Tudor de Lili


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Revin si eu cu greu din urma....citesc si tot nu reusesc sa ajung la zi...

Suntem bine , program incarcat cu copii , casa.
Astazi i-am facut si noi vaccinul de 6 luni Andreei.Date contrl: lungime -69 cm, greutate 8,900 kg - e bine.

Diana , Michelle, Ralu .
Diana ,Gabi,vazut foto cu superbe mamici...nici nu s-ar crede ca aveti copilasi asa mari si frumosi...aratati tare bine.
Ralu, Emma, sanatate multa , sa va treaca raceala.
Miha, tare dragut Robert.
Oana, ce de bunatati faci tu acolo...
Monica , pupam micutul Andrei sa-i treaca repede ...ca sa aveti din nou programul dorit cu iesiri afara...desi e rece...
Simo, refacere rapida sotului dupa o operatie reusita. Matei sa socializeze mult cu strumfii de capitala...
Dana_h , bine ai venit,. Sarcina usoara ct mai e si nastere usoara. Te asteptam oricand aici.
Any, sanatate multa cumatrei tale.
Stefania, sa va traiasca mica crestina si sa va bucurati de ea.
Alina, sa va traiasca nepotelul.Surorii tale sanatate multa , refacere rapida , mult laptic.
Daniela , mamica super a dulcetei Amalia,ne-ai fost „gazda „ la ziua lui fiu-miu cu ceva vreme in urma. Avem o prietena comuna - Petro ...

Trece martie ...n-am organizat si noi o intalneala...



mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Kriss, pupici mamicii suparate ,sa-i treaca. Vrei sa-ti trimitem niste tigai pentru sot ca sa nu te mai supere? Vad ca-si cam lasa fetele des singure...
O pupacim pe Alessia , sa fie cumintica si sa n-o mai supere pe mami.
Cu cereale poti incerca si in piure de fructe.

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Celia


La mai multe lunite pentru:
David de Alina
Tudor de Lili



La cat mai multe lunite inainte!

De asemenea...cu intarziere... LA MULTI ANI pentru
Bianca-Nicola de Stefanna si Vlad de Vela




Miha,mami de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=1" target="_blank">2 picaturi pline de www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=13" target="_blank">curiozitate

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:



www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addiana spune:

La multe lunite David si Tudor!

alina felicitari matusico/nasico! sa-ti traiasca nepotelul! felicitari si surorii tale si recuperare rapida si usoara!

monica ...mititelul are bubite si la ochi si la nasuc...si totusi nu e necajit! zambaretul sa-i treaca bubele astea rele!!!

kriss poate o doare si pe alessia burtica, cu scaunul cum iese, sa nu fie constipata (cu toate ca de la lapte de mama nu prea e posibil!!!) incearca sa-i dai laptic cu biberonul (cu toate ca nu e o idee prea buna!) dar macar sa vezi daca asa il accepta. sau incearca sa amesteci laptele praf cu laptele tau, dar mai mult de-al tau... offf, va pe amandoua sa va treaca supararile!

ella si voi suparici... cand aveau fetele mele "crize" din astea eu le puneam pe pieptul meu(mai mult pe burta mea), piele pe piele si cu mana bagata printre noi le masam pe burtica! intelegeti voi ce vreau sa spun...si cateodata si cu o tzatza in gura!!!

oana pot sa-ti dau trezirea peste vreo ora doua...ca sa fiu sigura ca ajung prima la delicatesa care ai facut-o!

celia acum eram pe cale sa fac a treia strigare si se lasa cu penalty! ma bucur ca sunteti bine si in "grafic"! si multumesc pt compliment!!

miha tu nu ai mai bucarisit nik?

michelle cum e filmul? cat ai vazut din el...

ralu ai cazut dupa canapea sau vrei sa iesi??? raceala cum e?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nonna76 spune:

Haide iesi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralnied1 spune:

cred c-am cazut acolo si nu ma mai pot aduna... M-am cam imprastiat in bucatele multe...

www.flickr.com/photos/24498379@N03/?saved=1" target="_blank">Poze recente
Foto Ralu

Mergi la inceput