Timisoara Impreuna...cu Claudia! ( 93 )

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aidaciolac spune:


hello!




Aida
POZE
Matza Emma in actiune

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela03 spune:

Eu m-am enervat la lucru (pe adulti, nu pe copii), mi-am adus baiatul acasa de la bunici... jegos... si-a adormit asa...
Merg repede sa ma culc ca-s suparata, mi-au iesit multe pe gura la servici si nu stiu ce-o sa patesc maine, dar am spus lucruri tare adevarate... cum ar fi ca mie-mi plac oamenii cinstiti... nu mai intru in detalii, noi sa fim sanatosi... noroc cu puiutii aia ca-s frumosi si cand imi zambesc imi trec toate...
Na, ca si-aici imi ies multe din desh'te. Noapte buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

OOOOOOOOOo, Girocu, semnal slab...de abia te receptionez...

Mai incearca, h(aida)...

Ela, nu te mai necaji, sunt oamenei si oameni...important este ca tu iti iei energia de la puiutzii aia mici si scumpi...

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

quote:
Originally posted by aidaciolac


hello!




hello, iubita

_

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

1, 2...1, 2...proba de microfon...

Kiribati ma aude?

Restabilesc legatura...


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia74 spune:

Noi acu veniram de la distractie,intalneala de intalneala, laura cu bubulina Speedy Gonzales Maya,Lore cu gingasa de Lauraprietena lui Deni,Mihi cu fluturas si Lori si Arpi prieteni cu Deni de-acuma si ospitalier sotul lui Mihi,ne-a dus acasa,Mihi sa-ti traiasca unguru si copilasii cumintei care nu au iesit din vorba mamei,m-am simtit super bine la ultima intalnire cu fete de Romania ,sambata plec si sper din tot sufletul sa pot veni in august din nou cu amandoi copii.
Silvana mea culpa mersi de urare esti o dulce dar maine e ziua lui tata ala periculos Taur,stim noi ,azi m-am intalnit iar cu fetele restante la Mall.
Curaj Aido,curaj te asteptam cu drag,hai iesi.
Somn usor Timisoara.

www.onetruemedia.com/my_shared?z=24c9383cccafa2434e80e9&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Album Claudia

www.onetruemedia.com/shared?p=4bf033b6a71fda03f8a6fa&skin_id=406&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Timisoara

1000 de ganduri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Hai salut gagicutele mele,

Claudia, ma bucur ca ai te-ai intalnit cu toata trupa. Eu parca retinusem ca azi e ziua tatalui tau ... oricum La multi ani pentru maine!
Aida, ma bucur ca ai reaparut. Cum e Emma? Urmaresc ambele topicuri doar doar aflu ceva vesti noi despre voi ...

La noi e o vreme cacacioasa rau cand ploua cand ninge si e o umezeala de numa ... si copilu vrea in parc acu se miorlaie de zor si-mi tot spune printre miorlaituri ca sunt o mama rea

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Claudia, ma bucur ca ati reusit sa va cunoasteti...ma refer la celelalte fete...
Sper ca ti-a facut placere, sa ne cunosti, noua da!
Ne pare rau ca pleci, dar vreau sa cred ca te vei duce acolo, cu mai multa pofta de viata, cu mai multa incredere in tine si in fortele tale, mult mai hotarata asupra viitorului tau si al copiilor tai...
Sa dea D-zeu, sa ai parte de noroc...

Fetele, am completat pozele de la intalnirea cu Claudia.

Poze noi


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:))

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">CHRISTMAS 2007 by INES

www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ INES

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Ana, vreau si io cura aia de slabire

Silvana si Paul

Poze cu noi


Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

bei...aia cu gogonelele e a mea, dar io nu eram dupa criza de fiere ci Ana



_

pentru Emma
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202007&page=2" target="_blank">Agonie si Extaz, @Lyme, www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202007&page=32" target="_blank">PartyDC , blog DC,Timisoara impreuna


"mai bine mori in picioare decat sa traiesti in genunchi" Che Guevara

Mergi la inceput