Mamici norocoase de sept-oct 2008(32)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

oooooooo felicitari giulia
fremos nume. sa fii sanatos si cuminte, fara probleme, sa fie mancacios sa creasca mare si frumos

poze
9+
Doamne ai grija de mazarica mea
primele hainute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Delphi!

17+ cu Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

nooo...va dau eu explicatia

cap 30 nu l-am deschis eu si atunci cine l-a deschis ori a uitat sa dea link la cap anterior ori n-a stiut

restul sunt deschise de mine care va citesc din umbra dar mi-e destul de greu sa si scriu ca mi-e rau, greata somn stiti voi

va pup pe toate si promit sa caut si cap 29 sa pun eu link la el

intru un pic pe site-uril cu hainute de gravi puse de voi sa-mi clatesc okii

bebelushul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Suna foarte bine Giulianna. Sa creasca mare puiul si sa fie cuminte si mancacios!

Cum vi se pare numele Carla Alexandra pentru o fetita? Nu stiu de ce dar de cateva zile presimt ca vom avea o fetita, nenea doctoru' nu ne-a spus nimic dar asa simt eu. I-am spus si lui tati si a fost tare bucuros.

Andreea sau cine a mai cumparat maternity jeans-ii de pe tara, scrieti-mi va rog daca se pot stramta. Mie sigur imi vor fi largi pe picior.

www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Pui mic

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ilia_99 spune:

hello, fetelor! eu parca incep sa ma simt ceva mai bine, sa nu vb cu pacat... mi-e greata in continuare, dar parca nu mai e asa rau. nu m-am mai cintarit, de frica.
pe 15 aprilie ma duc din nou la echo, oi avea noroc sa aflu si ce e... sa vedem..
voi cum sunteti, cum va simtiti?

am vazut si eu hainele de gravi.. nu-mi place nimic!

10

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns denisa.g spune:

Felicitari pentru nume si bebelus Giuliana!!!
Bravo ai reusit sa te hotaresti si sa alegi un nume frumos!!
Sa fie bebele sanatos si sa cresca mare si voinic!!




viitoare mamica de septembrie 2008

15 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_and spune:

Scuze ca n-am apucat sa va raspund mai devreme la intrebarea cu marimile, am dormit ca o .. si pe urma am avut ceva treaba. Cum am facut eu, am masurat cum zic ei circumferinta soldului, cu centimetrul lejer, ca talia sau bustul nu conteaza la pantalonii astia si am luat o marime mai mare decat cea care corespundea, in ideea v-am spus ca vreau sa ii port si mai incolo in caz ca ma ingras. Cum sunt elastici si acum usor larguti cred ca mi-ar fi venit si o marime mai mica, asa ca depinde de voi pt ce perioada vreti sa ii luati.
July si eu ma gandeam ca o sa defilam toate in blugii astia la intalnire hi hi.
Delphinas da ai curaj sa te duci la meci, cu ce se intampla pe stadioanele noastre..presupun ca de fotbal e vorba nu? Si yum mi-ai facut pofta de pateu...as manca din-ala vegetal da parca are prea multe chimicale..
Felicitari denisa pentru bebe jucaus si in grafic si bafta la TT.
Maria2004 iti tinem pumnii de pe acum, poate tu ai noroc si afli si ce e bebe.
Freshanana partea elastica la mine vine de sub sani pana sub buric si nici la mine burtica nu e mare inca dar stau pe mine pt ca sunt elastici, daca luam marimea mai mica cred ca nu aveam nici o problema.
Si mie imi amortesc si mainile si picioarele, dar cand stau mai mult nemiscata, mai ales cand dorm.
Andy galro bafta maine la eco, poate aveti noroc si vedeti ce e.
Merci anca pentru linkuri, o sa ma uit si pe acolo ca pana ajung eu la cumparaturi mai bine cumpar online. Si Carla Alexandra e chiar frumos, poate e si i-l puneti!
Felicitari pentru nume Giuliana!
Ma duc sa fac ceva de mancare pt sot si revin, va pe toate!





15+

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca81 spune:

Multumesc Andreea Mie de pe site-urile acelea nu-mi place nimic, de abia astept sa ajunga pantalonii de la tara sa va cum imi arata burtica in ei.

www.flickr.com/photos/24604926@N03/" target="_blank"> Mami, Tati si Burtica

Pui mic

16+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delphinas spune:

mulsumesc de lamuriri nusha poate mai trece din starea de rau.
illia eu ma simt chiar fffffffffff bine multumesc. mai imi este un pic greata seara dar trece si ma fac cat un cand pap cam mult.

poze
9+
Doamne ai grija de mazarica mea
primele hainute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy_galro spune:

nocom, musette, denisa, andy.p, delphi , andreea multumesc de urari ...si voua la fel...sa de DD sa fie totul bine
oricum mai intru si dimineata ca doar de 15.30 am programare la eco maine asa ca mai pove.....
giulianna felicitari pentru nume, e foarte frumos...sa va aduca noroc si bebelu sa fie cuminte si sanatos
anca sunt frumoase numele dar parca mie imi plac mai mult inversate adica Alexandra Carla....acum vedeti voi si in functie de numele de familie cum se potrivesc....mult succes!!!!

Andreea13+(BEBE al nostru)
Poze:
http://picasaweb.google.com/AndreeasiPompiliu

Mergi la inceput