Deserturi si dulciuri, toate bune rau (21)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

principe fa-ti cont pe picassa ... acolo poti sa tiparesti 1024 de caractere pentru titlul fiecarei poze(nu prea te poti intinde la scris reteta dar merge)
poate merge si pe celalalte webshots sau altele dar eu pe asta am inceput si la sfatul si cu ajutorul fetelor de pe dc am reusit sa scriu cate ceva la poze

monica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Monica, esti mai ceva ca o albinuta, cite reusesti sa faci, mereu te-am admirat pentru vrednicie! Melcisorii au avut mare succes la noi, ne-am batut pe ei Iar pasca asa ne place noua, sa aiba mai multa umplutura decit aluat.

Principe, te astept cu pozele, m-ai facut curioasa cu descrierea pascutelor, abia astept sa le vad.

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

stai ma natalya,abia am creat contul in picassa..astept sa ma purifice,apoi pun foticile cu mieii

Mata Emma lupta iar cu cancerul


http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true#
http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?i

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Natalia ce zici tu acolo...pai tu, veronica, strumfi, alinutza, danelutza, miha,adi, Ortansa(toate fetele de la arabesti) si toate fetele de pe-aici de la bucatarie(sa ma ierte ca nu le numesc pe toate) sunteti monumente pentru mine mereu admir si ma minunez de tot ce faceti voi
sa fiti sanatoase
principe...asteptam

monica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Alynutza


Miha cred ca merge cheesecake-ul cu ciocolata la cafea.



A mers si cu cafea si fara cafea. Tare bun...si ciocolatos.


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet
principe, miha...sariti cu pozitele



Acu acu...

Alfajores

Cheescake cu ciocolata

Trufe

Si pentru ca ieri a fost ziua Amirei,a implinit 5 lunite am sarbatorit evident cu tort. O feliuta si pentru voi. Virtuala,din pacate.



Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

miha si La multi ani! Amirei sa creasca mare si sanatoasa
arata super tot ce ai pregatit...
ce fain ai ornat tot...si cu

monica


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by monica-elizabet
ce fain ai ornat tot...si cu



Eheheee...as vrea eu...N-am nici un talent la prezentare artistica,dar ma mai stradui si sper sa perseverez...
Mi-am luat si niste chestii de ornat...dar nu stiu sa le folosesc. Si poate ca voi invata eu vreodata,dar rabdarea imi lipseste cu desavarsire.


Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Monica, trebuie sa te dezamagesc: de multa vreme nu gatesc decit minimul necesar. Tu chiar esti un etalon pentru mine, la cite bucate gatesti, si cum reusesti sa le faci si poze, sa le pui pe forum si inca sa mai postezi.

Miha, scuza-mi uitaciunea: la mai multe lunisoare Amirei! Frumos tortuletul, la fel si celelalte bunatati! Ce chestii de ornat ti-ai luat?

------------------
Numai bine,
Natalia, Vlad si Vanda
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns strumfi2004 spune:

Hristos a inviat!

Monica, si pt mine tot tu esti monumentul, iti admir harnicia, pai numai cele de post cate sunt si cum arata!

Miha, LA MULTI ANI Amirei! Sa creasca mare sanatoasa alaturi de fratior, iar voi sa fiti mereu impreuna fericiti, bucurandu-va de ei! Inteleg ca-i tare cumintica de poate mami sa faca atatea bunatati apetisante, pai numai la alfajores stiu cat e de munca, proportional cu cat sunt de bune,

Gratiela, Maria si Stefan

Crede in ochii copilului tau!

Mergi la inceput